Αξιολόγηση Θέματος:
  • 3 Ψήφοι - 4.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaporiser Club
dacapo λίγο που διάβασα λέει ότι βουλώνει εύκολα με το κερί το πρώτο το xvape fog  και έχουν παράπονα με το στόμιο γιατί ανοίγει σε μια συγκεκριμένη θέση και λίγο παραπάνω η παρακάτω (που πάει) δεν ανοίγει τελείως την τρύπα ρουφήγματος.
Απάντηση

ads by gr420info

(02-18-2020, 02:24 PM)vampirion Έγραψε: @YesIcan εχω κ το crafty για το καλοκαιρακι, αυτο που μου λεπει ειναι ενα σταθερο βεηπ που θα κρατησει χρονια

το volcano ειναι για μια ζωη... κορυφαια ποιοτητα κατασκευης!
προσοχη ομως στις απομιμησεις φιλε γιατι υπαρχουν και volcano μαιμουδες απο ebay ktlp

@Sativaas δεν ειναι η μπαλαντεζα το προβλημα...

η εικονα ενος τυπου στο μπαλκονι με ενα μπαλονι στο στομα ειναι το θεμα...χαχαχαχα
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
χαχαχαχα δεν το είχα σκεφτεί ρε μπραδερ
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
κοίτα ρε το γείτονα πάλι πάρτι ο γιος του.... πάλι φουσκώνει μπαλόνια...
χαχαχα
Απάντηση
@mummra

τα βαπορακια επειδη ειναι ''λιγο'' επικυνδινα στη χρηση
(εχω γευτει γευση χημικη στο στομα απο κινεζικο βειπ...μαλλον ατμιζα και κατι πλαστικο...μπρρρ)
εγω φροντιζω πρωτα να διαβαζω κριτικες απο ενημερωμενα σαιτ ωστε πανω κατω να μην ψωνισω στα τυφλα!
δυστυχος δεν εχω εμπειρια στα συγκεκριμενα βειπ για να σε βοηθησω!

τωρα που γραφω διαβαζω οτι ηδη εχεις ψαχτει και διαβαζεις κριτικες! ωραιος!
για μενα μετα την ποιοτητα κατασκευης που ειναι νο1
η σταθεροτητα της θερμοκρασιας ειναι το νο2 ζητουμενο στα βαπορια!!!

(02-18-2020, 01:39 PM)dacapo Έγραψε:
@vampirion

δεν θα βήχεις με τίποτα.
πρέπει να το δοκιμάσεις όμως , έστω και μία η δύο φορές . το πουλάνε μαγαζιά και αθήνα και θεσσαλονίκη , για ρώτα τους αν μπορείς να το δοκιμάσεις , ώστε να το αγοράσεις και αγόρασε τη μούφα τους τη cbd για να το δοκιμάσεις επιτόπου.
δεν είναι μόνο αυτό το κριτήριο , δλδ το πόσο smooth είναι ....
κάποιους δε τους γεμίζει, προτιμούν το arizer , εγώ πάλι χωρίς να το έχω δοκιμάσει (το arizer) δε θα το προτιμούσα.

καλά δεν είναι η τιμή το κριτήριο πάντα , έχει και πιο ακριβά βαπόρια χεχε

αν δεν είχα κάτι αναπάντεχα έξοδα , θα είχα ήδη αγοράσει αυτό και θα ήμουν περήφανο μέλος του club

οτι πιο pure σε γευση!!!

το θελωωωωωωω....
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
εδώ έχει το volcano  280.
Απάντηση
ωραίος , 
ψήθηκες για volcano tzorge ?
to classic παλιά δεν έπαιρνε το easy valve μπαλόνι νομίζω , ο yes θα μας πει...
Απάντηση
o yes λεει οτι to volcano classic παντα επαιρνε και περνει easy valve και solid valve!

to solid  ειναι πολυ καλυτερο... αξιζει τη διαφορα στα χρηματα!
Απάντηση
αυτό; 

https://www.ebay.com/itm/fenix-2-0-vapor...1438.l2649

[Εικόνα: s-l1600.jpg]
Απάντηση
@ tzorge πολυ καλη τιμη φιλε, απλα σε 19 ωρες που ληγει η προσφορα δεν παιζει να εχω τα λεφτα χαχα, η σκεψη να αποκτησω το volcano ειναι ας πουμε στα σκαρια ακομα edit:το καταστημα που το πουλαει μπορουμε να εμπιστευτουμε? μην ειναι τιποτα μαιμου λολ
Απάντηση
από κει πήρα το mighty κοντά 250. είναι τίμιοι μου το αλλάξανε τσάκα τσάκα όταν έκατσε μια στραβή που δεν έφταιγαν κιόλας.
προτείνεται ανεπιφύλακτα.
αν θυμάμαι καλά μου είχε απαντήσει ο τύπος κυριακή βραδυ.. όταν χάλασε το mighty.

