Αξιολόγηση Θέματος:
  • 3 Ψήφοι - 4.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaporiser Club
@Νέρωνας μάλλον δε φταίει το φεγγάρι... αλλά το κατάστημα...
αν μπορούσα να επικοινωνήσω μαζί τους ... σίγουρα θα ακυρωνα την παραγγελία.
δε θέλω να μπω στη διαδικασία να το επιστρέφω αν έρθει...
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση

ads by gr420info

(05-17-2020, 10:15 AM)yesican Έγραψε: @Νέρωνας μάλλον δε φταίει το φεγγάρι... αλλά το κατάστημα...
αν μπορούσα να επικοινωνήσω μαζί τους ... σίγουρα θα ακυρωνα την παραγγελία.
δε θέλω να μπω στη διαδικασία να το επιστρέφω αν έρθει...

από την στιγμή που στέλνεις mail και δεν απαντάνε προβλήμα τους ,εγώ θα έστελνα mail ακύρωσης και αν ερχόταν δεν θα παρέλαβα.

@YesIcan όπ λάθος το έχεις πληρώσεις κόλλησα :d
Leaf  Smoke20
Απάντηση
@Ghost 

από ότι έχω διαβάσει, προκειτε για μικρή επιχείρηση...
με εξαιρετικές κριτικές προ κορόνα όμως...

μια κακή κριτική είναι αρκετη...

άσε που αυτή η "λαχτάρα" όταν βλέπω κούριερ να πλησιάζει με μηχανάκι ...
μαρεσει λιγάκι... :d

αν είχα τρακιν ναμπερ δε θα είχα αυτή τη "λαχτάρα"
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
καλημερα στο φορουμ
@YesIcan
φιλε μου σε ευχαριστω για την ενημερωση

βεβαια δεν μπορω να πω οτι τα καταλαβα ολα,αλλα για αυτο φταιω εγω γιατι δεν μπορεισ να φανταστεισ ποσο ασχετωσ ειμαι,ακομα και στην ορολογια των συγκεκριμενων συσκευων.

πρεπει να αρχιζω να μαθαινω καταλαβαινω τουλαχιστον για αρχη την ορολογια

οταν λεσ αναπτηρα υποθετω οτι υπαρχουν καποια τα οποια τα αναβουμε οπωσ ενα κλασικο τσιγαρο?

επισησ καταλαβα οτι ο τυποσ session vape με το που θα το βαλεισ μπροστα πρεπει να τελειωσεισ ολο ,ενωεισ να τελειωσει η φουντα που εβαλεσ? η' η μπαταρια (υποψιαζωμαι το πρωτα)

θελω να πιστευω οτι καταλαβα οταν λεσ on demand οτι αυτο λειτουργει σαν μια οποιαδηποτε συσκευη,που την ανοιγεισ κανεισ την δουλεια σου και την κλεινεισ

για τα conduction vape και τα convection vape  καταλαβα τισ διαφορεσ που εχουν

για το vapcap ειναι επιτραπεζιο
αλλα καταλαβα οτι παιρνει μικρη ποσοτητα φουντασ ειπεσ
οταν λεσ τσακιζει κοκκαλα ενωεισ απο αποψη νταγκλασ?(εδω δυσκολο να εμπιστευτω καποιον σαν ρουκουνασ που ειμαι,αλλα εσενα θα σε εμπιστευτω γιατι οπωσ ειπεσ και σε αλλο νημα σε αρεσει να γινεσαι αεροπλανο :d Cool Wink )

οταν λεσ κυκλο μαθησησ δεν καταλαβαινω πωσ ακριβωσ το ενωεισ

ειδα λιγο και το flight launce box(θα το ξαναδω γιατι ειπεσ οτι ειναι πιο κοντα σε αυτα που θελω) 
aυτο παιρνει και φουντα και λαδι?

