Air 2 vs solo 2
#1
Γεια σας μορτες και μορτισες! Οδεύουμε σιγά σιγά προς την αγορά vapo. 

Να πω ότι υπάρχουν λεφτά για το mighty, αλλά νομίζω ότι είναι λίγο παντόφλα για να το έχεις μαζί σου.

Οπότε κατέληξα στο air 2 που το έπιασα και στα χέρια μου είναι όντως τσεπατο και στο solo 2 που μόνο έχω διαβάσει για αυτό.

Ακούω γνώμες και προτάσεις.
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#2
Καλημέρα @Skunky88

Έχω το solo το πρώτο ...
Σκυλί 4 χρόνια ...
Η arizer κορυφή γενικά ότι κι αν διαλέξεις.

Οι ουσιαστική διαφορά στο air με το solo είναι το μέγεθος σε συνάρτηση με τη φορητότητα!
Το solo δε χωρά στη χούφτα για να είναι φορητό για έξω αλλά έχει μεγαλύτερη μπαταρία.


Αυτό που πρέπει όμως να προσέξεις είναι ότι και τα δύο αυτά βειπ είναι session vapes...
Όταν τα βάλεις σε λειτουργία πρέπει να ολοκληρώσεις το session που συνήθως κρατά 10 λεπτά περίπου.
Αυτό τωρα... Η δέσμευση ότι τώρα ξεκίνησα και πρέπει να ολοκληρώσω το session δεν είναι τόσο συμβατή με τα φορητά βειπ.
Ναι μπορείς να πάρεις το air για βόλτα στο πάρκο αλλά δε μπορείς να το χρησιμοποιήσεις στην τουαλέτα του κλαμπ ας πούμε...

Υπάρχουν όμως και τα on demand vapes, αυτά τα βειπ σου δίνουν τη δυνατότητα να πάρεις μόνο μια τζούρα ή δύο (κάτι το οποίο γίνεται σε δευτερόλεπτα ) και να σταματήσεις χωρίς να υπάρχουν απώλειες στο χόρτο!
Τέτοιο είναι το dynavap, το sticky brick(αν και το junior κρύβεται στα χέρια είναι αδύνατον να το χρησιμοποιήσεις έξω χωρίς να σε πάρουν χαμπάρι) 
και στα δύο χρειάζεται αναπτήρας... 

Αν στη φορητή χρήση που θες να κάνεις δε σε ενδιαφέρει η δέσμευση των 10 λεπτών session προχωρά και μην το σκέφτεσαι ούτε λεπτό ...

Arizer η πιο τίμια στα βειπ στον κόσμο...
Παίρνεις παραπάνω από αυτά που πληρώνεις...
Απάντηση
#3
Εγω με τον Davinci IQ2 μου ειμαι υπερευχαριστημενος, επειδη ειχα και γω το ιδιο θεμα με τον Mighty ( παντοφλα ολε ) πριν παρω vape, γι αυτο κατεληξα σε αυτον που εχω. Παιρνει και αποσπωμενη 18650 , εχεις 2 - 3 μαζι σου και σε παει ολη μερα γαμιωντας το

Το μονο μειονεκτημα ειναι η μπιλιτσα που εχει στον πατο του οταν ανοιγεις το καπακι, πολυ προσοχη στο καθαρισμα εκει, ειναι ευαισθητο και κρατιεται απο ενα καουτσουκ, αν το βγαλεις με δυναμη και σπασει αυτη η γομα, παει το vape.

Κατα τ αλλα σουπερ εργαλειο. Παει και κοντα σε καυση αν θελεις αλλα καλη διασκεδαση με τα πνευμονια σου μετα

https://www.davincivaporizer.com/iq2-vaporizer/


(Δε ξερω ποιο απο τα 2 να σου προτεινω απλως αναφερω τι εχω)
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#4
Χρήσιμες πληροφορίες και από τους δύο.

@YesIcan ειτε βάλεις 0.1 είτε βάλεις 0.3 είναι 10 λεπτά και στις 2 περιπτώσεις?

Και με αναπτήρα δεν με ψήνει η φάση. Κάτι καλό και ηλεκτρονικό θέλω.

