Αξιολόγηση Θέματος:
  • 7 Ψήφοι - 4.71 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Έκπτωση 5% σε όλους όσους έχουν τελειώσει επιτυχημένα ημ. καλλιέργειας
καλημέρα σας

πλέον όποιος τελειώνει επιτυχημένα κάποιο ημερολόγιο καλλιέργειας, όχι από άποψης σοδειάς αλλά σφαιρικά μιλώντας*, θα έχει έκπτωση 5% στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα**.

καλές καλλιέργειες.

* = τακτές δημοσιεύσεις, εξήγηση της καλλιέργειας, απάντηση σε ερωτήσεις. διατηρούμε το δικαίωμα να απορρίψουμε κάποιο ημερολόγιο αν πιστεύουμε ότι δεν πληρεί τις προϋποθέσεις.

** = μετά την ολοκλήρωση του ημερολογίου, ο/η καλλιεργητής δημιουργεί λογαριασμό στο κατάστημα και μας ενημερώνει με e-mail για να του/της βάλουμε την έκπτωση.

επιφυλασσόμαστε για μελλοντικές αλλαγές που μπορεί να αποφασίσουμε.
Απάντηση

ads by gr420info

να ρωτησω και εγω κατι που ισως ειναι και βλακεια...
οι εκπτωσεις που βαζετε κατα καιρους,οπως χθες ας πουμε,ισχυουν και για το καταστημα του αστηρ? εγω ενδιαφερομαι για καποια λιπασματα π.χ.
Δε φτάνει ο ήλιος μοναχά,άνθη το φου να δώσει.Χρειάζονται κι άλλα πολλά και προπαντώς η γνώση.
Απάντηση
όχι ρε συ, από που κι ως που; σιγά μην είναι και για τον μασούτη!
Απάντηση
χαχαχαχα πολυ γελιο τις τελευταιες μερες στο φορουμ,σε καλο να μας βγει παιδες! :d
Άιντε της κανναβουριάς τα φύλλα
θα τα κάνω φορεσιά,
να τα βάλω κυρά μου να περάσω
να σου κάψω την καρδιά! /Σ.Μ\
Απάντηση
χαχαχα! ε καλα το ειπα οτι μαλλον θα πω βλακεια,αλλα ειπα μηπως!
απο το μασουτη παιρνω μπυρες βεργινα που τις εχει πιο φθηνες,καλη φαση θα ηταν! :p
Δε φτάνει ο ήλιος μοναχά,άνθη το φου να δώσει.Χρειάζονται κι άλλα πολλά και προπαντώς η γνώση.
Απάντηση
blues το χω πει και στο ξαναλεω οτι εισαι ωραιος!!!!
Απάντηση
που να πιάσουν και οι ζέστες
Απάντηση
32 εχει εδω ...
Απάντηση
αυτο τι ειναι παλι κατι σαν διαγωνισμος?

* = τακτές δημοσιεύσεις, εξήγηση της καλλιέργειας, απάντηση σε ερωτήσεις. διατηρούμε το δικαίωμα να απορρίψουμε κάποιο ημερολόγιο αν πιστεύουμε ότι δεν πληρεί τις προϋποθέσεις.

** = μετά την ολοκλήρωση του ημερολογίου, ο/η καλλιεργητής δημιουργεί λογαριασμό στο κατάστημα και μας ενημερώνει με e-mail για να του/της βάλουμε την έκπτωση.

ξεκιναει απο τωρα ας πουμε?γιατι εχουμε κανα δυο ημερολογια στην πλατη,δεν μετραει το ιστορικο ε?
κι εχω ηδη λογαριασμο απο τοτε που πρωτοπαρηγγειλα πρεπει να φτιαξω καινουριο αποκλειστικα γιαυτο?

περνα με για χαζη η οτι αλλο θες αρκει να μου απαντησεις γιατι μπερδευτηκα οσο απλα και να τα λες.. :p
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
αχ... πάμε να τα πούμε

αν έχεις λογαριασμό, δε χρειάζεται να κάνεις καινούργιο.

μετράει από τώρα, οπότε όχι, δε μετράει το ιστορικό, αν ήταν θα το έγραφα

δεν είναι διαγωνισμός, είναι κάτι που θα ισχύει σε όλα τα ημερολόγια

ελπίζω να έγιναν κατανοητά τώρα Smile
Απάντηση
ναι καμαρι μου σε ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σε βαζω σε κοπο να μου εξηγεις αναλυτικοτερα..
να σαι καλα.. Shy
Απάντηση
στο δευτερο ολοκληρωμενο, παμε για 10%?? :p Cool
just kidding... Cool

Απάντηση
(06-10-2016, 05:25 PM)nlfanatic Έγραψε: πιάνουν και τα κουτσουρεμένα ως ολοκληρωμένη καλλιέργεια; :p

χαχαχαχα τι εννοεις κουτσουρεμενα? :d
Απάντηση
τι τραβαμε!!!θα βγαλει κανε υπομονη.. Shy

θα σου πει ο blues σιγουρα..
Απάντηση
(06-09-2016, 01:34 PM)xaniothsgr Έγραψε: blues το χω πει και στο ξαναλεω οτι εισαι ωραιος!!!!

(06-09-2016, 01:44 PM)blues Έγραψε: που να πιάσουν και οι ζέστες

ναι ομορφαίνει περισσότερο στη ζέστη :p
Απάντηση
(06-10-2016, 05:25 PM)nlfanatic Έγραψε: πιάνουν και τα κουτσουρεμένα ως ολοκληρωμένη καλλιέργεια; :p

αν φτάσουνε μέχρι το τέλος, ναι
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)