Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αποθήκευση Σπορον
Παιδια τα σπορια που δεν χριαζωμαστε τα κριβουμε οπως νανε η θελουν ψυγιο σε συντιριση ?
Ποτε δεν ειναι αργα ...  Ξεκινα !! Smoke27
Απάντηση

ads by gr420info

θέλουν ψυγείο στην συντήρηση για να αντέξουν ποιο πολύ , βέβαια εγώ έξω που τα είχα άντεξαν 5 χρόνια .
Απάντηση
Για να μην ανοιξω αλλο θεμα μιας και ειναι ετοιμο..
Τα σπορια στο ψυγειο τα βαζουμε με την συσκευασια οπως τα λαμβανουμε?
Η υπαρχει κυνδινος να παρουν υγρασια μεσα ετσι?
Το καλυτερο δωρο για τον εαυτο σας τον καινουριο χρονο,ειναι να κλεισετε την τηλεοραση για ολο το χρονο! Smoke27
Απάντηση
(09-26-2017, 09:01 AM)tilansia Έγραψε: Για να μην ανοιξω αλλο θεμα μιας και ειναι ετοιμο..
Τα σπορια στο ψυγειο τα βαζουμε με την συσκευασια οπως τα λαμβανουμε?
Η υπαρχει κυνδινος να παρουν υγρασια μεσα ετσι?

εγω τα εχω στην συσκευασια τους και μεσα στην θηκη του dvd που στελνουν μαζι...
δεν εχουν παρει υγρασια ουτε αυτα που εχω στο σακουλακι,ξερεις το γνωστο το αεροστεγες.
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
Σε ευχαριστω Κατερινα Big Grin 
Θα τα βαλω οπως ερχονται
Το καλυτερο δωρο για τον εαυτο σας τον καινουριο χρονο,ειναι να κλεισετε την τηλεοραση για ολο το χρονο! Smoke27
Απάντηση
Τιλα σε ενα απλο σακουλακι(zipper) αν τα βαλεις ειναι μια χαρα.

Δεν προκειται να γινει κατι,να δεις καμια ριζα πεταγμενη καμια μερα και τετοια  Tongue γιατι φαντασου δεν ειναι οι συνθηκες καταλληλες για να γινει germination.
Απάντηση
(09-26-2017, 06:21 PM)Δημήτρης420 Έγραψε: Τιλα σε ενα απλο σακουλακι(zipper) αν τα βαλεις ειναι μια χαρα.

Δεν προκειται να γινει κατι,να δεις καμια ριζα πεταγμενη καμια μερα και τετοια  Tongue γιατι φαντασου δεν ειναι οι συνθηκες καταλληλες για να γινει germination.

Laugh at you 
Και το φοβομουν αυτο με την ριζα που αναφερεις Rofl
Απάντηση
Δεν παιζει να γινει με την καμια  Big Grin
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)