Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: sweet seeds-black jack f1 version
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
γεια σας μετα απο καιρο.
πριν την αναφορα,2 λογια για 1 ¨μυθο¨μου,  που επεσε,και μια επιβεβαιωση.
ο μυθος μου ηταν οτι τα σκανκ(εν συντομια),βαραν γρηγορα,ριχνουν αποτομα.γενικα οχι¨γλυκια¨μαστουρα ,οπως το λεω εγω.
αυτη η ποικιλια με εξεπληξε και εχω δοκιμασει πολλες.
επιβεβαιωση(το δεντρο βγηκε εξω,μονο με νερο.-πάσα απο φιλο ειναι,δεν το ειδα ποτε(δε χρειαζεται)-).
αντε να κατσουμε εμεις να παιδευτουμε μεσα για 30-40γρ.τεσπα


καλλιεργια:δεν ξερω,δεν το μεγαλωσα.

φαινοτυποσ: (50s/50i)black domina+jack herrer.f1(auto+photoperiod, feminised)

ωριμανση:μεσα σεπτεμβρη ελεγε η εταιρια,μεσα σεπτεμβρη κοπηκε(σε 3 μηνες).

γευση:δεν ειμαι ειδημων,αλλα θα ελεγα ,γηινη,σκανκ,pine,κατι τετοιο,οχι κατι φρουτωδες-γλυκο.
με πολυ ξεραίλα και ¨καψιμο¨ απ το thc.
προβλημα ομως στη μυρωδια.οπου και να το βαλεις,μυριζει.φοβασε να ανοιξεις το βαζο.

μαστουρα:εδω σε θελω.
για τεμπεληδες(σαν και εμενα) που θελουν να πινουν,αλλα δυσκολευονται να σηκωθουν.
πινεις  ολη μερα,ακομα και στην δουλεια και εχει χαλαρο ξενερωμα,χωρις να ¨κρεμας¨.αν δε το παρακανεις ,δεν δειχνεις.
ακαταληλλο για υπνο(μην τα θελουμε ολα δικα μας).
μαλλον οταν λεν uplifting και happy,αυτη τη μαστουρα λενε.αν ειχα αυλη ,θα εβαζα καθε χρονο.
με εβαλε σε σκεψεις για το επομενο level της κατηγοριας  :d .
με λεξεις: οχι πολυ εγκεφαλικο,ουτε πολυ  σωματικο ανεβασμα.ειναι και 50%ιντικα,50% σατιβα.
καταληλλο για εργασιες(μπακσε,δουλειες σπιτιου....),καθαρο κεφαλι.
κοινωνικο,για να βγεις εξω ή παρεα σπιτι,στη δουλεια(δεν ¨μπερδευεις¨).

ιατρικο ενδιαφερων: αν ειστε παχυσαρκοι μην το δοκιμασετε.αν εχετε ταινια,γεμιστε το ψυγειο,θα γινει χαμος...
αντικαταθληπτικο θα ελεγα,σε σηκωνει,θες κατι να κανεις,
χαρουμενο?
αφροδισιακο ?
δεν φερνει αγχος(εχω ενα θεμα εγω).

σχολια:εναι μια ποικιλια για να κανεις κατι,οχι για αραγμα.εκει που βαριεσαι/κουραστηκες,πινεις ενα τσιγαρακι και  σηκωνεσαι.θες να πινεις συνεχεια,λογο της ωραιας/ανεβαστικης μαστουρας που εχει(.στην λεει και μετα απο καιρο,με λιγο παραπανω).
activate - ενεργητικος

uplifting - ανεβαστικο

light headed - ελαφρυ κεφαλι

exhilarating - ενθουσιώδεις

aphrodisiac - αφροδισιακό

energetic - ενεργητικος

appetizing - να σου ανοίγει την όρεξη .


ναι!.ολα αυτα μαζι.

σηκωθειτε απο καναπεδες,ξαπλωστρες,μαξιλαρια και ορματε.
αξιζει μονο για την ανεβαστικη μαστουρα να το δοκιμασεται,
οπως θα ηθελα και εγω να δοκιμασω τον γιγαντα του ολυμπου του 7leaf  :d  ,αλλα θα κανω υπομονη 2-3 χρονια(το πολυ ελπιζω) για να τον δω στην αυλη μου.
οχι 150ε το δεντρο,200ε ρε βαλτε.αντι να τα τρωνε οι δικαστες και οι δικηγοροι ,καλυτερα.
μπας και πιασουν και τοπο(sic).
να βρουμε και την υγεια μας Smile   . 
#@ξξ**&^%@νοι.
δεν εχω καλη μηχανη να στειλω φωτο .eλπιζω να προλαβω πριν τελειωση.διαμαντι ειναι.

βαθμολογια:9,7 μονο για τη μαστουρα του.αν ειχε πιο γλυκια γευση(που 
προτιμω) ηταν για 9,9.
τελειο δεν υπαρχει.