Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: Theios D.
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Πολύ καλησπέρα στην ομάδα. Έχουμε και λέμε, ο εξοπλισμός που έχω αυτή την στιγμή είναι παρακάτω αν και ελλιπής. Στις επόμενες μέρες θα γίνουν προσθήκες όπως ο εξαερισμός μαζί με το φίλτρο και κάποια ακόμα ψιλοπράγματα. Ευπρόσδεκτος και πολύ παραγωγικός θα ήταν ο σχολιασμός σας και η γνώμη σας καθώς είμαι αρχάριος στην όλη διαδικασία αν και έχω διαβάσει αρκετά δεν συγκρίνεται τίποτα με την εμπειρία. 

Χαρακτηριστικά: 
Ecotent 80x80x180
Light led: Viparspectra P2000 200W (αν και νομίζω θα χωρούσαν άλλα 50W)
Κοκοφοίνικας Canna coco professional plus με περλίτη 25-30%
Nutrients: Canna Coco
Έξτρα: Rhizotonic, Cal/mag, real growers Recharge (το οποίο θα φτάσει σύντομα) και μελλοντικά σκεφτόμουν για PK συμπλήρωμα.
Φυτά αυτόματα Fast Buds: Gorilla cookies, Blackberry, Jack Herer, Green Crack

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν έχει κανείς δοκιμάσει ph tester με τις σταγόνες γιατί τα λεφτά τώρα είναι αρκετά λίγα και τα χαρτάκια που αγόρασα δεν κάνουν καθόλου σωστή δουλεία.
Αυτά από εμένα καλές σοδειές να έχουμε!

[attachment=9620]

[attachment=9621]

[attachment=9622]
Καλη αρχη, για συζητησεις ανοιγεις ενα νημα στην Κατηγορια συζητησεων η σε οποια αλλη κατηγορια επιθυμεις μιας και πλεον εχεις την πληρη προσβαση σε ολη τη κοινοτητα, η πιστοποιηση μετα την επιτυχια της κλειδωνει