Παρουσίαση :Φορητός νεφελοποιητής Storm
#46
(23-04-2016, 10:22 )aeolian Έγραψε:
(18-04-2016, 22:55 )super silver haze Έγραψε: θα ήμουν ακόμα φανατική καπνίστρια, αν δεν κλάταραν τα πνευμόνια μου μετά από 22 έτη καπνίσματος, όπως έχω ξανα-αναφέρει. από τον περασμένο οκτώβρη που χρησιμοποιώ το ηλεκτρονικό τσιγάρο, έχω δει σημαντική διαφορά στην υγεία μου και στις αντοχές μου, οπότε το αρχικό ζόρι άξιζε τον κόπο. βέβαια, ατμίζω 18 mg για να στανιάρω. για τον storm δεν έχω άποψη, χρησιμοποιώ τον arizer extreme q, με τον οποίο είμαι ευχαριστημένη, αν εξαιρέσω το ότι δεν έχει τη βαλβίδα ασφάλειας στο στόμιο της σακούλας. καλο άτμισμα

toν αrizer εxtreme q,σκέφτομαι και εγώ να προμηθευτώ ως  επιτραπέζιο ατμοποιητή.
κάνε μια παρουσίαση ,αν έχεις τη καλοσύνη.

πάντως η τιμή του είναι αρκετά ελκυστική ...

καλησπέρα aeolian

[Εικόνα: img_20160428_181236_11cs_zpsxq4zo406.jpg]

ο arizer αναπτύσσει θερμοκρασία μέχρι και 260 βαθμούς
έχει ανεμιστηράκι τριών θέσεων
το μικρό whip (σωλήνας) είναι για να γεμίζεις τη σακούλα, αλλά έχει και ένα του ενός μέτρου για απ'ευθείας χρήση
το υλικό τους είναι σαν κι'αυτό που χρησιμοποιείς και εσύ για τον storm και η άκρη τους που εφαρμόζει στο γυάλινο
μπολ που περιέχει την κάνναβη, έχει σιτάκι
το στόμιο του μεγάλου whip και της σακούλας είναι γυάλινο
διαθέτει επίσης και τηλεχειριστήριο και δίπλα απ'αυτό στη φωτο είναι το γυάλινο μπολ, του οποίου το πάνω μαύρο μέρος
δε θερμαίνεται (δε γνωρίζω το υλικό), για να πιάνεται άνετα μετά από χρήση. στο μέσο του μήκους του μπολ υπάρχει το σιτάκι που μπαίνει το χόρτο

πέρα από το ότι πρέπει να κλείνεις το στόμιο της σακούλας με το δάχτυλο για να μη χάνεται ο ατμός, θεωρώ πως είναι αρκετά καλός ατμοποιητής για την τιμή του. τον ρυθμίζω ακριβώς στις θερμοκρασίες που θέλω και απολαμβάνω τις γεύσεις στο φουλ
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Παρουσίαση :Φορητός νεφελοποιητής Storm - από Super Silver Haze - 28-04-2016, 20:08

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 Επισκέπτης (ες)