Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: Γλάστρα (Pot) Α-Ω
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
υ
οι γλαστρες στα μεγαλα ειναι 20χ20χ24 (πλαστικες παντα)

[attachment=8320]
[attachment=8321]
[attachment=8322]

εδω βλέπουμε έναν ΕΙΔΗΜΟΝΑ της καλλιεργιας κανναβης να κραταει ΠΑΠΑΔΟΜΠΑΛΕΣ(mashalla) 
Loren ο μεγαλοπρεπής
[attachment=8323]

480 γραμμαρια με 300 βατ lumatek atis, 3.5 μηνες αναπτυξη διοτι δεν ειχα ειχα φραγκο για λιπσαματα αλλιως θα ανθιζα νωριτερα
 και μολις πηρα τα λιπασματα πηρανε τα πανω τους( canna terra Α+Β, λιγο νιρβανα που δεν εβαλα πανω απο τρεις φορες και λιγο μπιγκ μπαντ που δεν εφτασε μεχρι το τελος, epsom salts και ενα λιπασμα απο αντεμισαρι για ασβεστιο που μια εβαζα μια οχι, κιτρικο οξυ απο σκλαβενιτι και νερο βρυσης)

το μυστικο τις επιτιχιας ηταν τα γενετικα των σπορων( τυφλα να έχουν οι ορμονες) η παρατεταμενη αναπτιξη και κατα συνεπια ειχανε τοσα πολα φυλλα που παρολο που πηγανε να πεθανουν στην ανθοφορια(15η μερα) ξανανιωσανε. Θερμοκρασιες 24-27 υγρασιες 50-80%. 

5 ΑΚ-47 και 1 Bublegum fem(δωρο) σε 7 λιτρα γλαστρες πλαστικες ( οπως και ο Bruce ο Bugbee o φυσιολογος φυτων της N.A.S.A και διευθιντης της Apogee instruments) και 2 μπονζαι royal highness απο περσι σε μονολιτρο και τριλιτρο. καλυψανε 2 και κατι τετραγωνικα μετρα.

Serious Seeds είναι η αγαπημενη μου εταιρια απο τις ευρωπαικες και δεν με εχει απογοιτευση ποτέ.

''όσα έφερε ο αίολος τα έθαψε το χώμα
και οτι αφήσαμε πίσω μας αυτό είμασταν''
onelineduck

[attachment=8324]
δεν το εχω τελειωσει ακομα αυτο...
Γεια σου φιλε,καλη σοδια βλεπω...Μπραβο σου
Θα ελεγα αν εισαι εσυ στην φωτο η φιλος,καλυτερα κατεβασε την.
Κανουν κρα παντου η τσεοι !!Προσοχη
Παντα με καλη προθεση φιλε μου !
Καλη συνεχεια!
Δε μασάει ο illustrator χαρα στο κουραγιο σου.

Αν ζουσαμε σε μια καλυτερη εποχη τις φατσες μας δε θα ειχαμε λογο να τις κρυβουμε. Μακαρι να χαμε και αλλοι το θαρρος του
Οκ απλα η πραγματικοτιτα ειναι αλλιως!