Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: κρυσταλο η καναβη
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
καλησπερα δεν μου βγαζει παραγη κρυσταλο τα φυτα μου τα οποια ειναι 1λεμον χειζ  1 μαζαρ κ 1 γοριλα η νεα ποικιλια δεν 8υμαμε ολο το ονομα συγνωμη ειναι αυτοματα σποραδικο κυκλοσ φωτον 24/7 θερμοκρασια 20 27 28 μαχ υγρασια δεν γνωριζο αλλα παντα εχς νερο στον πατο οσο ειναι στο χομα τα φυτα  ημερομινια φυτεματοσ 16 μεχρι κ 25 σεπτεμβριου το λες αυτο γιατη απο 11 σπορια βγηκαν μονο αυτα τα 3 δεν τα εβαλα ολα μαζι αν 3 γιαυτο κ λεω απ 16 μεχρι κ 25 πρςτο εσκασε το λεμον ποτε δεν κ μετα απο βδομαδα τα αλλα ποτισμα αν 2 3 ημερες στις αρχεσ 1λιτρο τωρα πινουν 2 2 .5 λιτρα απο τιν 15 ημερα κ εδω τρονε λιπασμα κανονικα 5 μλ στο λιτρο γκροουν μπλοθμ κ μποστερ τις νουτριμπιζ ειναι κ τωρα ειμαι 4 5 εβδομαδα ανθοφοριασ κ τα πραγματα ειναι τραγικα ισα ισα εχοθν ελαχιστο κρυσταλο επανο δεν κολλαν δεν μθριζοθν που στην αρχη βρομοκοπουσε ο τοπςσ κ λες κ καπνιζεσ εκει μεσα 8θα ανεβασω και φοτο αλλα δεν θυμαμαι πως ευχαριστω

[attachment=9099]
[attachment=9100]
[attachment=9101]
[attachment=9102]
[attachment=9103]
[attachment=9104]
[attachment=9105]