Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εναλλακτικός τροπος
@VaPoRMaN ξεκινά να ρίχνεις ιδέες και σε τις τριπλες μεσιε.. αναμένω να καταλήξω κάπου.. βέβαια μου αρέσει η ιδέα φλόγας κλπ.. μα ουτως η αλλιώς το πετάς κ στάχτη να γίνει δεν βαριέσαι.. κ οι ξύλινες οι πιπες (μην παρεξηγηθώ αυτες που καπνίζεις λέω) είναι γαματες κ ντιζαινατες αλλά είπαμε αυτά όταν θα είμαι 60 πλας ?.. anyway κάτι γύρω στα 100 μαξ 150 θέλω να μπω στο κλίμα κ μετά το βλέπω για κάτι πιο δυνατό
Hookah  Leaf
Απάντηση

ads by gr420info

ανοίγεις άλλο θέμα τώρα. 
ο καπνός της πιπας που ειναι αρωματικός και χοντρόκομμένος  αν το ανακατέψεις με φούντα μέσα σε τσιμπουκι είναι άλλης ποιότητας κάψιμο αλλά παραμένει κάψιμο...
πάρε ένα βαπκαπ
Η χρήση κάνναβης δεν είναι ένας ακόμη εθισμός. 
Είναι τρόπος ζωής.  Peace-and-love-033
Απάντηση
(02-11-2020, 05:31 PM)φτωχός γελαδάρης Έγραψε: ανοίγεις άλλο θέμα τώρα. 
ο καπνός της πιπας που ειναι αρωματικός και χοντρόκομμένος  αν το ανακατέψεις με φούντα μέσα σε τσιμπουκι είναι άλλης ποιότητας κάψιμο αλλά παραμένει κάψιμο...
πάρε ένα βαπκαπ
όχι ρε σαν ιδέα το είπα.. όχι ότι θα πάρω τέτοιο η ότι το σκέφτομαι..
Hookah  Leaf
Απάντηση
επειδή καπνίζω τσιμπουκι και ειναι το καλύτερο για τα γούστα μου αλλά μπελαλίδικο γι αυτό το είπα.

καταλαβαίνεις γιατί οι ναυτικοί κάπνιζαν τσιμπουκι. 
αυθονια χρόνου χρειάζεσαι τιποτ αλλο
Η χρήση κάνναβης δεν είναι ένας ακόμη εθισμός. 
Είναι τρόπος ζωής.  Peace-and-love-033
Απάντηση
το vapcap που είναι ντυμένο με ξύλο από έξω είναι για εφέ η παίζει κάποιο ρόλο?
Hookah  Leaf
Απάντηση
δεν ειναι ''ντυμενο''!
απλα ειναι το body και μπορεις να επιλεξεις σε ξυλινο η ατσαλινο η τιτανιου...
ειναι θεμα γουστου την ιδια δουλεια κανουν ολα!
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
είμαι ένα κλικ πριν την παραγγελία κ με ψήνει το βαπκαπ για αρχή τουλάχιστον.. θα το δω.. αν βρω ξύλινο γιατί έχουν εξαντληθεί εδώ θα το τσιμπήσω

άκυρο μετά είδα ότι έχει 199 το ξύλινο χαχαχα
Hookah  Leaf
Απάντηση
@YesIcan: 12' συνεδρία;! δεν αλλάζει αυτό; στο δικό μου είναι 4' και κάτι ώρες δεν περνάνε τα λεπτά... :d 
αλλά όταν τελειώσει το άτμισμα στους 185 δεν είναι οτι καταναλώθηκε και πάει πέταμα, άνετα ατμίζεται ξανά στους 200 και κάτι λίγο στους 220... αν ξεκινάς με πιο μικρές ποσότητες, οι αμερικάνοι στο φακκομπαστιον το έχουν κάνει τεράστιο θέμα αυτό & το ανανεώσης με νεο σταφ, άντε γειά !
@Rodiangrower: είμαι κολλημένος με την μπάλα αυτό τον καιρό, δυο μηχανάκια προτείνω βαπκαπ ή το μουλτιμπραντ fury2/one/fenix mini/smono. φτηνά, οχι φτηνιάρικα και καλά. επίσης στο μυαλό μου έχει κολλήσει, χωρίς όμως να το έχω δοκιμάσει, αλλά λόγω του ότι είμαι στο οικοσύστημά τους και καταλαβαίνω πως θα είναι, αυτό εδω. πρέπει να σκοτώνει.
εδω είναι η ακρίβεια της άτμισης, αν κάνεις 20 συνεδρίες στους 180 ας πούμε καταλαβαίνεις για τι πράγμα μιλάμε... Wink
Just because someone carries it well does not mean it isn't heavy
Απάντηση
@VaPoRMaN το arizer solo ναι τοσο εχει 12 λεπτα ... μετα σβηνει μονο του!(το πρωτο solo χωρις οθονη).
ειναι για οταν υπαρχει ελευθερος χρονος αλλα κανει σοβαρη δουλεια το μηχανημα!
με το ατμισμα εγω δεν πεταω τιποτα!
οταν κανω με το solo ξεκιναω στο 4-5 και σταδιακα ανεβαζω μεχρι το 7 που ειναι 220+-

ακομα και εκει ομως στο 220 κατι μενει απο thc και αλλα κανναβιδοειδη...
φτιαχνω βουτηρο με αυτο που μενει και κανει τη δουλεια του...
οχι τοσο δυνατο βεβαια ... αλλα την κανει!

