Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O Καλυτερος Αναπτηρας για VapCap!!!
απο την πρωτη μερα χρησης του βαπκαπ το βασικο προβλημα που συναντησα ηταν οι τζετ αναπτηρες που μετα απο 1-2 μηνες χρησης σταματουσαν να δουλευουν!!!
εχω δοκιμασει πανω απο 10 διαφορετικους τυπους ... μονο ''ζαχαροπλαστικης'' δεν δοκιμασα γιατι το μεγεθος δε με βολευει...
μετα απο 2 χρονια χρησης του βαπκαπ μπορω να μοιραστω την εμπειρια μου και να σας πω οτι 
αυτος ειναι ο καλυτερος αναπτηρας που επεσε ποτε στα χερια μου...
[Εικόνα: s8ikhgmm.jpg]
τον δεξια τον αγορασα απο ενα μαγαζι στην πολη μου και τον χρησιμοποιω σχεδον καθημερινα 
εδω και ενα χρονο και λειτουργει ακομα...
τον αριστερο τον αγορασα 4 μηνες μετα αφου ειδα ποσο σκυλι ηταν ο πρωτος...
θα αγοραζα και 3ο και εναν 4ο να εχω καβαντζα για μια ζωη αλλα το μαγαζι δεν ειχε 
τους ειχαν παρει ολους και δεν θα ξαναεφερνε... Huh

επανω σαν μαρκα γραφει το εξης...
[Εικόνα: hhwwj29m.jpg]
κινεζικος σιγουρα... κανα 4αρι ευρω τον ειχα παρει αν θυμαμαι καλα...
στο διαδυκτιο δεν τον βρηκα ποτε κι ας εψαξα...
οπου τον πετυχεται αξιζει να τον δοκιμασεται...
παιρνει ποσοτητα και δε χρειαζεται συχνα γεμισμα,
εχει γλυκο πατημα χωρις να κουραζει τον αντιχειρα,
και παντα αναβει με το πρωτο κλικ...
σαν μεγεθος γεμιζει ολη την παλαμη (ειναι λιγο μεγαλος) ισως να μην κανει για εξωτερικη χρηση...
εβιβα!!!
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση

ads by gr420info

εγω έιχα βολευτεί με αυτόν τον lux τον είχα βρει πριν χρόνια,δυστυχώς χάλασε το ηλεκτρικό του και το άνοιξα και έσπασε λιγο είναι μόνο για σπιτι πλέον
[Εικόνα: v5n45ulm.jpg]

για έξω πήρα από ένα περίπτερο αυτόν τις bulldog 3 ευρώ ο οποίος είναι παραπολυ καλός αλλά τελειώνει γρήγορα [Εικόνα: cqdxt5hm.jpg]
το καλό είναι πως έχει πάνω βιδακια και αλλάζει το ηλεκτρικό
κοιτά να δεις που τόσα χρόνια μαζεύαμε τις πέτρες για να γεμίζουμε τους clipper και τωρα θα μαζεύουμε τις κινεζιες για τα ηλεκτρικά
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)