εχω ενα φιλο (και αυτοσ πινει πολυ, αλλα για διαφορουσ λογουσ δεν θελω να τον ρωτησω λεπτομερειεσ) που ειχε απο πολυ παλια(πριν ερθουν ελλαδα τετοιεσ συσκευεσ το ειχε φερει απο αμερικη) ενα σαν στυλο,πολυ διακριτικο,αλλα επερνε μικρη ποσοτητα και ειχε μικρη μπαταρια
θελω να ειναι διακριτικο(ασχετωσ που ειπα οτι το αναβω οπου θελω) απο την αποψη να μην ειναι αποκλειστεικα για μαυρο,να ειναι σαν αυτα που εχει ολοσ ο κοσμοσ αλλα να κανει και για μασ χωρισ να υστερει σε ποιοτητα στην φουντα

αυτο το sticky brick junior ειναι φορητο?
ειναι καλο απο οσο ξερεισ μια και ακομα δεν σου ειρθε για να εχεισ προσωπικη χρηση-αποψη

σ'ευχαριστω yesican αλλα και ολουσ με ενημερωσαται
Απάντηση
@Roukounas με ξερανες.... :d

στην πορεία θα στα πω όλα ...
έχω μπλοκάρει τώρα.. :d

για την ώρα θα σου πω το εξής ...
έχουν γίνει μελέτες τις οποίες βαριέμαι να τις ψάχνω για να με πιστέψεις αλλά ανακάλυψαν το εξής...

το ένα  γκρουπ πήραν ένα τζι και το κάπνισαν...
το άλλο γκρουπ ατμισαν ένα τζι...

μετά τους μέτρησαν το thc στο αίμα και μέτρησαν και σε τεστ τα αντανακλαστικά το γνωστικό πεδίο κτλπ...

το αποτέλεσμα ήταν...
το γκρουπ που κάπνισε ένα γραμμάριο ...
είχε στο αίμα του ... τη μισή περίπου ποσότητα από το γκρουπ που ατμισαν αντίστοιχα ένα γραμμάριο...

στα υπόλοιπα τεστ τα αποτελέσματα ήταν συντριπτικά...
οι ατμιστες δυσκολεύτηκαν πολύ περισσότερο να μείνουν συγκεντρωμένοι...η να ολοκληρώσουν τα τεστ...

αυτό στο λέω για να καταλάβεις ότι 
1ον όταν το ατμιζουμε ...το φταίξιμο είναι και διαφορετικό και πιο δυνατό...

με τα βειπ τώρα ... το κάθε βειπ έχει και διαφορετικό φτιαξιμο....
αυτό που μου κάνει το βολκανο δεν έχει καμία σχέση με αυτό που μου κάνει το βαπκαπ....(οι τεχνικές ρουφηγματος είναι διαφορετικές ... κτλπ)

όταν λέω τσακίζει κόκκαλα εννοώ ότι
μπορεί με 2-3 τζουρες (σε 2-3 λεπτά δλδ) να σε στείλει στον καναπέ για λίγη ώρα μέχρι να συνέλθεις...

το sticky  μπορεί να το κάνει αυτό με μόνο μια τζούρα και σε 10 δευτερόλεπτα... :d

το βαπκαπ είναι φορητό... πιο φορητό από το βαπκαπ δεν υπάρχει...