@Dacapo μπα δεν το μπορώ το μπαλόνι...
θέλω ματσούκι μάλλον για το plenty... καποια στιγμή...

@mummra ε αυτό φαίνεται πολύ καλύτερο και το λέει κι η τιμή του.
Απάντηση
αααα δε το πρόσεξα αυτό με τις δεκα τόσες ώρες , έχω τα 180 από τα 280 ...
θα πουλήσω το κορμί μου χαχαχαχα
ούτε πως πληρώνουμε δεν είδα .... Smile

@YesIcan

εγώ τις easy valve ξέρω , ας το πάρω και θα μου πεις τα μυστικά της solid....

δε νομίζω ότι λήγει κάποια προσφορά , απλά αν παραγγείλεις μέσα σε χ ώρες θα κάνουν αποστολή αύριο ......
@vampirion
Απάντηση
@Dacapo εχεις δικιο δεν παιζει countdown στη προσφορα, οποτε βρηκαμε κ καλουτσικη τιμη, thanks tzorge
Απάντηση
mummra ωραίο το 1ο και το τελευταίο που έβαλες... αλλά έχει εξαρτήματα και μπορεί να χαθούν... σε αυτό το όριο τιμής (145 €) είναι & το arizer 2 που θεωρείται premium εργαλείο...
Just because someone carries it well does not mean it isn't heavy
Απάντηση
@VaPoRMaN το ειχα το arizer air 2 , τιμιο εργαλειο κ σκυλι στη μπαταρια, παντως για να ειμαι αληθινος πρεπει να παραδεχτω πως δεν το ξαναπιασα στα χερια μου μετα το crafty, καμμια σχεση η ποιοτητα ατμου το ενα με το αλλο, η γευση δε στο crafty? ασυγκριτη, ο μονος λογος νομιζω να σε κρατησει μακρια απο το crafty ειναι η αλμυρη τιμη του
Απάντηση
@mummra είχα το xvape fog για δύο μήνες. εχει καλό φούρνο και δυνατό άκουσμα για τα χρήματα αυτά. ενα αρνητικό είναι το σφιχτό airflow (το οποίο βουλώνει με κερί όπως διάβασες και εσύ), αλλά το μεγάλο αρνητικό είναι τα υλικά που έχουν χρησιμοποιηθεί στο στόμιο και το αν είναι τοξικά σε μεγάλες θερμοκρασιες. υπάρχει και thread στο fuck combustion για το συγκεκριμένο θέμα. τελικά αγόρασα άλλο και ησύχασα.
@vampirion μία λύση για smooth άτμισμα είναι να συνδέσεις το βαπόρι σου με ice bong.
Απάντηση
(02-18-2020, 11:11 AM)vaporman Έγραψε:
τζορτζ κι εγω έκανα 2 συνεδρίες στους 215 c και αυτό ήταν... δεν είναι έτσι τα πράγματα όμως... αλλά θέλει να είσαι άκαπνος που λέμε, να έχεις σταματήσει τελείως "τσιγάρα, μπάφους κλπ" ένα τρίμηνο και να ατμίζεις μια εβδομάδα στους 185c μόνο, την επόμενη στους 200c, ή το νούμερο που σου ήρθε στο μυαλό. προσωπικά όταν το ανακάλυψα αυτό τα είδα όλα... σε στέλνει εντελώς διαφορετικά. παίζει ρόλο βέβαια το μηχανάκι, στο fury μου κάτω από 188 δυστυχώς είναι το ίδιο, ενώ στα άλλα που έχω δοκιμάσει καταλαβαίνεις μια χαρά. το περιγράφει κι ο dacapo πιο πάνω... βέβαια αν θες να ξηγηθείς ξύλο πολύ σε φίλους - γνωστούς, πας 200 c την πρώτη & 219 τη δεύτερη...
ετσι ....

είναι ritual το άτμισμα , θέλει να απέχεις από τον καπνό για να έχεις όλη τη γεύση , το high, το meditation.
μιας και άνοιξε το club , ας κάνουμε τις εξειδικευμένες ερωτήσεις που θα μας βοηθήσουν στο να αποκτήσουμε το σωστό εργαλείο, και φυσικά οι έμπειροι ατμιστές να θέλουν να μοιραστούν τις απόψεις τους .

βέβαια ας μην έχουμε την ψευδαίσθηση ότι θα μείνουμε σε ένα βαπόρι μόνο, χεχε
Απάντηση
(02-19-2020, 03:05 PM)alejandro Έγραψε: @mummra  είχα το xvape fog για δύο μήνες. εχει καλό φούρνο και δυνατό άκουσμα για τα χρήματα αυτά. ενα αρνητικό είναι το σφιχτό airflow (το οποίο βουλώνει με κερί όπως διάβασες και εσύ), αλλά το μεγάλο αρνητικό είναι τα υλικά που έχουν χρησιμοποιηθεί στο στόμιο και το αν είναι τοξικά σε μεγάλες θερμοκρασιες.  υπάρχει και thread στο fuck combustion για το συγκεκριμένο θέμα. τελικά αγόρασα άλλο και ησύχασα.

