Αξιολόγηση Θέματος:
  • 3 Ψήφοι - 4.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaporiser Club
εβίβα στην απανταχού αλητεία
[Εικόνα: o0advf4m.jpg]

έχει πάρει φωτιά ναουμε. 

πραγματικά αξίζει τα λεφτά του.
Απάντηση

ads by gr420info

το κανες βρε μούτρο...
καλά ταξίδια...

είναι πορωση το μικρό...
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
πολύ όμορφο το μ 2020  Wink
Leaf  Smoke20
Απάντηση
παιδιά έχω πάθει πλάκα.
επίσης ξέμεινα από γκάζι.....
Απάντηση
του έδωσες και κατάλαβε. :d εγώ έχω δύο αναπτήρες ένα με μια φλόγα και ένα με 3 φλόγες ,και πάντα μπουκάλι για να τους γεμίζω. εξοπλίσου Wink
Leaf  Smoke20
Απάντηση
χεχ... εγώ έχω ολόκληρη συλλογή από αναπτήρες και κάνα 4αρι φιάλες αέριο...
από το καλό...χαχαχ

@ tzorge καλά όσο το μαθαίνεις τόσο καλύτερο γίνεται...
respect the click...
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
@YesIcan για προτείνε κανένα καλό αέριο.το xikar είναι καλό ;
Leaf  Smoke20
Απάντηση
@YesIcan χαχαχα αφού το κάψα κάνα 2 φορές σίγουρα δεν θα το ξανά τεστάρω. χιχι

εδώ κάτω μόνο το πολύ καλό vamgas παίζει.

colibri είναι καλό γκάζι νομίζω.
Απάντηση
colibri/rohnson για βουτάνιο.

από αναπτήρες,μονο αυτοί μου αντέχουν κανα χρόνο (καθημερινή χρήση λόγω sticky brick και lotus)  https://www.vaposhop.com/vaporizer_acces...per_torch/

βρε πάρτε εκεί ένα κινέζικο induction heater για οδοντοτεχνίτες να σωθείτε από ζεστάματα και βουτάνια...προσωπικά δεν ξαναχρησιμοποίησα αναπτήρα στο dynavap ...

https://www.ebay.com/itm/dental-carving-...2189498502

to πήρα πριν ενάμιση χρόνο και ησύχασα.το χα βρει κανα 30ρι και ήρθε και σε λιγότερο από 10 μέρες(τότε).
Απάντηση
μπράβο γιώργο ! καλοτάξιδο... (φωτιές που μας βάζεις...)
Just because someone carries it well does not mean it isn't heavy
Απάντηση
(05-16-2020, 09:14 AM)ghost Έγραψε: @YesIcan για προτείνε κανένα καλό αέριο.το xikar είναι καλό ;

colibri
[Εικόνα: hawfwxom.jpg]
πολύ καλό και οικονομικό!
Απάντηση
επειδη ειστε ψαγμενοι πολλοι εδω οσον αφορα αυτεσ τησ συσκευεσ καποια στιγμη θα ηθελα να κανω μια προσπαθεια- δοκιμη να αφησω το τσιγαρο και να την πινω αλλιωσ(γιατι αλλοιωσ δεν καπνιζω πολυ ενα πακετο 2ο μερεσ)

το κυριοτερο για με 1η συσκευη που θα με ενδιεφερε θα ηταν φορητο ετσι ωστε να βαζω την φουντα μου οπωσ ειναι  και να την πινω οπου θελω(ασχετωσ αν δεν πινουν αλλοι διπλα μου,και ασχετα αν ξερουν οτι γενικωσ την πινω)

απλωσ θα ηθελα να χωραει αρκετη ποσοτητα φουντασ να εχει μεγαλη μπαταρια και συν δευτερη μπαταρια
επισησ αν η ιδια συσκευη παιρνει και λαδι κανναβησ η καποιο υγρο αν τα λεω καλα

για μυρωδιεσ δεν με απασχωλει καθολου μιασ και υπαρχει και το cbd πλεον (και να μην υπηρχε στα ισια το ιδιο μου θα μου κανε,εχω σκασει μπαφουσ σε απιθανα μερη και σημεια)

αν μεινω ευχαριστημενωσ τοτε θα παω και για χομ συσκευη

αλλα θελω για το φορητο καλη συσκευη ασχετωσ κοστουσ

για σπιτιου αφου μαθω,σαν χρηστησ και με δικη μου εμπειρια  πλεον,θα δω τι θα κανω παλι με την βοηθεια σασ
Απάντηση
colibri το έβλεπα αλλά δεν ήξερα ότι είναι καλό .το μν ελήφθη
Leaf  Smoke20
Απάντηση
@Roukounas μόλις κάνεις την αλλαγή δεν θα πιστεύεις ότι δεν είχες προχωρήσει τόσο καιρό.

τσακίζει λέμε το ατμισμα.
Απάντηση
@Roukounas αυτό το βειπ που ζητάς ίσως να μην υπάρχει φίλε μου!!!

αυτό που θέλω να πω είναι ότι έχεις πάρει απόφαση τι θες αλλά δύσκολο να στα δώσει όλα αυτά ένα μόνο vape και να είναι και φορητο...

