Αξιολόγηση Θέματος:
  • 6 Ψήφοι - 2.33 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Χαίρετε, ελπίζω να είμαι καλοδεχούμενος ως νέος και έχω απορίες
(05-14-2018, 04:54 PM)CatAek Έγραψε:
(05-14-2018, 02:49 PM)sig-p420 Έγραψε: Και το "Room Clean" φυσικά θα κάνει...

τιναφτορε; Tongue

Απάντηση

ads by gr420info

(05-14-2018, 02:49 PM)sig-p420 Έγραψε: Και η χλωρίνη κάνει δουλειά......
Και αυτή η ισοπροπυλικη κάνει....και για λάδι
https://astirgrows.com/el/isopropyl-alco...-plus-1623
Και το "Room Clean" φυσικά θα κάνει...

Ωραια τελεια οποτες θα εχω στο νου μου χλωρινη αλλα και την ισοπροπυλικη!!!  Ναι αλλα η 100% δεν ειναι καλυτερα για λαδακι;;;;
Ah cmon..
Peace-and-love-033
"Στο άπειρο, κι ακόμα παραπέρα...
...θα φτάσουνε οι φούντες μου μία μέρα..."
Απάντηση

τιναφτορε; Tongue

Χαχαχαχαχα ελα ρε που δε ξερεις τιναφτο ρε!!!!!!! Χαχαχααχχχ δεν απανταω το παιρνω τρολλαρισμα!!!  Tongue  Tongue  Clap kat χαχαχχααχαχαχαχχχαχαχχχχ
Ah cmon..
Peace-and-love-033
Απάντηση
(05-14-2018, 05:34 PM)pansek Έγραψε:

τιναφτορε; Tongue

Ρε τρελλε δε θελω να μαθω να καθαριζω τα δωματια μου απλα σα τη νοικοκυρουλα του video χαχαχαχαχαχαχααχχααχχαχαχαχαχαχχα ΔΕΝ υπαρχεις ρε!!!! Να σαι καλα με εκανες και ξεκαρδιστηκα!!!!!!!!!!!!!!!
Ah cmon..
Peace-and-love-033
Απάντηση
(05-15-2018, 02:32 PM)Morfeas88 Έγραψε:

τιναφτορε; Tongue

Χαχαχαχαχα ελα ρε που δε ξερεις τιναφτο ρε!!!!!!! Χαχαχααχχχ δεν απανταω το παιρνω τρολλαρισμα!!!  Tongue  Tongue  Clap kat χαχαχχααχαχαχαχχχαχαχχχχ

αληθεια δεν ξερω ρε τρελε!!
ειναι καποιο καθαριστικο η καποιο συνθηματικο; Tongue Big Grin χαχαχα
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
(05-15-2018, 05:05 PM)CatAek Έγραψε:
(05-15-2018, 02:32 PM)Morfeas88 Έγραψε:

τιναφτορε; Tongue

αληθεια δεν ξερω ρε τρελε!!
ειναι καποιο καθαριστικο η καποιο συνθηματικο; Tongue  Big Grin χαχαχα

Χαχαχχα μα αν δεις μια δυο δημοσιεύσεις πριν εχω και λινκ ρε!!! Δεν υπάρχεις χαχαχαχαχ εννοειται καο υπαρχει! ! Προϊόν καθαρισματος ειναι !!!! Χαχαχαχαχαχ!!!
Και για του λόγου το αληθές.. :

https://www.growmarket.gr/ergaleia/roomc...-ml-detail
Ah cmon..
Peace-and-love-033
Απάντηση
Ρε σεις μη πετατε τα λεφτα σας σε τετοιες αηδιες παρτε μια χλωρινη φορεστε λαστιχενια γαντακια αρπαξτε και ενα σφουγγαρι και καθαριστε τις τεντες ετσι απλα κ ομορφα Big Grin
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(05-19-2018, 10:03 AM)trompetas Έγραψε: Ρε σεις μη πετατε τα λεφτα σας σε τετοιες αηδιες παρτε μια χλωρινη φορεστε λαστιχενια γαντακια αρπαξτε και ενα σφουγγαρι και καθαριστε τις τεντες ετσι απλα κ ομορφα Big Grin

Εννοειται και δε θα χαλαγαμε χρηματα για κατι τετοιο γι αυτο κι εχω ρωτήσει και για αλλους τρόπους μου ειπαν και για τη χλωρίνη και για ξυδακι εαν θελθελω και με φέρι με οινόπνευμα ξερωγω... Ετσι θα το κανω οπως και να εχει βασικα με ξυδακι και χλωρίνη σιγα μη τους έδινα κι αλλα λευτα εκτως της τέντας  Tongue χαχαχαχαχαχχαχαχ να σαι καλα και σ' ευχαριστωωωωωωω!!!!
Ah cmon..
Peace-and-love-033
Απάντηση
(05-19-2018, 11:26 AM)Morfeas88 Έγραψε:
(05-19-2018, 10:03 AM)trompetas Έγραψε: Ρε σεις μη πετατε τα λεφτα σας σε τετοιες αηδιες παρτε μια χλωρινη φορεστε λαστιχενια γαντακια αρπαξτε και ενα σφουγγαρι και καθαριστε τις τεντες ετσι απλα κ ομορφα Big Grin

Εννοειται και δε θα χαλαγαμε χρηματα για κατι τετοιο γι αυτο κι εχω ρωτήσει και για αλλους τρόπους μου ειπαν και για τη χλωρίνη και για ξυδακι εαν θελθελω και με φέρι με οινόπνευμα ξερωγω... Ετσι θα το κανω οπως και να εχει βασικα με ξυδακι και χλωρίνη σιγα μη τους έδινα κι αλλα λευτα εκτως της τέντας  Tongue χαχαχαχαχαχχαχαχ να σαι καλα και σ' ευχαριστωωωωωωω!!!!
Χαχαχαχαχα 
Πιο καθαρά δεν γίνεται  Big Grin Big Grin
 Tongue 
Απάντηση
(05-19-2018, 12:29 PM)Doukas1978 Έγραψε:
(05-19-2018, 11:26 AM)Morfeas88 Έγραψε:

Χαχαχαχαχα 
Πιο καθαρά δεν γίνεται  Big Grin Big Grin

Δουκας να εισαι καλα φιλαρακο!!!!!
Ah cmon..
Peace-and-love-033
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)