@trompetas 10 χρόνια εγγύηση?? Πολύ δυνατό φίλε το είδα. Δεν το λες και φθηνό. Για να καταλάβω, είτε βάζεις 0.2 σε κάψουλα ή χωρίς κάψουλα παίρνει 0.5? Επίσης μπορείς να έχεις επάνω σου 5 κάψουλες έτοιμες?

Με χάλασε αυτό με την μπίλια, πες ότι έγινε η μαλάκια, δεν υπάρχει ανταλλακτικό? Πετάς το βεειπ?
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#5
Ναι @Skunky88 όσο κι αν βάλεις θέλει τον ίδιο χρόνο...
Ακόμα κι αν το βάλεις απευθείας Μαξ θερμοκρασία θέλει χρόνο για να γίνει όλο το extraction.

Ναι είναι κάπως η φάση με τον αναπτήρα...
Η το μισείς η το λατρεύεις... Δεν έχει ενδιάμεσο...
Απάντηση
#6
Αυτη η καψουλα που λες μπαινει απο τη πανω μερια ειναι εξτρα βαζεις εναν ολοκληρο παπα και παιζει σαν εξτρα γευση, το χω βγαλει αυτο απο μεσα εδω και καιρο, δε το χρειαστηκα ιδιαιτερα, περα απο περιπτωσεις οπου θελω να μπλεξω φουντια. Ο κυριως θαλαμος ειναι απο κατω παιρνει ανετα 0.3. Σου δινει το πακετο ενα εργαλειακι σαν μεταλικη μπατονετα σκεψου οπου αδειαζεις τον θαλαμο με αυτο και βαζεις νεο σταφ μετα, δεν χρειαζεσαι ετοιμες καψουλες δηλαδη.

Η μπιλια ναι ειναι πικρα αν βγει, αλλα αυτη η μπιλια ειναι που δινει την ομοιομορφη θερμοκρασια, αλλα ενταξει θελει απλως ντελικατες κινησεις στο καθαρισμα μονο. Ισοπροπυλικη μικρα πανακια και ολα καλα
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#7
@Skunky88 : air2 πάρε, είναι διακριτικο & θα το ευχαριστηθείς καλύτερα... μεταβλητός χρόνος συνεδριών, νομίζω από 3' έως 8'.
Θέλω να σταθώ πάνω σε αυτό @YesIcan : ατμίζω grade b χόρτο τώρα, είχα το μηχάνημα στα 4 λεπτά, δεν βγάζει ατμό μετά τα δυομισι, οπότε επιλέγω να το σβήσω το μηχανάκι είτε μανουαλ, είτε μειώνοντας το χρόνο ατμίσματος στο ρολόι του. Wink 
ΑΝ το σταφ μου είναι κορυφαίο, το μηχανάκι βγάζει περισσότερο ατμό, είναι πλήρεις οι συνεδρίες συν το οτι εκεί που τώρα κάνω δυο κυκλους ατμίσματος (τετράλεπτους) ενα στα 202 & ένα στα 219, βάζω πριν και το 185... Wink
Εχω φάει σκάλωμα με το δεκάλεπτο που έχεις πει τώρα αλλά και παλιότερα, είχα σηκώσει τα χέρια ψηλά... αλλά οριστε η απάντηση Wink
Απάντηση
#8
Ναι ρε συ @VaPoRMaN αλλά αυτά είναι απλά ημίμετρα...
Κι εγώ με το σόλο είχα βρει τη λύση να βγάζω το στεμ και να το σβήνω ...
Αλλά έτσι χάνεται ο ρόλος και μαγεία τις διαδικασίας ...
Κάθε βειπ είναι φτιαγμένο να λειτουργεί με συγκεκριμένο τρόπο και έχει δοκιμαστεί ...

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι για να φχαριστηθεις το σόλο και το αιρ πρέπει να χαλαρώσεις στον καναπέ η στη βεράντα και να το πας 10λεπτο για όλη την εμπειρία.  Smile
Με το σόλο δεν ξέρω αν φταίει ο τρόπος χρήσης η κάτι άλλο αλλά μου φτιάχνει το ποιο γαμάτο κεφάλι!!!
Και όταν έχω χρόνο να δεσμευτω για 12 λεπτά ... Πραγματικά το ατμισμα γίνεται απόλαυση!!!
Κάπως έτσι θα είναι και το αιρ φαντάζομαι... Smile

Τι φάση κι αυτή το κάθε βειπ να σου δίνει διαφορετικό Χάι με το ίδιο χόρτο...
Κατά ένα μέρος πάντα έτσι...