το στικι επισεις είναι φορητό αλλά δε μπορείς να το βγάλεις βόλτα... τραβάει βλέμματα...
Απάντηση
@YesIcan
μην χανεισ τον χρονο σου να βρεισ μελετεσ
μου αρκει ο λογοσ σου φιλοσ αφου εισαι χρηστησ τετοιων συσκευων
δεν θα τισ καταλαβαινω και λογο αγγλικων
Απάντηση
@Roukounas: πρέπει να βρεις εργαλείο που να μην σε κάνει να το παρατήσεις, αλλά με απλότητα να στα δίνει όλα... το vapcap και to magic flight που λεει ο yes είναι πολύ γαμιστερά εργαλεία, αλλά οχι για πρώτα σε ανθρώπους που τώρα πρωτομπαινουν στο σπορ... θα σε κάνει να την καις την φουντα σου αν δεν σου δειξει κάποιος το πως γίνεται η όλη δουλειά. θες μηχανάκι μπαταρίας για αρχή, να σε βάλει στο κόλπο & μετά παιρνεις κι άλλο-άλλα... Wink
κιλκ εδω για να δεις το pax... εδω για davinci iq... κλικ εδω για arizer air2... κλικ εδω από ελλάδα για fenix mini και αν εγγραφεις στο newsletter του site τους σου κάνουν 10% εκπτωση στην τιμή των 75.9 € που το πωλούν. φτηνό, διακριτικό και τίμιο μηχανάκι που θα σε καλύψει πλήρως σε όλα, αλλά έχει ένα μείον, η μπαταρία δεν είναι οτι δεν τελειώνει ποτέ. εμένα μου φτάνει και περισσεύει βέβαια...
το iq και το arizer air2 δεχονται ανταλλακτικές μπαταρίες... αν τις έχεις φορτισμένες είσαι όλη μέρα καλυμμένος 100%.

προσωπικά αυτά τα μηχανάκια θα πρότεινα σε φίλο μαζί με οδηγίες στην αρχή για να μην μείνει ανικανοποίητος από αυτό που πήρε... γιατί και αυτά θέλουν λίγο βοήθεια στα βήματα στην αρχή. (το pax δες το, αλλά βγάλτο "εκτός", δεν έχει την ίδια τεχνολογία ατμίσματος που έχουν όλα τα άλλα).
καλή αρχή σε οτι & αν πάρεις, εδω είμαστε να βοηθήσουμε...
Just because someone carries it well does not mean it isn't heavy
Απάντηση
@VaPoRMaN
σε ευχαριστω για τον κοπο-χρονο σου
κλεινω μεχρι στιγμησ για το αrizer απο αυτα που με πρωτεινεσ
Απάντηση
για το pax απλά να πω πως θέλει πολύ καθάρισμα. δεν βγάζεις βδομάδα δηλαδή.
με το mighty έβγαινε εύκολα.
Απάντηση
γκάλοπ:
πόσα βαπκαπ για να γίνεις?
εγώ 3.
Απάντηση
ρε ηρθε το βαπορι arizer tower v σας λεω , εκανα δυο γεμισματα και την ακουσα αεροδρομιο.
ειχα ραντεβου να παω στης 5 το απογευμα για κουρεμα , και πηγα εκει περα μπετος!!!

καποια στιγμη θελω να παρω και ενα arizer air ii
εδω θα ηθελα της γνωμες σας ομως , τωρα εχω το στρομ , και το dynav
Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...

Απάντηση
καλημέρα  Heart

@ tzorge στα 3 γίνομαι αεροπλάνο...
στα 2 σταματάω συνήθως...
δεν έχω καταφέρει ακόμα 4 γεμίσματα συνεχόμενα γαμωτο!!! :d

@Νέρωνας γαμαει η arizer ότι και να πάρεις... το solo 2 είναι λίγο μεγαλύτερο από το air  αλλά έχει τα θετικά του... μπαταρία, ακρίβεια θερμοκρασίας 
καλά ντε, κάτσε να χαρείς το ταουερ λίγο πρώτα...

καλά ατμισματα σε όλους!
Απάντηση
και εγω στα 2 vapcap έχω γίνει αεροπλάνο άσε που τελευταία βάζω στον θάλαμο ένα μονόφυλλο ενώ στην αρχή το γέμιζα και το πατούσα και λιγο
Απάντηση
εγώ βάζω όσο ρουφήξω σαν μυτιά.
κι εγώ δεν το πιέζω.