αυτο το fenix πολυ ενδιαφερον φιλε!
και η τιμη πολυ καλη επισης!

αν το χτυπησεις πες καμια γνωμη...
αυτο που μου αρεσει πολυ ειναι οτι μοιαζει με ηλεκτρονικο τσιγαρο!
το αντιθετο συμβαινει με το vapcap... αν σε δουν με αυτο στο χερι και με πυρσο να το καις...
παει αλλου το μυαλο!
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
παίδες δεν ξέρω γιατί αλλά ψηθηκα άσχημα για βαπκαπ.. ειναι κ ο μαζοχισμος που με διακατεχει.. πιο δύσκολο στην μάθηση το βαπκαπ κ αμέσως είπα οκ εδώ είμαι.. τι να πεις μυαλό είναι αυτό... ότι περισσεύει από το ατμισμα μπορώ να το επεξεργαστω περαιτέρω?
Hookah  Leaf
Απάντηση
[Εικόνα: 18qoza4m.png]
αυτο ελπιζω να σε βοηθησει...
αν αυτο που μενει ειναι ''μαυρο'' δεν εχει μεινει τπτ μεσα...
Απάντηση
χμ ναι ενδιαφέρον.. σας ευχαριστώ όλους.. η παραγγελία δοθηκε.. θα σας πω τις δικές μου εντυπώσεις όταν έρθει.
υγ: αναπτήρα τύπου φλογιστρο λέτε να έχει στο περίπτερο? απορία το είχα
Hookah  Leaf
Απάντηση
καλώς να σου έρθει κ καλά ατμίσματα ! σε μαγαζί με είδη καπνιστού ίσως να έχει, ή κι από ιντερνετ...

@YesIcan : είσαι ψαγμένος & χαίρομαι μιας & λίγος κόσμος γνωρίζει τα already vaped bud... να φτιάξουμε ένα νήμα για τα μηχανάκια και το άτμισμα να γράφουμε εκεί, πολύ το οφ τοπικ σε θέματα των παιδιών... πρέπει ο κόσμος ειδικά οι καπνιστές να καταλάβουν οτι γίνεται με άλλο τρόπο πλέον η δουλειά, πιο διακριτικά και ταυτόχρονα πολύ καλύτερα.
να γράψουν και κάτι αυτοί που έχουν άποψη για πάνω από 3-4 μηχανάκια... αυτό πάει @"pd420" ...
μην μιλάμε γι' αυτά οι ίδιοι και οι ίδιοι... Wink
Απάντηση
ναι να μαθαίνουμε κ εμείς οι καινούργιοι στο άθλημα.. κάνε την αρχή.. θα είναι πολύ ενδιαφέρον..
αναμένω πως κ πως να δω την διαφορά στο vaping..
Hookah  Leaf
Απάντηση
μόλις ηρθεεεεεε... το βραδάκι θα πέσει ριπορτ για τις εντυπώσεις μου.. [Εικόνα: 57tn709m.jpg]
Hookah  Leaf
Απάντηση
να το χαρεις @Rodiangrower

@VaPoRMaN κανε την αρχη και εγω θα ακολουθησω!
Απάντηση
λοιπόν δεν το περίμενα όλο αυτό ειλικρινά.. αρχικά πρώτη φορά ενιωσα την κάθε αυτού γεύση της κανναβης που έβγαλα.. δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε.. γέμισα το βαπκαπ κ έκανα 3 φορές με την υπάρχον κανναβη, μετά ξανά γέμισα κ έκανα μια φορά.. για κανενα 3 ωρο την είχα ακούσει κανονικά.. δεν θυμάμαι πόσο καιρό έχω να την ακούσω έτσι.. περίεργο σαν αίσθηση /γεύση το ατμισμα αλλά δεν μου είναι κάτι ξένο.. πάντως από άκουσμα τρελάθηκα. μόνο θετικά έχω να πω για την εμπειρία μου.. σας ευχαριστώ πολύ όλους.. υγ: τα πάω καλά με την καύση δεν το βγάζω κάρβουνο
Hookah  Leaf
Απάντηση
καλως ηρθες στο κλαμπ φιλε!
Απάντηση
ευχαριστώ πολύ όλους σας... από τις καλύτερες αποφάσεις που πήρα
Hookah  Leaf
Απάντηση
(02-14-2020, 08:07 AM)rodiangrower Έγραψε: .. δεν θυμάμαι πόσο καιρό έχω να την ακούσω έτσι.. περίεργο σαν αίσθηση /γεύση το ατμισμα αλλά δεν μου είναι κάτι ξένο.. πάντως από άκουσμα τρελάθηκα...
είναι όντως το κάτι άλλο... καλά ατμίσματα !
Απάντηση
σε ευχαριστώ όπως κ για την βοήθεια..
Hookah  Leaf
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)