Παρουσίαση :Φορητός νεφελοποιητής Storm
#76
(04-07-2016, 00:34 )vaporman Έγραψε: dry herb vaporizer ! Heart
ποτέ η φούντα δεν ήταν τόσο καλή στη γεύση της, με όλα της τα αρώματα και ακίνδυνη. εχω αγοράσει 2 τεμάχια από δαύτους, portable, ο ένας είναι αυτός και ο άλλος αυτός. ο δευτερος είναι σκάλες ανώτερος αλλά μου αρέσει πιο πολύ ο πρώτος. καίω το χόρτο μου στους 217 c γιατί στους πιο κάτω βαθμούς έβγαινε πράσινο και λυπόμουν που το πετούσα να πω την αλήθεια. εχω κάνει και μια πατέντα στον πρώτο και μπορεί να ατμίσει hash. εχω μείνει άναυδος με το αποτέλεσμα και το πως σε "στέλνουν"... κάπνιζα τομπάκο και χόρτο τόσα χρόνια σαν κουτός, αλλά πλέον μόνο άτμισμα. μπορώ να μιλάω ώρες για vaporizer και πόσο καλοί είναι, αλλά λέω να σταματήσω εδω.
οσοι το στέφτεστε, τολμήστε το, η αγορά έχει μηχανάκια για όλα τα βαλάντια.

@ aeolian: έχουμε συναντηθεί στο φακ κομπαστιον, έτσι δεν είναι;

αν αναφέρεσαι σε μια " συνομιλία " στα ελληνικά -για την οποία "έπεσε χέρι "  ! - μεταξύ των μελών
"stardustsailor" και "petrolhead_gr" , ναι ,τότε έχουμε ξανασυναντηθεί ....
Wink

(04-07-2016, 12:45 )παναγιωτης Έγραψε: arizer vs storm   το βγάζουν το χρώμα αλλιώς δηλαδη? ερωτω και εγω διότι θελω να πάρω εναν φορητο να το εχω συνεχεια μαζι μου ρε φίλε , παω για καφε τσουπ ρουφαω μια , ειμαι στην δουλεια τσουπ ξανα οποτε πιον λετε ? storm e ?

storm vs arizer air ...
αμφότερα ομοιάζουν με " ηλεκτρονικά τσιγάρα " ..
το storm είναι "conduction " ( θέρμανση δι' επαφής )  ,ενώ το arizer air είναι "convection" ( θερμού αέρα ).
to air όμως είναι άλλη-ανώτερη- κλάση από το storm ....
αλλά και διπλάσια τιμή ...
---------------------------------------------

το abv το βάζω σε τσίπουρο άνευ γλυκάνισου .
100 gr abv για κάθε λίτρο τσίπουρο ...
το αφήνω 15-20 ημέρες ,έπειτα φιλτράρισμα και έτοιμο προς κατανάλωση ...
χρώμα βαθύ κόκκινο σαν λικερ ..άρωμα /γεύση  " φυμε "  (= καπνιστό ) ....
2-3 σφήνες και μετά από 10-15 λεπτά της ώρας  ...." άντε γεια ! "  Weee
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Παρουσίαση :Φορητός νεφελοποιητής Storm - από aeolian - 04-07-2016, 16:12

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)