Παρουσίαση :Φορητός νεφελοποιητής Storm
#60
(21-05-2016, 15:42 )super silver haze Έγραψε:
(17-05-2016, 00:07 )amnesiadr Έγραψε: αυτο.το διαβασα σε πολλα αρνητικα reviews στο ιντερνετ για το vaporgenie . ρε παιδια φυτιλι απο βιομηχανικη (hemp wick) εχει εντοπιση κανενας ελλαδα κανα καταστημα να πουλαει ;;

super silver τι ηλεκτρονικο χρησιμοποιεις ; γυρω στα 100 πιστευεις το storm τα αξιζει ;... αλλα ρε γαμω τα απο τα.50.στα 100 μεγαλη διαφορα . βεβαια στη ζυγαρια αναμεσα σε εξοδα και υγεια,ποιοτητα ,γευση νομιζω κερδιζουν τα 2α.... υπομονη νομιζω να γινει η αποταμιευση . ισως απο σεπτεμβρη ,βλεπουμε

από ηλεκτρονικό έχω το pinnacle pro, το οποίο το έχω πάνω από ένα χρόνο και είναι αρκετά αξιοπρεπής ατμοποιητής, αλλά τα έχει φτύσει πλέον η μπαταρία του. τώρα σκέφτομαι να επιλέξω ανάμεσα στον ascent και το arizer air και μάλλον θα καταλήξω στο δεύτερο, γιατί έχει αποσπώμενη μπαταρία. ο storm για τα 100 που κοστίζει, πιστεύω αξίζει, κρίνοντας τουλάχιστον από την παρουσίαση που έκανε ο aeolian και επιπλέον, αλλάζει και η μπαταρία του με 18,5 ευρώ. οπως καταλαβαίνεις, επιμένω στο να αλλάζει η μπαταρία, γιατί αυτό είναι για μένα το κύριο πρόβλημα με τους περισσότερους ατμοποιητές

μιλάμε πάντα για portable, γιατί στο σπίτι χρησιμοποιώ επιτραπέζιο ατμοποιητή, τον arizer q extreme, ο οποίος αξίζει τα λεφτά του, όπως αναφέρω πιο πάνω

επίσης !  μάλλον για arizer air με βλέπω και μένα...
έχω τον arizer v-tower ,για επιτραπέζιο -σπιτικό ....
επίσης πολύ καλός ,αλλά " whip-only " ...
προσωπικά δε με χαλάει ,καθώς δεν το πολυγουστάρω το "μπαλόνι " ...


(23-05-2016, 18:05 )παναγιωτης Έγραψε: το προβλημα που εχει το vaporgenie  ειναι οτι ρουφας ας πουμε και λιγο αεριο αναπτηρα??? διοτι κακα τα ψεμματα και οικονομικο ειναι και πολυ φορητο και δεν εχει μπαταρια αρα εχει πολλα θετικα .

ναι ..σχεδόν σε όλα τα vaporgenie ρουφάς και λίγο από τα προϊόντα καύσης του εκάστοτε αερίου .

εξαρτάται τί ακριβώς αντιλαμβάνεσαι ως "θετικά" και γιατί  ...
εγώ από την άλλη δε τα προτιμώ τα αερίου ή και φλόγας ...
θέλω φορτιστή ,μπαταρία και αντίσταση ,για το φορητό βαπόρι .
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Παρουσίαση :Φορητός νεφελοποιητής Storm - από aeolian - 23-05-2016, 21:47

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)