Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: Dirtygrowing
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Χαιρετω μετα απο καιρο,οριστε κ μενα ο εξοπλισμος κ τα φυτα μου Big Grin Ωραιες οι αλλαγες κ οι κανονες καλυτερα απο'τι ειχα στο μυαλο μου!!Λοιπον αυτη ειναι η μια τεντα μου 80χ80χ180 με 1 Acapulco gold (το μεγαλυτερο) κ 2 Early  Skunk (Sensi),απο φωτισμο αυτη τη στιγμη 1 cob 120w κ 2 προβολεις λεντ απο 50 w ο καθενας!!Για λιπασματα χρησιμοποιω κατα βαση Biobizz Grow-Fish Mix-Bloom-Algamic-CalMag κ απο την ΑΝ το Big Bud κ το Nirvana,χωμα light mix (biobizz) κ στις αφραγκιες απο φυτωρια για σποροφυτα..Εχω επισης κ μια τεντα μικροτερη 40χ40χ160 για κανενα αυτοματακι κ για αναπτυξη με απλες λαμπες λεντ που καποια στιγμη θα ανεβει σε φωτο κ αυτη Cool 
[attachment=6289][attachment=6289][attachment=6289]
Καλησπέρα dirty εστιάζουμε στον εξοπλισμο (τεντα-λαμπες) και στη μεθοδο λιπανσης του καθενος στο νημα της πιστοποίησης. Ετσι ωστε να ξερει ο αναγνωστης εξ αρχης με τι ασχολεισαι

Το τι φυτα έχεις σπορια ποτισματα και τα συναφη, το αναλύεις στο ημερολογιο που φαντάζομαι εχεις σκοπό να φτιάξεις κλπ

Αν μπορεις σε παρακαλω δείξε με μια ακομη φωτογραφια με τα φώτα σου να τα δουμε, δε φαινονται
Έτοιμος καλές καλλιέργειες