Η διαφορες είναι πολύπλοκες για να τις εξηγήσω και δεν είμαι καλός σε αυτό.
Περισσότερο παντός αφορά το πώς έρχεται και πως φεύγει και όχι στα χαρακτηριστικά του χόρτου!

Κανείς άλλος με παρόμοια εμπειρία?

Άσε που όσες φορές με το σόλο έκανα τμηματικά βγάζοντας το στεμ 2 φορές,
Πάντα κάτι μου έλειπε μετά τις συνεδρίες ... προσωπική άποψη.

Για αυτό το λόγο αγόρασα το dynavap μετά το σόλο ...
Για να έχω πλήρη εφέ σε 2 λεπτά ...
Όλα αυτά είναι προσωπικές απόψεις και δεν εγγυουμαι σε κανέναν ότι ισχύουν 100%!
Την εμπειρία μου μοιράζομαι και μόνο!!

@VaPoRMaN γιατί βρε φίλε σήκωσες τα χέρια ψηλά δεν κατάλαβα???
Εδώ ελεύθερα είναι να πεις τη γνώμη σου ....
Γνώμες απόψεις ζήτησε ο @Skunky88
Εσύ ότι μαλακια κι αν κρίνεις ότι είδες πρέπει να πεις τη γνώμη σου έτσι?
Τα χέρια ψηλά όμως γιατί ?
Δε σώζετε ο ασθενής???
Απάντηση
#9
Εγώ ξέρω ότι παραγγείλα το solo 2 Wink
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#10
(31-08-2020, 17:50 )Skunky88 Έγραψε: Εγώ ξέρω ότι παραγγείλα το solo 2 Wink

Πήρες εργαλείο !!!

Διαστημόπλοιο!!!
Απάντηση
#11
Έκατσα κάτω και μπήκα σε φόρουμ και διάβαζα μέχρι να με πιάσει το κεφάλι μου, παίζει μέτα το mighty να παίρνει την 2η θέση.

Έχει μεταβλητό χρόνο συνεδρίασης, που σημαίνει ότι το 10 λεπτο το κάνεις 5 λεπτο αν βιάζεσαι , αλλιώς το αφήνεις 10 για να το απολαύσεις.

Επίσης, στην διάρκεια που δουλεύω πατάω και κανά δυο μονοφυλλακια, οπότε τώρα αν κάνω 2 στην δουλειά και 2 με 3 το βράδυ, δεν θα με βγάζει χαλαρά η μπαταρία?
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#12
Έρχεται δεύτερο από το mighty μόνο λόγω ποιότητας κατασκευής...

Στο θέμα καθαρισμού το mighty έρχεται δεύτερο...
Και πίστεψέ με επειδή όσο το κρατάς καθαρό τόσο καλύτερη η όλη διαδικασία...
Μετράει να καθαρίζεται εύκολα...

Ναι τώρα θαρθει κάποιος και θα πει 
Εγώ έχω να το καθαρίσω 2 μήνες και μια χαρά ατμιζει...

Η μπαταρία θα σε βγάζει άνετα 5 φορές...
Απάντηση
#13
@YesIcan φιλαράκι για κάνε μου μια μικρή επεξήγηση, τι κερδίζουμε και τι χάνουμε όταν μεταβάλλονται οι θερμοκρασίες.

Δλδ τι θέλω να πω. Κάνω μια συνεδρία στους 185, μια στους 200 και μια στους 215. Σίγουρα κάτι κερδίζω κάτι χάνω. Γεύση, τερπένια κλπ
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#14
@Skunky88Τα τερπένια θα φύγουν όλα μετά την πρώτη συνεδρία...

Όσο ανεβαίνει η θερμοκρασία τόσο εξατμίζονται διαφορετικά κανναβιδοειδη (δεν έχουν όλα το ίδιο σημείο εξάτμισης)
Και φυσικά δεν έχουν όλα το ίδιο εφέ!

