Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: 1p-LSD και ανάλογα, νομοθεσία
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
δεν βρήκα κάποιο άλλο αντίστοιχο forum με το δικό σας πιο σχετικό οπότε συγχωρήστε την ερώτηση αν δεν εφαρμόζει πλήρως στο θέμα του forum.

είναι το 1p-lsd και άλλα functional ανάλογα παράνομα στην ελλάδα? σε πολλές  χώρες δεν καλύπτονται από την υπάρχουσα νομοθεσία περί παραισθησιογόνων  και θεωρούνται νόμιμα, δεν βρήκα καποια πληροφορία για τι γίνετε εδώ.

ρωτάω γιατί πρόσφατα παράγγειλα από εξωτερικό και περιμένω να μου έρθουν, να ανησυχώ όταν πάω στο courier για παραλαβή? :Smile
αν στην περίπτωση που είναι παράνομα και γίνει στραβή, πια είναι η καλύτερη στρατηγική? να αρνηθώ ότι την παραγγελία την έκανα(πλήρωσα με crypto) εγώ η να δηλώσω ότι νόμιζα ότι ήταν νόμιμα?
αμα γινει καμια στραβη αδερφε απλα θα αρνηθεις οτι εκανες εσυ την παραγγελία. θα ισχυριστεις οτι απλα σε ειδοποιησαν από το courier για ένα δεμα κ οτι δεν ξερεις τιποτα
συμφωνα με [size=medium][font=times new roman][size=small][font=verdana]νομοσ 3459/2006 - φεκ α'/103/25.5.2006,η κατωχη και πωληση της διαιθηλαμιδης του λυσεργικου οξεως (l.s.d),ειναι παρανομη.[/font][/size][/font][/size]
μάλλον ήρθαν και ταξιδευει ακόμη
το 1-p lsd νομίζω δεν είανι παράνομο
αν πάντως γίνει καμια στραβή, πες τους απλά οτι δεν ήξερες τιποτα
και πως απλα σου ηρθε ειδοποιηση
την είχα πάθει ακριβώς έτσι... ( με κάτι παράνομο βεβαια )
και απλα τους είπα οτι κάποιος ήθελε μάλλον να μου παιξει μπινιά...βέβαια δεν γλίτωσα το ψάξιμο στο σπίτι...και αν και μου βρήκαν διάφορα καλά την γλίτωσα χωρίς να χρεωθώ τίποτα...
το lsd πρέπει να το δουν και να το κάνουν ανάλυση,,,,