Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: Παραγγελία
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
καλησπέρα 1η ηλεκτρονική αγορά. στο μέηλ μου λέει ότι [size=small][font=open-sans, sans-serif, serif, emojifont]το κόστος/προμήθεια τράπεζας για την συναλλαγή επιβαρύνει αποκλειστικά τον πελάτη. κι εχει 2 επιλογες. ποια από τις 2 επιλέγω. το our μου φαίνεται πολύ και άσκοπο [/font][/size]
πρεπει να στειλεις στο mail του σποραδικου δεν ξερω αν το δουνε εδω..
και νομιζω πως απαντανε ωρες καταστηματων αρα απο αυριο.

*γιατι δεν τα παιρνεις με αντικαταβολη; 5 ευρω ειναι τα εξοδα μαζι με την αποστολη.
(04-12-2017, 21:07 )cataek Έγραψε: [ -> ]πρεπει να στειλεις στο mail του σποραδικου δεν ξερω αν το δουνε εδω..
και νομιζω πως απαντανε ωρες καταστηματων αρα απο αυριο.

*γιατι δεν τα παιρνεις με αντικαταβολη; 5 ευρω ειναι τα εξοδα μαζι με την αποστολη.

τι να δουνε μπρατα;; απλως γιατι να δωσω τα 19 εξτρα ευρω δε καταλαβαινω. 1 ευρω δεν ειναι τα εξοδα τραπεζας;;
γιατι ειναι 300 ευρω σπορια φιλαρακι μου η αντικαταβολη ειναι μεχρι 100 λεει
ρε συ δεν ειναι δικο μου το μαγαζι απλα σου λεω οτι η επικοινωνια με το σποραδικο γινετε μεσω mail...
εδω δεν ξερω αν το δει καποιος του μαγαζιου..
Σύναψη:το κόστος/προμήθεια τράπεζας για την συναλλαγή επιβαρύνει αποκλειστικά τον πελάτη. κι εχει 2 επιλογες. ποια από τις 2 επιλέγω. το our μου φαίνεται πολύ και άσκοπο

αν το κόστος προμήθειας της τράπεζας φαίνεται πολύ και άσκοπο μάλλον με την τράπεζα θα πρέπει να επικοινωνήσεις να τους το πεις Wink

συμφωνούμε οτι δεν είναι λογικό για ενα κλικ (που ούτε αυτό θα κάνουν) να χρεώνουν 15ευρω. οπότε δε το αποδεχόμαστε και κατ επέκταση δεν τους το δίνουμε. παρ' όλα αυτά το αφήνουμε ως επιλογή για όποιον θέλει να το χρησιμοποιήσει και δεν έχει θέμα με το νταβαντζιλίκι των τραπεζών.

για οτι άλλο αφορά το κατάστημα επικοινώνησε στο τηλ που βλέπεις πάνω-πάνω στο site, μέσω της φόρμας επικοινωνίας, ή με mail στο [email protected]