Αν ας πούμε ατμιζεις ένα χόρτο το οποίο το θες για τον πόνο και περιέχει εκτος από thc και cbd ... Τότε θα πρέπει να το ατμισεις στους 220 βαθμούς...
Οπότε αν το πας συνεδρία με συνεδρία μάλλον κάπου κάτι χάνεται καθώς το CBD δεν θα έχει εξατμιστεί πλήρως...

Τώρα αν η ποικιλία είναι ψυχαγωγική...
Στις χαμηλές θερμοκρασίες είναι πιο ενεργητικό/εγκεφαλικό το εφε...
Ενώ στους 220 γίνεται πιο καναπεδατο το εφέ...

Αν κάτι χάνεις ... Αυτό είναι στη φάση που κανείς μια συνεδρία μικρή και αφήνεις το χόρτο μέσα στο στεμ το καυτο..
Είναι πολύ καυτό και καταστρέφει ένα μέρος κανναβιδοειδη μέχρι την επόμενη συνεδρία...
Απάντηση
#15
(31-08-2020, 17:07 )YesIcan Έγραψε: @VaPoRMaN γιατί βρε φίλε σήκωσες τα χέρια ψηλά δεν κατάλαβα???
Εδώ ελεύθερα είναι να πεις τη γνώμη σου ....

Γνώμες απόψεις ζήτησε ο @Skunky88

Εσύ ότι μαλακια κι αν κρίνεις ότι είδες πρέπει να πεις τη γνώμη σου έτσι?

Τα χέρια ψηλά όμως γιατί ?

Δε σώζετε ο ασθενής???

Στράβωσες; να με συμπαθάς δεν το είχα σκοπό...
να το πω κάπως αλλιώς, και ένα μισαωρο να κρατάει η συνεδρία, από ένα σημείο & μετά δεν νιώθεις τίποτα... εκτός αν το μηχανάκι δέχεται 5 γραμμαρια, οπότε αλλάζει το θέμα.

Καλημέρα, καλό μήνα...
Απάντηση
#16
@VaPoRMaN καλημερα και καλό μήνα!

Όχι δε στραβωσα ρε συ...
Μάλλον, εγώ φταίω γιατί δεν εξήγησα  με σωστό τρόπο το σκεπτικό μου...

Θα προσπαθήσω να εξηγήσω άλλη μια φορά, ελπίζω καλύτερα...

Ο χρόνος εξάτμισης του χόρτου σε κάθε βειπ είναι διαφορετικός...
Κάθε βειπ έχει φτιαχτεί να λειτουργεί με ένα συγκεκριμένο τρόπο.
Σε όλα τα βειπ μπορεί να παρέμβει ο χρήστης και να το φέρει στα γούστα του, μέχρι ένα σημείο όμως...

Δεν υποστήριξα ποτέ ότι δε γίνεται να κάνεις μια συνεδρία 3 ή 5 λεπτών με το σόλο...
Οι περισσότεροι παρατάνε τα βειπ που αγοράζουν στο συρτάρι γιατί απλά στη πορεία καταλαβαίνουν ότι θα ήθελαν να είναι λίγο διαφορετικό το βειπ τους...
Δε  ζεστενεται γρήγορα? Το ήθελαν Πιο εύχρηστο? Έχει πολύ σφιχτή τζούρα? Κτλπ

Εγώ για αυτό ανέφερα εξαρχής ότι και τα δύο είναι εξαιρετικά μηχανάκια αλλά δεν είναι on demand...
Για να μπει στη διαδικασία ο αγοραστής και πει ... Όντως αυτό θέλω ?

Σου φέρνω και ένα παράδειγμα...
Ρωτά κάποιος ...
Ωραία η Πόρσε η καγιέν, θα την αγοράσω, είναι και 4χ4 ... Θα οργωσω τα βουνά...
Και απαντώ εγώ...
Αν θες να οργώνεις τα βουνά μήπως πρέπει να πάρεις ένα Toyota landrover?
Όχι γιατί δεν πάει στα βουνά το καγιέν...
Απλά κάποια στιγμή θα κολησει...
Δεν έχει φτιαχτεί για αυτό το λόγο...

