Royal Queen Seeds - Quick One
#1
royal quick one auto από royal queen

* 7λιτ γλάστρα * 250w hps(20hrs/day) * light mix χώμα και * την τριάδα jungle juice μόνο στα μισά των προτεινόμενων δοσολογιών.*συγκατοικούσε με άλλα 6 αυτόματα κορίτσια σε τέντα 0,8 χ 0,8 χ 1,80 και μόνο εξαγωγή αέρα 183m3/h.

καλλιέργεια: αρκετά εύκολο στην καλλιέργεια και γρήγορο επίσης. δεν συνάντησα το παραμικρό πρόβλημα-αντίδραση.στην βλάστηση ενώ ψήλωνε σε νορμάλ ρυθμούς στην τρίτη εβδομάδα αρχισε να αναπτύσετε με ταχύτερους ρυθμούς όπου στην αρχή της τέταρτης έδειξε τα πρώτα σημάδια ανθισης.

φαινότυπος: ψήλωσε στα 70 εκατοστά και μου έδωσε γύρω στα 30 στεγνά! πλούσια μυρωδιά απο νωρις νωρίς, γεροί και μπαμπάτσικοι παπάδες στο μεγαλύτερο μέρος του φυτού.νομίζω η σκούφια του κρατάει απο τα πρώτα αυτόματα strains που βγήκανε!

ανθοφορία: 4,5 εβδομάδες

ωρίμανση: 1 μήνα και θα βγάλει όλο το άρωμά του.το βάζο εδώ και 1 μήνα άδεια μοσχομυρίζει ακόμα!

γεύση: μυρωδιά και γεύση σαν από  εσπεριδοειδή φρούτα. γλυκόπιοτο

μαστούρα: aνήκει στα physical high ,και για το 13% thc που έχει σαν ιντικα αφήνει πολύ καλό κεφάλι χωρις να το κάνει ''ασήκωτο''

ιατρικό ενδιαφέρων: .....

σχόλια/παρατηρήσεις: γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος απο το συγκεκριμένο strain. γρήγορο, εύκολο ,αποδοτικό και ποιοτικό.

βαθμολόγια: 8/10
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)