Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αλλαγη username?
γινεται αλλαγη username?

θελω να εχω το ιδιο που εχω και σε αλλα παρομοια fora.
Απάντηση

ads by gr420info

δυστυχως αυτο ειναι δικαιωμα για τα μελη.
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(03-07-2019, 09:42 PM)trompetas Έγραψε: δυστυχως αυτο ειναι δικαιωμα για τα μελη.

δηλαδη;;;;
εννοεις πανω απο 51 μηνυματα;
ο μητσος πως αλλαζει καθε μηνα;
εγω γιατι δεν την βρηκα πουθενα αυτη την επιλογη
που εψαχνα πριν καποιο καιρο;
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
(03-07-2019, 09:42 PM)trompetas Έγραψε: δυστυχως αυτο ειναι δικαιωμα για τα μελη.

ευχαριστώ...
ποια ειναι η διαφορα με τα μέλη και πως γίνεσαι μέλος?
Απάντηση
(03-07-2019, 10:11 PM)taipan Έγραψε:

ευχαριστώ...

μέλη όπως το εννοεί ο tromp....είναι όσοι έχουν 50+ posts
  Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
(03-07-2019, 10:28 PM)sig-p420 Έγραψε:
(03-07-2019, 10:11 PM)taipan Έγραψε:

ευχαριστώ...

μέλη όπως το εννοεί ο tromp....είναι όσοι έχουν 50+ posts

οκ τότε υπάρχει ελπίδα. 
θενξ
Απάντηση
(03-07-2019, 10:04 PM)cataek Έγραψε:

δηλαδη;;;;
εννοεις πανω απο 51 μηνυματα;
ο μητσος πως αλλαζει καθε μηνα;
εγω γιατι δεν την βρηκα πουθενα αυτη την επιλογη
που εψαχνα πριν καποιο καιρο;

Heart
Chemical kills      SkullnBones  
Cannabis  heals   Loveleaf
Απάντηση
με αιτημα προσωπικου μυνηματος γινεται σε μας cat.

ναι ακριβως οπως ειπαν τα παιδια ποιο πανω, μετα τα 50 αφου κολησεις τα ενσημα :p
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(03-08-2019, 10:06 AM)trompetas Έγραψε: με αιτημα προσωπικου μυνηματος γινεται σε μας cat.

ναι ακριβως οπως ειπαν τα παιδια ποιο πανω, μετα τα 50 αφου κολησεις τα ενσημα  :p

οκ ξεκινάω διπλοβάρδια τότε. 

:d
Απάντηση
δηλαδή πρέπει να το πούμε τον admin για να αλλάξουμε user??
και εγώ θέλω να το αλλάξω
Leaf Peace-and-love-033 
Απάντηση
(03-08-2019, 10:33 AM)diaroii Έγραψε: δηλαδή πρέπει να το πούμε τον admin για να αλλάξουμε user??
και εγώ θέλω να το αλλάξω
απ ότι φαίνεται ναι.
Απάντηση
σε ποιον πρέπει να στείλω πμ στον admin δεν με αφήνει?
Απάντηση
στον trompeta λογικα τωρα που έπιασες της 50 δημοσίευσης θα γίνεται να στείλεις μνμ
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
οταν αλλαξει ονομα καποιος , αλλαξει και το ονομα στις αναρτησεις που εχει κανει μεχρι εκεινη την στιγμη ;
Απάντηση
ναι αλλά όχι στα quoted
Απάντηση
ρε φιλε το ταιπαν ηταν καλύτερο απο το τζορτ
βιβες
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
σύμφωνοι sativaas, και να σαι καλά ρε φίλε, το tzorge όμως είναι γιατί βαρέθηκα να κρύβομαι σαν το εγκληματία.

άντε γεια μας!

[Εικόνα: tenor.gif]
Απάντηση
(03-08-2019, 10:06 AM)trompetas Έγραψε: με αιτημα προσωπικου μυνηματος γινεται σε μας cat.

