cannarado genetics birthday funk
#1
εδω τωρα εχουμε κατι ξεχωριστό . birthday cake ( cannarado ) x goji dowg (dankonomics)
το κουκουτσι ηταν δωρο με πακετο apple sundae.
λογικα μου εκατσε ο φαινοτυπος αλλιος θα ειχε γινει σουσουρο στο εξωτερικο.μονο ενα γκροου εχω δει καλο και παλι οχι σαν αυτο.

χωρις να το πειραξω( ελαχιστο λστ χαμηλα) εβγαλε 110γρ.κατα την διαρκεια ειχε απαλη μυρωδια γλυκου.παστα κρεεμα κλπ.αλλα υπηρχαν αλλα που το σκεπαζαν τελικα.
πολυ ρετσινι απο το καλημερα.μολις εσκασαν παπαδακια ρετσινιαζαν.στο τελος το ρετσινι καλυψε τα σχεδον παντα. 
χαλαρο φυτο χωρις θεματα.καπηκε περιπου στισ 65 μερες ανθησματος.

εχω καλλιεργήσει πανω απο 300 ποκιλιες ως τωρα αυτο ειναι στο τοπ 5.
τελειο ακουσμα στην τριτη τζουρα καταλαβαινεις οτι την ακουσες.
δε μιλαω για λιοσιμο. ευφορια πληροτητα οι μυς χαλαρονουν αλλα οχι με ασχημο τροπο.χαμογελας χωρις λογο.ειχα παρα πολλα χρονια να καπνησω τσιγαρο τετοιας ποιοτητας.ακομα και τωρα 6 μηνες μετα αν το βαλω σε τριφτι κολαει.
φιλοι που δεν εχουν θεμα να καπνησουν 2-3 τριφυλλα μαζεμενα στο μισο  ειναι μες την παρλα και τα γελια.

το αρωμα πλεον ειναι σαν να μπαινεις σε εργαστηριο με γλυκα με μια δοση βοτανου.
ειχα καλιεργησει το 2001 νομιζω ενα kali mist.την πρωτη εκδοση του.(μετα ο πατερας χαθηκε και δεν ξαναεβγαλαν το ιδιο) ηταν και ειναι το πιο καλο χορτο που εχω δοκιμασει αλλα ηταν εντονο αρκετα (σατιβαρεεεσσσ)
το birthday funk μου ταισε το μυαλο με το πιο ευγενικο τροπο .πραγματικο φαρμακο.


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
                           
Απάντηση
#2
Πολυ ομορφη παρουσιαση, ευγε!
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)