Ξαναλέω ότι απλά εκφράζω την άποψη μου... Μπορεί να κάνω λάθος και ακόμα και το παράδειγμα να είναι τελείως άστοχο...

Καλό φθινόπωρο να έχουμε με όλη μου την αγάπη!!!
Απάντηση
#17
Εγω να πω ότι έχω δοκιμάσει αυτά τα ηλεκτρονικά από φίλους
Εγω έχω το dynavap
Το mighty δεν μου άρεσε καθόλου, έχω δοκιμάσει από αρκετούς φιλους που εχουνε και σε όλα μου βγάζει μια γεύση περίεργη και η τζούρα βγαίνει από τα νύχια τον ποδιών
Αυτό το ξύλινο (δεν ξέρω πως το λένε) το έχω δοκιμάσει μια φορά ήταν πολύ καλύτερο από όλα τα ηλεκτρονικά,πάλι η τζούρα βγαίνει δύσκολα

Αυτό που καταλαβα είναι ότι το καθάρισμα είναι όλη η μαγκιά
Το dynavap έχω να το καθαρίσω 2 μήνες και δοκίμασα τωρα τελευταία που είχα καιρό να κάνω
Και μου έβγαζε αρώματα από προηγούμενα δέντρα χωρίς να καταλαβαίνω τι πίνω (είχανε γίνει μιξ όλα μέσα)
Έβγαζε και μια αηδία,αλλά όχι σαν τα ηλεκτρονικά
Θα συνιστούσα σε κάποιον που θα αγοράσει να πάρει ένα vape που να καθαρίζουν όλα τα μέρη του
Απάντηση
#18
(01-09-2020, 12:30 )sporakos Έγραψε: Εγω να πω ότι έχω δοκιμάσει αυτά τα ηλεκτρονικά από φίλους
Εγω έχω το dynavap
Το mighty δεν μου άρεσε καθόλου, έχω δοκιμάσει από αρκετούς φιλους που εχουνε και σε όλα μου βγάζει μια γεύση περίεργη και η τζούρα βγαίνει από τα νύχια τον ποδιών
Αυτό το ξύλινο (δεν ξέρω πως το λένε) το έχω δοκιμάσει μια φορά ήταν πολύ καλύτερο από όλα τα ηλεκτρονικά,πάλι η τζούρα βγαίνει δύσκολα

Αυτό που καταλαβα είναι ότι το καθάρισμα είναι όλη η μαγκιά
Το dynavap έχω να το καθαρίσω 2 μήνες και δοκίμασα τωρα τελευταία που είχα καιρό να κάνω
Και μου έβγαζε αρώματα από προηγούμενα δέντρα χωρίς να καταλαβαίνω τι πίνω (είχανε γίνει μιξ όλα μέσα)
Έβγαζε και μια αηδία,αλλά όχι σαν τα ηλεκτρονικά
Θα συνιστούσα σε κάποιον που θα αγοράσει να πάρει ένα vape που να καθαρίζουν όλα τα μέρη του

Arizer δλδ Cool
Απάντηση
#19
Μετά ένα μεγάλο πρόβλημα είναι η μπαταρία
Στο davinci όπως είπε ο τρομπέτας κανεις diy battery
Στα arizer νομίζω δεν γίνετε,κάτι παίζει αν θυμάμαι καλα
Τα έψαχνα και εγω
Κατέληξα σε διαφορετικό από τον τίτλο στο οποίο να πω την αλήθεια δεν μου αρέσει ο τρόπος χρήσης του (μου κανει λιγο πρεζονιστικος,σαν να καίω το κουτάλι)
Απάντηση
#20
Ε ε έρχεται!! Με το αυτί στην πόρτα είμαι και περιμένω... Σήμερα λέει το τρακιν μέχρι το μεσημέρι

Θα το λιώσω σήμερα... Θα πέσει κόντρα με έναν φίλο που έχει το air 2
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#21
Ήρθε...!! Μα τελευταίο με είχαν βάλει στις παραδόσεις?? Τι μλκς... Δεν του είπαν του οδηγούν πρώτα σε μένα χαχαχ
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#22
Αντε καλες απολαυσεις τωρα εχεις να γευτεις πολλα τερπενια
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#23
@trompetas να σε καλά Φιλαράκι μου.