ναι ακριβως οπως ειπαν τα παιδια ποιο πανω, μετα τα 50 αφου κολησεις τα ενσημα  :p

χαχα πολλα τα 50 ενσημα  Smile
Απάντηση
καλησπέρα στο φορουμ.προς τη διαχείρηση.πριν 4 μέρες,κατέβασα το toronion γ browser.δοκίμασα λοιπόν να συνδεθω στο φόρουμ,κ εκει αρχισε το βάσανο.αφου πρωτα μου εβγαζε ενδειξη οτι ειχα λαθος psw ,ακολουθησα κατα βήμα τη διαδικασία ανακτησης του κωδικου μου.

το έκανα βημα,βημα το τονιζω.αφου λοιπον ελαβα ισως κ 6 μειλ προσωρινου κωδ.πάλι υπηρχε το ιδιο πρόβλημα.τωρα καταφερα να συνδεθω,και ειμαι συνδεμενος μετον τυχαιο.δε ρισκαρω να μπω παλι στη διαδικασια,κ λεω να κρατησω τον τυχαιο.ερωτηση-υπάρχει προβλημα?-διοτι ,στη μια απο τις 2 π καταφερα να συνδεθω,προσπαθησα να αλλαξω το psw απο το προφιλ μου,κ εκει αρχισαν άλλ.το διαμόρφωσα λοιπον όπως απαιτουν οι οδηγιες,κ παλι δεν το δεχοταν,οσπου εφτασα στο οριο προσπαθιων,περιμεναγια 15',επανελαβα τη διαδικασια,κ πάλι τα ιδια.

τωρα εχω συνδεθει με chrome.θα κανω απομν/ση στη καρτα συνδεσης τον τυχαιο.κ θα μπω απο το τορ.αν υπάρχει καποιο θεμα με τους browser ,παρακαλω ας με ενημερωσει κάποιος π γνωρίζει.θελω να εχω πιο ασφαλη πλοηγηση,κ να μη μ ριχνει related θεματα οπουδηποτε αλλου.πιστευω πως μ καταλαβαινετε πως το θετω.διοτι ολοι αυτοι π αγαπάμε το φυτο αυτο,ψαχνουμε διάφορα θεματα στο δικτυο,κ καλο θα ειναι να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο.πχ,δε θελω να ψαξω κατι στο utb γ εξαερισμο κ μετα να μ πεταει προτεινομενα καταστηματα γ τουρμπινες κ τα ρεστα.ευχαριστω απο καρδιάς,αναμενω βοήθεια.
Μην υποτιμάς ποτέ, την επιμονή,την εξυπνάδα κ το σθένος ενός Τζάκ Ράσσελ Τερριέ....που να δείς όταν τον παίρνουν τα ντουμάνια
Απάντηση
@SpottyTerrier άνοιξε ένα νήμα να τα πεις.
Απάντηση
καλημερα.προς τη διαχείρηση.πριν λιγες μερες προσπαθησα να συνδεθω στο φορουμ μεσω του tor.και πραγματικα μου βγηκε η ψυχη.για αρχη δεν αναγνωριζε τον κωδικο μου.εκανα τουλαχιστον 7-8 επαλυθευσεις με προσωρινο κωδικο απο το μειλ.καμια λυση.μετα ααααααρχισε ν μη το δεχεται ουτε απο το κρομ.οταν καταφερα να συνδεθω μεσω του κρομ κ βαση οδηγιων ,προσπαθησα να αλλαξω τον τυχαιο με εναν δικο μου ,τοτε εγινε κ παλι το ιδιο.κ αντε παλι απ την αρχη .αν μπορειτε να μου πειτε τι θα πρεπει να κανω,διοτι προτιμω το τορ γ πιο ασφαλή πλοηγηση.ευχαριστω πολυ .με εκτιμηση spottyterrier
Μην υποτιμάς ποτέ, την επιμονή,την εξυπνάδα κ το σθένος ενός Τζάκ Ράσσελ Τερριέ....που να δείς όταν τον παίρνουν τα ντουμάνια
Απάντηση
@SpottyTerrier σε λίγο άκυρο νήμα είσαι άνοιξε ένα δικό σου για να πάρεις απαντήσεις.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)