το ατμισμα κάνναβης είναι ένα ταξίδι που δεν τελειώνει ποτέ καρντασι μου...

υπάρχουν τέσσερις βασικές κατηγορίες ατμοποιητων κάνναβης...

τα session vape που συνήθως είναι με μπαταρία και πρέπει όταν ξεκινήσουν να δουλεύουν πρέπει να κάτσεις να το τελειώσεις όλο!
τέτοιο έχω ένα arizer solo και για 12λεπτα πρέπει να είμαι με το βειπ στο χέρι...

τα on demand είναι αυτά που σου δίνουν ότι στιγμή θέλεις... την ποσότητα που θέλεις...
τέτοιο είναι το vapcap ... με αυτό σκας μια και σταματάς... ότι ώρα θες συνεχίζεις...

τα conduction vapes τα οποία ατμιζουν το χόρτο ζεστενοντας το θάλαμο που βρίσκεται το χορτο...
και το solo και το βαπκαπ είναι τέτοια

τελευταία και καλύτερα είναι 
τα convection vapes ... ο θάλαμος που βρίσκεται το χόρτο δεν ζεσταίνεται παρά περνά αέρας καυτός και εξατμίσεις το χόρτο στη ζητούμενη θερμοκρασία...έχω παραγγείλει ένα τέτοιο! χεχε(ουπς τέτοιο είναι και το volcano που έχω ήδη)

οκ υπάρχουν άλλες δύο κατηγορίες vape ... αυτά με μπαταρία και αυτά με φλόγιστρο...
α ναι και τα φορητά και τα επιτραπέζια...

χαμός φιλαράκι ....

ου μπλέξεις με το ατμισμα...
αν σου αρέσει δε προκειτε να μείνεις μόνο σε ένα ή δύο ...

αν μπορείς να δεχτείς ότι θα παίζεις με αναπτήρα εγώ θα σου πρότεινα το βαπκαπ για πρώτο βειπ...
δεν είναι μπαταρίας όμως... και παίρνει 
πολύ λίγο...(τσακίζει κόκκαλα όμως να ξες)
έχει και ένα κύκλο μάθησης που πρέπει να περάσεις...
είναι πολύ γρήγορο όμως και on demand υπάρχουν και πιο έμπειροι από μένα ... να σου πουν κάτι παραπάνω ...
Απάντηση
(01-14-1975, 10:55 PM)pd420

[url=https://www.ebay.com/itm/dental-carving-knife-wax-heater-infrared-electronic-sensor-induction-heater-/112189498502' Έγραψε:
https://www.ebay.com/itm/dental-carving-...2189498502[/url]

to πήρα πριν ενάμιση χρόνο και ησύχασα.το χα βρει κανα 30ρι και ήρθε και σε λιγότερο από 10 μέρες(τότε).

καλή τιμή οποίος δεν θέλει αναπτήρα τσιμπάει.
έμενα,μου αρέσει η φάση του αναπτήρα . :d
Leaf  Smoke20
Απάντηση
@Roukounas με μια δεύτερη σκέψη σήμερα θυμήθηκα αυτό...
[Εικόνα: kv2jv7qm.jpg]
magic flight launch box λέγεται...
και ταιριάζει σχεδόν σε όλα όσα ζητάς
είναι γυρω στα 100 γιουρο!
Απάντηση
@YesIcan καλημέρα για πες τη παρήγγειλες? :d
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
@Sativaas καλημέρα φιλαράκι!
sticky brick junior
[Εικόνα: tytnr8gm.jpg]
γαμω την ατυχία μου που πήρα απόφαση να το παραγγείλω εν μέσω κορονοιου 
2η βδομάδα σε αναμονή ...
ποτέ θα το παραλάβω?
άγνωστο...
Απάντηση
@YesIcan το κερατο μου μεσα , φεγγαρια που βρηκαμε να παρουμε νεα εργαλεια
Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...

Απάντηση
(05-17-2020, 08:52 AM)yesican Έγραψε: @Sativaas καλημέρα φιλαράκι!
sticky brick junior
[Εικόνα: tytnr8gm.jpg]
γαμω την ατυχία μου που πήρα απόφαση να το παραγγείλω εν μέσω κορονοιου 
2η βδομάδα σε αναμονή ...
ποτέ θα το παραλάβω?
άγνωστο...

το vapοshop έχει το πρόβλημα Undecided  παραγγειλα από zamnesia και τα στείλανε αμέσως, από άμστερνταμ είναι και τα δυο
Leaf  Smoke20
Απάντηση
σε πόσες μέρες ήρθε από το zamnesia ? @Ghost
Απάντηση
κι εμένα το vapcap από ευρώπη ήρθε μια χαρά.
Απάντηση
έλεος όλη η η ευρώπη στέλνει κανονικά
εκτός από το vaposhop???
ελεοςςςς... Sad
Απάντηση
(05-17-2020, 10:09 AM)yesican Έγραψε: σε πόσες μέρες ήρθε από το zamnesia ? @Ghost

δεν ήρθε ακόμα ,αλλά έχω αριθμό παρακολούθηση με γενική ταχυδρομική στέλνει ,πιστεύω τρίτη , τετάρτη, είναι λίγο αργό το zamnesia σε σχέση με το vaposhop
Leaf  Smoke20
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)