Λοιπόν αυτό που έχω να πω ειναι, πως λέμε στο ψάρεμα ρίξε βγάλε, εδώ είναι βάζε πίνε. Δεν θες να σταματήσεις αυτή την γευσαρα.Για να γίνω καλά θέλω για πλάκα 2 με 3 συνεδριάσεις καπάκι το ένα πάνω στο άλλο.Και αν δεν τιγκαρεις δεν θα πάρεις.

Επίσης το air 2 έρχεται 2ο, τα ντουμάνια του σόλο δύσκολα τα βγάζει το air 2.

Γεια σου ρε @godfather με το banana punch σου!! Τι γευσαρα είναι αυτή ρε μάγκα

Πάλι καλά που δεν παπαριαζει το γυαλί

Επισηςυ θέλω να ρωτήσω, αυτή η λεβάντα που μου στείλανε είναι κάπνισμα? Η αρωματικό χώρου?
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#24
@Skunky88 Καλοάτμιστο Skunky.....και εγώ σε αναζήτηση είμαι.....ανάμεσα σε αυτούς τους δυο...
...στην γεύση πως είναι μεταξύ τους
Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
#25
Σύντροφε ρισπεκτ! Καλοτάξιδο το εργαλείο στην υγεία σου φίλε!! Big Grin Big Grin
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση
#26
(07-09-2020, 21:17 )sig-p420 Έγραψε: @Skunky88  Καλοάτμιστο Skunky.....και εγώ σε αναζήτηση είμαι.....ανάμεσα σε αυτούς τους δυο...
...στην γεύση πως είναι μεταξύ τους

Φίλε @sig-p420 μπορώ να σου πω ότι το solo είναι ακαταμάχητο μπροστά στο αιρ 2. Για να πεις ότι νικάει κάπου το αιρ 2 μόνο σε καμία ερημιά με 10 μπαταρίες, μόνο εκεί.
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση
#27
Καλημερα σας , ερχομαι εγω να ξανα θεσω το ιδιο ερωτημα , σολο η αιρ ? @Skunky88 θα μπορουσες να μου πεις δυο λογια?
Απάντηση
#28
@Νέρωνας καλό αλλά σαν το χαρτάκι τον καπνό και το νταφου δεν συγκρίνεται με τίποτα!! Ντουλάπι κάθεται...
Απάντηση
#29
Πολύ ισχυρό ναρκωτικό η νικοτίνη...
Απάντηση
#30
@YesIcan παρα πολυ φιλε μου
@Skunky88 σε ενδιαφερει να το πουλησεις?
Απάντηση
#31
@Skunky88 μια απ τα ίδια κ το δικο μου εδώ δίπλα αράζει το αραιζερ κ περιμένει να το φουμάρω Tongue

Σκεφτηκα κάποια στιγμή να το πουλήσω αλλα το άτιμο αξίζει μια στο τόσο. Δυσκολα να κοπεί η νικοτίνη.

Σκεφτομαι καποια στιγμή να κινηθώ προς μικρά blunts . Σκέτα , κ παιρνεις την νικοτίνη που εχει το πουρόφυλλο.
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite. 
Smoke17
Απάντηση
#32
@prasinos μια φορά είχα φτιάξει ένα τέτοιο  μεγάλο όμως...
Δύο τζουρες και και έπεσα στο πάτωμα...

Γενικά άμα πίνω μπάφους από το πρωί είμαι σαν ζόμπι...
Τουλάχιστον έτσι νοιωθω...

Το ατμισμα με κρατα λειτουργικό και ευτυχισμένο όλη τη μέρα!
Το βράδυ σκάω μπάφους όμως για να κοιμηθώ.
Απάντηση
#33
καλησπερα , η μπαταρια απο τον σολο 2 δεν βγαινει?
Απάντηση
#34
Βγαίνει αλλά πρέπει να την ξεκολλήσεις και να κολλήσεις την καινούρια.

Έχει μια μικρή διαδικασία δηλαδή...
Α, χάνει και την εγγύηση αν...
Απάντηση
#35
@YesIcan  Mε καλυψες φιλε μου Wink 

πες μου με μια λεξη Big Grin  αιρ 2 η σολο 2?
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)