καλλιεργώ την υγεία μου
#1
https://www.facebook.com/groups/kaliergotinugeiamou/
για όσους είναι στο φουμπου και θέλουν να βοηθήσουν ή να ενημερωθούν , ευπρόσδεκτοι .
καιρός να σπάσουμε ακόμα μια γωνιά του φόβου και να αρχίσουμε να δίνουμε συμβουλές στον κόσμο που θέλει να καλλιεργήσει το φάρμακο του Shy
Απάντηση
#2
σας περιμένουμε όλους , τουλάχιστον τους αθηναίους .
και αυτούς που ξέρουν για να συμπληρώσουν τις γνώσεις τους και τις γνώσεις μας .
και αυτούς που δεν ξέρουν και θέλουν να ξεκινήσουν
Απάντηση
#3
μπραβο ρε πολυ ενδειαφερον παρουσιαση. και στοχευμενα πραματα. πιστευω μας ενδιαφερει ολους. θα προσπαθησω να ερθω. !!
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση
#4
είσοδος ελεύθερη :-)
Απάντηση
#5
(22-03-2019, 14:18 )cpt flint Έγραψε: μπράβο παιδιά ωραίες δράσεις αυτές!
υπάρχει περίπτωση να βιντεοσκοπηθεί και να το βάλετε σε καμια γιουτούμπα μετά?!
καλή επιτυχία!

ναι θα γίνει και αυτό , αλλά θέλουμε και συμμετοχή , τουλάχιστον να δείξουμε ότι ήμαστε πολλοί . να γνωριστούμε και μεταξύ μας . και να δούμε και καμιά ακόμα δράση για την αθήνα . μην αφήνουμε μόνο την θεσσαλονίκη να τρέχει .
Απάντηση
#6
θα τα πουμε εκει λοιπον Joint Pass
Απάντηση
#7
(22-03-2019, 16:48 )αρχαιος Έγραψε: ο συλλογος  "mamaka" θαπρεπε κανονικα να επιδοτειται και να προωθειται. αλλα ειναι νωρις ακομη, θελω να πιστευω οτι θα γινει κι αυτο καποτε
αυτό κάνει , αν και δεν έχει καθόλου έσοδα . μας παραχωρεί τον χώρο για την εκδήλωση και σχεδόν κάθε μήνα έχει δύο εκδηλώσεις προσκαλώντας γιατρούς και ασθενείς .
Απάντηση
#8
γι αυτο κατεβηκες εσυ κατω κατι καταλαβα :d
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#9
(23-03-2019, 02:10 )trompetas Έγραψε: γι αυτο κατεβηκες εσυ κατω κατι καταλαβα :d

επόμενη στάση , μια λέσχη στην αθήνα Smile

(22-03-2019, 19:57 )αρχαιος Έγραψε:
(22-03-2019, 19:50 )xasikliks Έγραψε:
(22-03-2019, 16:48 )αρχαιος Έγραψε: ο συλλογος  "mamaka" θαπρεπε κανονικα να επιδοτειται και να προωθειται. αλλα ειναι νωρις ακομη, θελω να πιστευω οτι θα γινει κι αυτο καποτε
αυτό κάνει , αν και δεν έχει καθόλου έσοδα . μας παραχωρεί τον χώρο για την εκδήλωση και σχεδόν κάθε μήνα έχει δύο εκδηλώσεις προσκαλώντας γιατρούς και ασθενείς .

εννοω απο το κρατος...