μισά μου τα έγραψες, τελικά τι πήρες, ευχαριστημένος από αυτό;
Απάντηση
(02-19-2020, 08:09 PM)mummra Έγραψε:
(02-19-2020, 03:05 PM)alejandro Έγραψε: @mummra  είχα το xvape fog για δύο μήνες. εχει καλό φούρνο και δυνατό άκουσμα για τα χρήματα αυτά. ενα αρνητικό είναι το σφιχτό airflow (το οποίο βουλώνει με κερί όπως διάβασες και εσύ), αλλά το μεγάλο αρνητικό είναι τα υλικά που έχουν χρησιμοποιηθεί στο στόμιο και το αν είναι τοξικά σε μεγάλες θερμοκρασιες.  υπάρχει και thread στο fuck combustion για το συγκεκριμένο θέμα. τελικά αγόρασα άλλο και ησύχασα.

μισά μου τα έγραψες, τελικά τι πήρες, ευχαριστημένος από αυτό;

άμα ήμουν ευχαριστημένος θα το κράταγα. τελικά πήρα το argo της arizer από το οποίο είμαι αρκετά ευχαριστημένος.
Απάντηση
άντε καλημέρα και από μένα είπα να πω και γω δύο λόγια για τα βαπόρια μου 3 στον αριθμό ξεκίνησα με βαπορτζινι ξέρετε τίν ππα αν λέτε δύσκολο το βαπκαπ που να δείτε αυτό πήρα τα πνευμόνια στα χέρια κανονικά,
αλλά όπως καταλαβαινετε μετά από αυτό όλα ήταν πιο γλυκά ήρθε το βαπκαπ στη ζωή μου και σχεδόν την άλλαξε έκοψα το τσιγάρο 3 μήνες αλλά λόγω καταστάσεων ξανακυλησα στον βούρκο .

τελευταίο απόκτημα arizer air 2 καλό αν και μαθήμενος σε ποιο βαριά μηχανάκια πραγματικά μου άρεσε η απαλότητα της γεύσης και φυσικά το είδα σε φίλους μου το βαπκαπ τους έσκαγε καλά αλλά το φοβοντουσταν το αραιζερ το προτίμησαν οι ποιο πολύ αλλά υπήρξαν και καπιοί που θελαν μόνο βαπκαπ αλλά περνάν πνευμόνια στα χέρια δεν είναι για πολύ ώρα το βαπκαπ αν είσαι και καπνιστής θες κάτι ποιο ήπιο μέχρι να πάρεις το κολάι αν όμως θέλεις το καλύτερο βαπκαπ με χίλια .
τώρα κάνω βαπκαπ κάνω αραιζερ καπνίζω πίνω αργιελε γενικά θέλω όλες τις μάστουρες
Για μένα πότε δεν ήταν παράνομη.
Απάντηση
όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει... @Vromoskylo
Απάντηση
@vampirion: δεν έχω δοκιμάσει το crafty, αλλά φαντάζομαι από το σχόλιο σου οτι είναι ανώτερο... το air 2 ήταν το 1ο μηχανάκι convection που έπεσε στα χέρια μου για κάμποσες μέρες και με είχε εντυπωσιάσει πολύ λόγω ρυθμίσεων, γυαλιού για το σταφ και οτι άλλαζες μπαταρίες στο φτερό.
ωραίο πράγμα η άτμιση... Leaf
Just because someone carries it well does not mean it isn't heavy
Απάντηση
hula stem αγορασμενο απο ελλαδα!
ειναι το v2
[Εικόνα: f5duah4m.jpg]
χωρις carb hole/τρυπα!
εχει ανωμαλο εσωτερικο και οντως ο ατμος βγαινει πιο δροσερος!!!
μολις το δοκιμασα!
εβιβα!
η γευση ειναι ανωτερη απο το nonavong που εχω!!!
η αισθηση με το γυαλι στα χειλη προσωπικα μου αρεσει περισσοτερο απο το ξυλο!
Απάντηση
ωωωω πολυ ωραιο αυτο με γεια :d
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
ευχαριστώ @trompetas ...

λερώθηκε το εργαλείο ...
[Εικόνα: r4hwjamm.jpg]
[Εικόνα: qu3xba1m.jpg]
[Εικόνα: fttt0mom.jpg]
[/url]
[url=https://i.imgur.com/yrg7dln.jpg][Εικόνα: yrg7dlnm.jpg]
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)