Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Για όσους δεν θέλουν να μπασταρδεύουν το σανό τους με καπνό!
Όσοι ψάχνετε εναλλακτικές, για να μη χρησιμοποιείτε καπνό, μπορείτε να πάρετε τη νόμιμη φούντα απο tovotani.gr να την τρίψετε, και να την στρίψετε!
Απλά φροντίζουμε να μην είναι φρυγανιά το λουλούδι που θα πάρουμε απο εκεί, και το συντηρούμε όπως και τα υπόλοιπα που καπνίζονται!
Απάντηση

ads by gr420info

Υπαρχει και αυτο το καταστημα..
Ετσι για την ερευνα Wink 
https://www.cbdoilshop.gr/
Το καλυτερο δωρο για τον εαυτο σας τον καινουριο χρονο,ειναι να κλεισετε την τηλεοραση για ολο το χρονο! Smoke27
Απάντηση
δεν καταλαβα το τσαι τριβεις?
Απάντηση
και το τριβει και το στριβει... Tongue
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
Και πίνω μαριχουάναααα το καπνίζω όλο μέχρι την τζιβανααα
Απάντηση
Kissifer, αν έχεις από τη νόμιμη, που πωλείται για τσάι, τότε γιατί να μην τη στρίψεις για συμπλήρωμα αντί καπνού!
Απάντηση
Το οτι επανω στις συσκευασιες αναγραφουν τσαι δεν σημαινει οτι δεν καπνιζεται προφανως... Tongue

Οχι μωρε νικοτινη και ξερο ψωμι ξεροκεφαλοι ειμαστε ορισμενοι μεχρι που θα πουμε μια και καλη το οχι (οταν και αμα..)
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Ειτε σαν τσαι,ειτε καπνιστο μονο οφελος υπαρχει..
Για το βρωμοκαπνο τι να λεμε... Confused 

[Εικόνα: DSCN0141.jpg]
Το καλυτερο δωρο για τον εαυτο σας τον καινουριο χρονο,ειναι να κλεισετε την τηλεοραση για ολο το χρονο! Smoke27
Απάντηση
Πόσο κοστίζει αυτό το φακελάκι;
Απάντηση
Τρομπέτα, για μένα ο καπνός αλλοιώνει τη γεύση και την επίδραση.. λόγω του ότι προσπαθώ να κόψω το κάπνισμα, ψάχνω για εναλλακτικές.. θέλω πχ να πάρω αυτό το βαπόρι της dynavap, αλλά νο μάνι ναου!

Πανσεκ, ενα τσαι που βλέπω τώρα ειναι στα 4€ τα 15 γραμμάρια. http://www.cannama.gr/cannabee-products.htm
Απάντηση
(02-10-2018, 09:57 AM)pansek Έγραψε: Πόσο κοστίζει αυτό το φακελάκι;
Pansek ειναι 30gr 10 ευρω
Με 4% cbd
Το καταστημα ειναι Κυψελη και η κανναβη γραφει απο Κοκκινα Μαγνησιας
Απάντηση
Σ'ευχαριστώ.Με 4% cbd εγώ δεν θα το κάπνιζα.Μόνο τσάι.
Απάντηση
καλη η ιδεα αντι για καπνο η κλωστικη. Μπορει καποιος να περιγραψει μυρωδια?
Απάντηση
Δεν εχει καποια μυρωδια εντονη..
Αν εχεις καπνισει ποτε φυλλα τοτε θα καταλαβεις..
Αυτη την αισθηση αφηνει..
Θα μπορουσε πιστευω να βοηθησει καποιον που θελει τουλαχιστον αρχικα
να μειωσει το καπνο..Τωρα για το κοστος ειναι στον καθεναν αυτο..
Τα 30γρ εχουν 10 ευρω
Απάντηση
Στην τιμή σε σχέση με μια καπνοσακουλα, δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά, αλλά όταν το κάνεις χωρίς καπνό, δεν κάνεις πολλά τσιγάρα.. το αντίθετο μάλιστα, κάνεις ένα, και το φχαριστιέσαι!
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)