αχ αυτό το κράτος , να το δω κάπου και εγώ . μόνο στις λαϊκές να πιάνει γιαγιάδες που πουλάνε κάλτσες το βρίσκεις ,
Απάντηση
#10
καλημερα! εγω ,της "εξωτερικης",(μπρρρ με τον παλιοκαιρο!)θα ειμαι εκει Fem Shy
ποιοι αλλοι θα ερθουν,να γνωριστουμε? Smile
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση
#11
θα έχει και κουλουράκια διαολεμένα
και σουβενίρ
Απάντηση
#12
...και κρεμες Fem Shy
...διαολεμενα πραματα! Rolling on the Floor, Laughing out loud
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση
#13
μάλλον κι εγώ εκεί.
Απάντηση
#14
δεν είναι μόνο για να μάθουμε για την καλλιέργεια . είναι και για να ήμαστε πολλοί σε τέτοιες εκδηλώσεις για να διεκδικήσουμε και την αποποινικοποίηση .
πιθανόν να έρθει και κάποιος πολιτικός , άλλο να βρει 20 άτομα και άλλο να μην χωράει να μπει .  
θα πρέπει να έρθουν όσοι μπορούν .
στην θεσσαλονίκη ξεπεράσαμε τα 100 άτομα , στην αθήνα θα έπρεπε να ψάχνουμε για μεγαλύτερους χώρους .
την κυριακή πίνετε μόνο σατίβα .
Απάντηση
#15
πουτανες πολιτικοι πριν τις εκλογες ταζουν τα παντα...
και μετα τις εκλογες γεια σας...
ειμαι απο επαρχια δε μπορω να ερθω σας ευχομαι να περασετε τελεια!
Απάντηση
#16
μην κλειδώσετε στον καναπέ με καμιά ίντιγκα και δεν έρθετε . :-)
Απάντηση
#17
θα έχει ενδιαφέρον και η ομιλία για την κλωστική κάνναβη , για όσους έχουν κάποια χωράφια και δεν ξέρουν τι να σπείρουν .
Απάντηση
#18
και εγω θα ηθελα να δω τις προϋποθέσεις για καλλιέργεια βιομηχανικής αλλα ειμαι πολυ μακριά απο την αθηνά  αν κάνετε κάτι παρόμοιο στην θεσσαλονικη θα ήτανε πιο εύκολο να έρθω και θα μπορούσα να σας φέρω και σποράκια να τα μοιράσετε.
Απάντηση
#19
οι προυποθεσεις της κλωστικης δεν απαιτουν μια περιουσια για να καλλιεργησεις;
Απάντηση
#20
ειχα διαβασει οτι ηθελε φραχτες,τοιχους , σεκιουριταδες και αλλα συναφη γιαυτο ρωτησα
Απάντηση
#21
argy νομίζω ότι αυτο το πλαίσιο αφορούσε την φαρμακευτική και απαιτούσε άμεση επεξεργασία του προϊόντος μέσα στο χώρο της καλλιέργειας.
Απάντηση
#22
ισχυουν διαφορετικα; αφου μπορεις να την χρησιμοποιησεις κ ως φαρμακευτικη την κλωστικη ετσι δεν ειναι; η κανω λαθος
Απάντηση
#23
ωραια εκδηλωση ....απαραδεκτα μικρη συμμετοχη.

τελεια η παρουσιαση παρασκευης λαδιου απο την κοπελια του φορουμ . Thank you Thank you .
Απάντηση
#24
εγώ δυστυχώς δεν κατάφερα να έρθω.
να περιμένουμε κάνα βίντεο ;;
Απάντηση
#25
βιντεοσκοπήθηκε η εκδηλωση αλλα δεν ξερω που και ποτε θα αναρτηθει.
Απάντηση
#26
για ποσο κοσμο μιλαμε δηλαδη?
Απάντηση
#27
30-40 ατομα .
Απάντηση
#28
(01-04-2019, 17:06 )giovann Έγραψε: 30-40 ατομα .

...... Sad
Απάντηση
#29
ναι, στην συζητηση αμεσως μετα
Απάντηση
#30
(01-04-2019, 14:28 )giovann Έγραψε: ωραια εκδηλωση ....απαραδεκτα μικρη συμμετοχη.

τελεια η παρουσιαση παρασκευης λαδιου απο την κοπελια του φορουμ . Thank you  Thank you .

παρασκευης βουτυρου παρακαλω :d τι τελεια μωρε? Fem Shy
μου ηρθε ξαφνικο και τα ελεγα οπως να ναι,την επομενη φορα θα ειμαι πιο προετοιμασμενη Hug 2
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση
#31
στην θεσσαλονίκη η ίδια εκδήλωση πέρυσι , είχε 150 άτομα
στην αθήνα με το ζόρι πιάσαμε τους σαράντα .
τι γίνετε με εσάς τους αθηναίους ρε παιδιά ? έχετε και μετρό . ξεκλειδώστε λίγο από τον καναπέ . αράχνες θα πιάσετε .
δύο μητέρες έφεραν με το ζόρι τα παιδιά τους για να μάθουν και να μην πίνουν του δρόμου . αυτό ήταν που άξιζε και αυτό ήταν που με προβλημάτισε για τους νέους , τι έγινε την ήπιανε ? την έκατσαν την βάρκα ? ξεφούσκωσαν ?
νάνε καλά η διαολίνα που έφερε και κουλουράκια και χαρήκαμε .
Απάντηση
#32
διαολινα ωραία τα είπες freestyle :d
Απάντηση
#33
(03-04-2019, 14:44 )baphomet Έγραψε: διαολινα ωραία τα είπες freestyle :d
γιο μεν Rofl
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση
#34
πλακωθειτε και λιγο να γουσταρουμε! αθηναιοι - θεσσαλονικεις

ρε μαγκες ξεκολλατε με τα hate post,χανεται το νοημα του νηματος!
Απάντηση
#35
δεν νομιζω να εχει ξαναγινει αθηνα,αλλα και τι εγινε?
μα...40 ατομα μωρε? και την προηγουμενη φορα σε συζητηση για τον αυτισμο και την κανναβη που ηρθε και γιατρος να ενημερωσει,12 ανθρωποι...
στην αθηνα ολα αυτα,διπλα στο μετρο. ουτε στην αστυπαλαια να το καναμε Ah cmon..
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)