Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: Σοσ
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
παιδια εκανα λαθος και ανοιξα αλλου νημα
παρατητησα συο φυτο οτι εχει καποια στιγματα στα φυλλα σαν καψιμο 
γνωριζει κανεις τι μπορει να ειναι
[Εικόνα: t4xsdlmm.jpg][Εικόνα: vltcb3lm.jpg]
[Εικόνα: eyqy96km.jpg]

νομιζω εχει γυρισει σε ανθιση

και πιστρυω σε 20 μερες θα κοψω
πειτε μου γνωμες
έντομο μοιάζει. από κινητό όμως βλέπω το pic οπότε δεν είμαι σίγουρος.

ψάξε το φυτό κάτω από φύλλα κλπ.
έχει άλλα στίγματα έστω και μικρά?
και πιστρυω σε 20 μερες θα κοψω
πειτε μου γνωμες
[/quote]
.
55 μέρες θα έλεγα
τι θα κοψεις σε 20 μερες ακριβως;;;;;; Rolling on the Floor, Laughing out loud Rolling on the Floor, Laughing out loud Rofl Rofl
Pc Punch Rofl
σε 2 μηνες κοβεις παλικαρι. οχι νωριτερα, αλλιως τζαμπα το ρισκο

τι να σε πω αμα θες δοκιμασε να κοψεις σε 20 μερες, ισως καλο θα σου κανει! θα καταλαβεις ποσο εγκλημα ειναι αυτο που σκεφτεσαι
@trompetas δεν ειναι εγκλημα ασχετοσυνη ειναι και σε αλλο νημα λεει πως διαβασε ολο το φορουμ και μλκιες..σορρυ αλλα μας δουλευει και ασχολουμαστε,εγω οχι σοβαρα!
ναι αυτο προσπαθω να πω και γω, οτι εαν δεν διαβασεις για να μην παθεις, τοτε το παθημα θα ειναι το καλυτερο μαθημα Smile εστω και μεσα απο αυτο μαθαινεις θες δε θες
καταρχην δεν ειπα οτι διαβασα ολο το φορουμ λεω οτι θα κοψω βαση αυτο που ελεγε ο σπορος
θα κοψω οποτε ειναι ετοιμο πρωτη φορα φτανω μεχρι εδω και ειμαι μια χαρα

ο αεκτζης γενηθηκε γεωπονος ομως κατι θα ξερει καλυτερα

εχει στιγματα ναι και απο κατω
(05-23-2020, 11:26 PM)ksudiaxasisiawkdromes Έγραψε: [ -> ]ο  αεκτζης γενηθηκε γεωπονος ομως κατι θα ξερει καλυτερα

πρωτα γεννηθηκε αεκτζης και μετα εγινε γεωπονος.
ο αεκτζης!

ποιον σπορο εβαλες δλδ-ποικιλια-
και ποτε?
auto ultimate ειναι ο σπορος
5 απριλιου τον φυτεψα
αρα θελει 10-12 εβδομαδες απο σπορι...
το ειχες διαβασει αυτο?
τι ειχες διαβασει εσυ ?
(03-25-2020, 07:13 PM)ksudiaxasisiawkdromes Έγραψε: [ -> ]τετειο διαβασμα που εχω ριξει εδω μεσα ουτε στο σχολειο

δικα σου λογια λοιπον αφου το θες ετσι.
και χαιρετω γιατι ατομα σαν εσενα δεν αξιζουν ουτε ενα α απο το πληκτρολογιο της αεκτζους γεωπονου.
@CatAek
τισ Banana Dude :bananeyess: Fireworks
τελος παντων....θα σου πω μονο οτι για να βγαλεις ενα γκροου πρεπει να ασχοληθεις....νταξει τρως κραξιμο οκ,μην σπαζεσε και απαντας.απλα κατσε και διαβασε στο φορουμ να παρεις αυτο που θελεις.υστερα θα καταλαβεις οτι τα παιδια εδω μεσα θα σε βοηθεισουν πολυ.αλλα αρχικα διαβασε!!!
αν θες κατι στειλε μου πρωσοπικο μυνημα θα σε βοηθεισω οσο μπορω και εγω.αλλα μην ρωτας πραγματα που μπορεις να βρεις πανευκολα.και απο της ερωτησης που κανεις φεναιτε οτι δεν τα εχεις διαβασει καθολου.ειναι 5 βασικα πραγματα που πρεπει να κανεις για να μπορεις να ξεκινησεις και αργγοοτερα να κρινεις και εσυ απο της καταστασης και αναλογος θα πρατεις.δεν ειναι αντε πεταξα ενα φυτο το εριξα νερο και σε λιγο καιρο θα πινουμε συρμα μαυρο.θελει ασχολια απο λιγακι μεχρι παρα πολυ <αν θες το παρα πολυ,και με λιγακι θα την κανεις την δουλειτσα σου αξιοπρεπος>

σε ολο σου το νυμα ρωτας πραγματα που μπορεις να τα βρεις στο φορουμ πατωντας στην αναζητηση οτι ακριβως θες.σε 20 μερες ουτε κρυσταλο δεν θα εεχει βγαλει.στης 9 βδομαδες απο τωρα θα αρχισεις να κοιτας αν εχει γινει.θες ακομα.και για αυτην την διαδικασια που ακομα θελει αλλα καλο ειναι να φροντισεις,θα χρειαστει μεγεθυντηκο απο x30 και πανω για να μπορεις να δεις ποτε θα εισαι ετοιμος να κοψεις ...αλλιως θα κοψεις στην τυχη και η θα βγαλεις κανα υπνοτικο,δηλαδη θα πινεις και θα πεφτεις για υπνο,η θα βγαλεις κανα μπαφο για πονοκεφαλο η παρανοια που δεν θα σε την λεει ουτε λιγο στο σωμα .δηλαδη σαπιο !
μπαφο για παράνοια;;;;;;
πωσ το κανεισ αυτο;;;;;;;
θελω!!!!!!!
οχι οτι δεν εχω παρανοια,αλλα θελω να δω πως ειναι το επομενο level!
οταν λεει παρανοια,εννοει μικρη παρανοια,χωρις μαστουρα.το εχω διαβασει σε ενα αρθρο οταν εψαχνα για την συγκομιδη και τετοια !
@stoner_cat
πω ρε μπριζες βραδιατικα πανω που την επεσα για υπνο...
με συνχωρεις φιλε μου,μποορω να σου προσφερω τσαμπα αν θες,ελα μαζι μου βολτα και θα καταλαβεις :d
@stoner_cat
τσιου εισαι ωραιος ευχαριστω