Αξιολόγηση Θέματος:
  • 9 Ψήφοι - 4.11 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Κόπος εξωτερικής καλλιέργειας 2017
μην βαλεις στο χωμα τιποτε πριν βγαλουν βλασταρια οι συκιες. ουτε να σκασεις σπορια πριν. εχεις ακομα καιρο.
Απάντηση

ads by gr420info

(02-07-2018, 02:38 AM)kinezokyprios Έγραψε: περσι ειχες σατιβες. φετος βαλε ιντικες.
δίλημμα η δέσμευση του χρόνου φίλε αν με πιάνεις,έχω να το σκεφτώ λίγο ακόμα...
Προσωπικά εργάζομαι σε δυό δουλειές για να τα βγάλω πέρα ουφφ.......
Δύσκολη υπόθεση η καλλιέργεια ..........
Απάντηση
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαα ε εσυ...ασε τα διλημματα αυτα για φετος Tongue Tongue 
2019 και βλεπεις Tongue
Το καλυτερο δωρο για τον εαυτο σας τον καινουριο χρονο,ειναι να κλεισετε την τηλεοραση για ολο το χρονο! Smoke27
Απάντηση
(02-07-2018, 09:58 AM)tilansia Έγραψε: Χαχαχαχαχαχαχαχαχαα ε εσυ...ασε τα διλημματα αυτα για φετος Tongue Tongue 
2019 και βλεπεις Tongue

Εσύ καλή μου πάρε τα κουβαδάκια σου κ έλα εδώ στην δική μου παραλία,θα σε χρειαστώ μαζί με τα κουβαδάκια σου εδώ  Tongue !
Απάντηση
Ε ναι λογικο ακουγετε..
Οι μεγαλοι καλλιεργητες πρεπει να ενωνουν τις δυναμεις τους
Rofl Rofl
Το καλυτερο δωρο για τον εαυτο σας τον καινουριο χρονο,ειναι να κλεισετε την τηλεοραση για ολο το χρονο! Smoke27
Απάντηση
(02-07-2018, 10:42 AM)tilansia Έγραψε: Ε ναι λογικο ακουγετε..
Οι μεγαλοι καλλιεργητες πρεπει να ενωνουν τις δυναμεις τους
Rofl Rofl
Ωχχχ έρχεται η πράσινη ανάπτυξη φέτος ! 
ακόμα κ η κορυφή του Ολύμπου θα φυτευτεί  Big Grin  !
Απάντηση
Ετσι θα ξεκινησει η επανασταση..
Πρεπει να φυτεψουμε οπου υπαρχει χωμα Tongue 
Τι θα προλαβουν να ξηλωσουν?
Αυτη θα ειναι και η διαμαρτυρια μας..
Ενωθειτε ολοι να πεταμε σπορια παντου Tongue
Απάντηση
(02-07-2018, 10:52 AM)tilansia Έγραψε: Ετσι θα ξεκινησει η επανασταση..
Πρεπει να φυτεψουμε οπου υπαρχει χωμα Tongue 
Τι θα προλαβουν να ξηλωσουν?
Αυτη θα ειναι και η διαμαρτυρια μας..
Ενωθειτε ολοι να πεταμε σπορια παντου Tongue

Είπαμε τα κουβαδάκια σου κ στην δική μου την παραλία,μην ξεφεύγεις..Εσύ άρχισες να ποτίζεις κ αυτά του γείτονα  Tongue !
Απάντηση
παντως τωρα που εκλεισες τον κυκλο, πιστευω οτι το παρον θεμα πρεπει να μπει στα ολοκληρωμενα ημερολογια. ειναι καλλιεργεια προς μιμηση και προσκυνω ταπεινα!
Απάντηση
(02-13-2018, 11:29 PM)kinezokyprios Έγραψε: παντως τωρα που εκλεισες τον κυκλο, πιστευω οτι το παρον θεμα πρεπει να μπει στα ολοκληρωμενα ημερολογια. ειναι καλλιεργεια προς μιμηση και προσκυνω ταπεινα!

δεν μπορώ να αξιολογήσω ακόμα το χόρτο,περιμένω να γίνει ...
Δεν ωρίμασε καλά ακόμα,άργησε να βγει κ η μια η ποικιλία..
Θα δούμε φίλε .... Περιμένω κ το thc μετρο να μου έρθει..Δεν ξέρω τα ποσοστά του thc από τα φυτά μου,τι να γράψω εκεί,μπούρδες στην τύχη ? Έχω κ εγώ την περιέργεια μαζί σας Wink !
Απάντηση
εχω απορια για το ποσο δινει του ολυμπου, μιας και θα παρεις μετρητη. αν ειναι δυνατο ελπιζω να εχεις κρατησεις σπορια (να παρουμε και εμεις κανενα χεχεχε).

εχω ακουσει καλα λογια απο φιλους στην κατερινη, αλλα δεν εχω δοκιμασει.

παροτι ειμαι καλαματιανος και σχετικος με το σπορ, εχω να πω οτι το πιο δυνατο και ψυχεδελικο ελληνικο χορτο που εχω δοκιμασει ηταν απο χαλκιδικη. εχω μια υποψια οτι δεν θα ειναι πολυ μακρινο σε εμπειρια του Ολυμπου.
Απάντηση
Αδερφέ μου ΜΠΡΑΒΟ  Hat off ΜΠΡΑΒΟ  Hat off ΜΠΡΑΒΟ  Hat off και πάλι ΜΠΡΑΒΟ  Hat off
περιληπτικά έριξα μια ματιά με ότι έχεις κάνει και σίγουρα θα το διαβάσω όλο ένα βράδυ με μουσικούλα και τσιγάρο! εκτός από τις δεντράρες (ΜΠΡΑΒΟ  Hat off είπαμε?) διαπίστωσα ότι καθ'όλο το ημερολόγιο είσαι ευγενέστατος και απίστευτα θετικός!!! ..τα σέβη μου αδερφέ για ότι είσαι και ότι έκανες. Μας έβγαλες τα μάτια και καλά μας έκανες χεχε πάντα τέτοια
Το χασίς δεν με πρόδωσε ποτέ. Σε αντίθεση με το αλκοόλ (η κάνναβη) δεν με έκανε ποτέ κακό ή βίαιο.
- Willie Nelson
  Peace-and-love-033  
Απάντηση
Συμφωνώ απόλυτα με τον Nimas ,αναφορικά με την καλλιέργεια που μας έδειξε ο φίλος σ'αυτό το νήμα . Εξαιρετικά αποτελέσματα και άψογη παρουσίαση και εξηγήσεις  από τον Εφτάφυλλο !  Εύγε !  
Το νήμα μπορεί να είναι οδηγός σε κάθε έναν που θα θελήσει να καλλιεργήσει στη φύση  .

Θέλω επίσης να συγχαρώ για άλλη μια φορά το κοντασιμί μου τον Κινεζοκύπριο για  τις γνώσεις του και τις κατανοητές συμβουλές του σε εμάς που δεν τα ξέρουμε τόσο καλά . Πιστεύω ότι το φόρουμ αναβαθμίστηκε  με ποιοτικές πληροφορίες , από ένα άτομο που γνωρίζει για τι πράγμα γράφει και έχει κατανοητή γραφή .

Εγώ θα ήθελα να δοκιμάσω στο νησί μου ,κάτι σπόρια που καλλιεργεί ένας facebookικός φίλος  ,στο Νευροκόπι . Σατίβες στο Νευροκόπι ! Αναρωτιέμαι πως θα πιλάλαγαν αυτές   στο νησί του Ήλιου .
Σπείρτε χόρτα !
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)