No Flush! Γιατί δεν φλασάρω
#39
πολυ καλησπέρα και από μένα είδα την πολύ ωραία συζήτηση που έχετε ανοίξει και είπα και γω να πω δυο λόγια εκ του περιεχομένου.σαν βιολογικός καλιεργητης
λοιπόν 1ον και σημαντικοτερο όλες οι εταιρείες και ότι έχει υποστεί ανθρώπινα χέρια γενικά δεν είναι βιολογικό η αλλιώς οργανικό χάνει την ιδιότητα αυτη.
το οργανικό το παράγει μόνο η φύση και μόνο από αυτη γίνεται οπότε μάγκες μου ψάχνουμε την φύση, δεν χρειάζεται να κουράζομαστε με ιστορίες εάν έχουμε στην διάθεση μας ένα βουνό κοντινό πόλα έχει να προσφέρει από χώματα διάφορα περιβάλλοντα και ούτω καθεξής διαλεγείς και περνεις το μέρος που θα διαλέξεις το φτιάχνεις όπως θες το χώμα κάτω είναι που δύσκολα θα βρεις και θα γίνει όπως θες .
θα σας πω εγώ τι κάνω και πως διαλέγω το μέρος μου να μπείτε στο νόημα αλλά αυτό που με οδήγησε κυρίως σε αυτά τα πήρα από τα μέρη στα οποία κατεξοχήν καλιεργουν την καναβη
και φυσικά ο καθένας μπορεί να το ψάξει στα ντοκιμαντέρ που κυκλοφορούν.
στο θέμα μας στην χώρα μας υπάρχουν πολλά κλίματα και ακόμα περισσότερα μικροκλιματα η φύση λοιπόν μας δείχνει που είναι το κατάλληλο μέρος με την βλάστηση της εάν ξερουμε φυσικά κάποια στοιχειώδη πράγματα για τη φύση .
ε νοείται πως όταν βάζεις εξωτερικές ειδικότερα οργανικές δεν βάζεις 5, 10 δέντρα θα απογοητευτείσ πολύ σύντομα .
εγώ για παράδειγμα το μέρος που διάλεξα είναι βραχώδη το οποίο παρακρατουσε για πολλά χρόνια φύλα από ελλιες σχοινιά και πολλά άλλα μαύρο κατάμαυρο με έντονη ζωή συμπλήρωσα εγώ κόπριά από γίδια που ζουν στο βουνό ελευθέρας προσοχή και εδώ αυτά που τρώνε ζωοτροφές έχουν χημικά μπορείς να με πεις υπερβολικό
έκοψα όλα τα ψηλά δέντρα που έκοβαν το φως και έχω ένα έτοιμο μέρος με τα όλα του δεν είναι τόσο απλά όμως ,έριξα πολύ περπάτημα για να βρω το μέρος και ακόμα περισσότερο για μεταφέρω ότι χρεοζοταν ,θέλει δουλειά δεν είναι εύκολο κυνηγημένοι ζούμε .
μην δεινέται σημασία μαστουρωμένα πράγματα
στο μαλάουι το μόνο που κάνουν είναι να ρίχνουν στάχτη και να κάτι φούντες .
μην τα θέλουμε και όλα δικά μας οι φούντες που βλέπουμε είναι υπερβολικές από αυτά που ρίχνουν η βιολογική πότε δεν πρόκειται να γίνει υπερβολική .
παίζει ρόλο τη ποικιλία διαλεγείς ειδικά έξω .
συγγνώμη αν σας κούρασα οποίος δε κατάλαβε μου λέει είναι και περίεργη η ώρα καταλαβαινετε,
Για μένα πότε δεν ήταν παράνομη.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: No Flush! Γιατί δεν φλασάρω - από guest19 - 22-04-2019, 09:42
RE: No Flush! Γιατί δεν φλασάρω - από guest19 - 23-04-2019, 16:00
RE: No Flush! Γιατί δεν φλασάρω - από guest19 - 24-04-2019, 04:20
RE: No Flush! Γιατί δεν φλασάρω - από guest19 - 24-04-2019, 12:32
RE: No Flush! Γιατί δεν φλασάρω - από Vromoskylo - 22-08-2019, 04:10

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)