με το mighty ήθελα 2.
το οποίο μπορεί να είναι και 5 βαπκαπ.
Απάντηση
την προπερασμένη κυριακή "πάρθηκε" ένας γορίλας... τούτη που μας πέρασε ήταν έτοιμο, μπήκε λοιπόν στο μηχάνημα... κατάφερα κι έκανα μόνο δυο συνεδρίες για πρωινές... είχα χρόνια να τα δω κωλυώμενα.... συνήθως κάνω τρεις μέχρι το μεσημέρι και ελεύθερο πρόγραμμα το απόγευμα... λοιπόν, πολύ καιρό "ξερός" από σταφ... τι να σας πω, αν και παλαίμαχος μου ρίχνει πολύ ξύλο και με θέλει απομόνωση... 
μεγάλο πράμα η αποχή τελικά... αμα είναι δυνατό και το χορτάρι... Wink
Just because someone carries it well does not mean it isn't heavy
Απάντηση
πω ρε γαμωτο ποσο πισω εχω μεινει με την τραντιτσιοναλε χρηση,μπαφο,που κανω,αλλα με αρεσει ο μπαφοσ ασχετωσ που δεν παιζω προ(καν φουτμπολ μανατζερ ναι)

και η πλακα ειναι,οτι ξερω,οτι αν δεν πασ συμφωνα με την εποχη σου ειναι λαθοσ και μενεισ πισω

βεβαια με αρεσει να γινωμαι αεροπλανο(αν και δεν τα καταφερνω) οποτε καποια στιγμη θα σασ ερθω σε αυτο το κολπο
μιασ και σαν πιο τσακαλια που ειστε απο μενα σαφωσ και ξερεται,ρε ατιμα αγορια,περισσοτερα

σασ αγαπω Heart  γιατι μαθαινω (και οχι μονο) απο εσασ
κοινωσ ξεστραβωνεται τον ολντ μαν roukouna
Απάντηση
[Εικόνα: cfrjfh3m.jpg]
το μοναδικό κακό που έχει είναι ότι το χάνω συνέχεια. είναι πολύ μικρό
μάλλον φταίει και η θήκη που το έχω βάλει
έχει κανένας καμια ιδέα για θήκη ;
Απάντηση
@sporakos να πάρεις πυρσό αναπτήρα...
θα δεις μεγάλη διαφορά... Cool

τα dynastash είναι η κορυφαία λύση αποθήκευσης...
Απάντηση
τον αναπτήρα τον έβαλα για συγκρίνω
με πυρσό ανάβω και εγω
τωρα να δώσω 50ευρω για θήκη δεν περνώ ένα ακόμα καλύτερα ;
Απάντηση
καταλαβαίνω πόσο λίγος είμαι
εγω με ένα δύο βαπκαπ έχω γίνει και α κατεβάζω bake rolls (garlic) σε δευτερόλεπτα
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
ερωτααααας....
[Εικόνα: r8lnjynm.jpg]
Heart Heart Heart Heart Heart Heart
[Εικόνα: jb7ssh2m.jpg]
Heart Heart Heart Heart Heart Heart
τέτοια ντουμάνια ούτε που είχα φανταστεί...
ότι υπάρχουν... :d
νταξ , μόνο από το βολκανο τέτοια...
ε ρε σκόνη που θα φάει το κακόμοιρο...

δύστροπο στην αρχή αλλά άμα το βρεις...
άμα το βρεις....
πωωωωω....

ε δεν υπάρχει πιο on demand...
ε και η γεύση ... βολκανο τσέπης...

το βαπκαπ έχω να το βάλω στο στόμα μου μια βδομάδα...
από όταν ήρθε το στικι δηλαδή...
μόνο για έξω το βαπκαπ από δω και πέρα...

πολύ σκόνη λέμε...
σκόνη...
βροοουυυμμμμμ.....
στικι μπρίκι τζούνιορ...
εβιβα!
Απάντηση
@YesIcan
αμαν φτιαχτηκε μια χαρα ο yes
παντα τετοια ερωτιαρη μου εσυ
Απάντηση
καλοτάξιδο ωραία επιλογή
Απάντηση
ευχαριστώ φιλαράκια...

εβιβα!
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)