Κανναβοσυζητήσεις

Πλήρης Έκδοση: ψυχοσύνθεση των φυτών και λοιπές λειτουργίες
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
ένα φυτό μπορεί και επικοινωνεί με το περιβάλλον του και όχι μόνο με καταπληκτικές ταχύτητες , θα έλεγες τηλεπαθητικά . έρευνες έδειξαν ότι ένα φυτό καταλαβαίνει , πότε ο άνθρωπος που το φροντίζει παθαίνει κάποιο κακό και ας είναι στο άλλο ημισφαίριο . άλλες έρευνες έδειξαν ότι το φυτό γνωρίζει . όταν κάποιος μπει σε ένα δωμάτιο και σκοτώσει ένα φυτό , ή κάνει κάποιο κακό σε άτομο τις οικογένοιας , τα υπόλοιπα φυτά τον αναγνωρίζουν και αντιδρούν κάθε φορά και για πάντα .
ξέρουμε ότι τα φυτά επικοινωνούν μεταξύ τους με τις ορμόνες και τα αρώματα που εκπέμπουν . όταν ένα γιασεμί το τρώνε μαμούνια , αυτό εκπέμπει σήμα μέσω του αρώματος και τα υπόλοιπα όλα ανεβάζουν τις άμυνες τους . το τελευταίο παίζει τεχνικά πολύ σε θερμοκήπια ντομάτας , αλλά τελευταία και σε κάνναβη με θεαματικά αποτελέσματα ..γιαζμίν νομίζω το λένε το παρασκεύασμα και ψεκάζεις το φυτό σου . αποτέλεσμα ,, νομίζει ότι στην γειτονιά την πέσανε μαμούνια και ανεβάζει τις άμυνες του . thc .
με βάση τα παραπάνω και κάποιες προσωπικές εμπειρίες σαν φυτό Smile
τείνω στα παρακάτω .
μην φροντίζετε το φυτό σας πολύ , μην το παραχαϊδεύεται , όσο το έχετε στην τσίτα και τον τρόμο ανεβάζει thc .
βάλτε μουσική που ακούει ο onelove και όχι τίποτα μπαχ και μαλακίες .
κόψτε τα αρσενικά μπροστά στα θηλυκά . βρίστε τα και απειλείστε τα υπόλοιπα θηλυκά (να τι θα πάθετε αν ερμαφροδιτίσετε )
κόψτε κανένα ποπ κόρν και τσιμπάτε κανένα φύλλο κάθε φορά που μπαίνετε μέσα στο γκρόου ρουμ
τσακίστε τους ψιλούς κορμούς και ας είναι στην ανθοφορία .
βάλτε και κανένα γιασεμί στην παρέα και τσιμπάτε το και αυτό .
θέλει να το βασανίσεις για να βγάλεις όλο του το δηλητήριο .
με προσοχή πάντα μην το πεθάνετε από τα πολλά βάσανα ,. θα πρέπει η σωματική του υγεία να είναι καλή .
μην το κάνετε στην ντομάτα γιατί εκεί οι τοξίνες που ανεβάζει , δεν καπνίζονται και είναι αρκετές , μια χωριάτικη μπορεί να σε στείλει αδιάβαστο , όπως και του εμπορίου .
ρε θα μας τρελανει ο άνθρωπος χαχα :-d
πλάκα πλάκα τα έχουμε τα κορίτσια μέσα στην τέντα παραχαιδεμένα όλοι μας. το θέμα με τα αντισώματα ισχύει και πιστεύω ότι μπορεί να ελεγχθεί.. ωραίο κειμενάκι. "σκέψεις χασικληξ". εσύ τι τα κάνεις τα φυτά σου κύριε? ε? ε? :-)
τώρα μου έρχεται η εικόνα του να μπαίνει κάποιος στο grow room και να πλακώνει τα φυτά στις σφαλιάρες :d έφαγα και ένα καλό brownie κι όλας Wink
κλασμενος και κουτουλιες στους παπαδες ο χασικληξ
ελα ντάξει.. όλο το θέμα το σκέφτηκες μόνο για να χεις δικαιολογία γι αυτό

Σύναψη:κόψτε κανένα ποπ κόρν

:p :p

περα της πλάκας.. συμφωνώ 100% και για τα πρώτα που αισθάνονται και για το χειρισμό μετά
(με ίσως μια μικρή διαφωνία για τη μουσική :d αλλα επιφυλάσσομαι για αργότερα.. θα γράψω κάτι σχετικά με μουσική-ήχο και φυτά)
δεν θέλουν μουσική να τα χαλαρώνει , θα βγάλουν πολύ cbd
drunken ελπιζω να μην εχεις κανενα προβλημα με τις μουσικες μου επιλογές να ουμε...

pokemon

παιδιά να ναι στα 432 hz όμως η μουσική
(15-01-2015, 19:27 )onelove Έγραψε: [ -> ]drunken ελπιζω να μην εχεις κανενα προβλημα με τις μουσικες μου επιλογές να ουμε...

oxi ισα ισα Smile και γω του νταπα ντουπα είμαι (λιγο στο πιο psy :p δες στις μουσικές πάνω απ αυτό που έβαλες Wink δικής μας παραγωγής χεχε)

(15-01-2015, 19:33 )pokemon Έγραψε: [ -> ]παιδιά να ναι στα 432 hz όμως η μουσική

κάτι ξέρεις κάτι ξέρεις Smile

ναι οταν έλεγα πριν μουσική και ήχο αναφέρομαι πιο πολύ σε συχνότητες, απλώς σε κάποια είδη μουσικής τις βρίσκουμε πιο συχνά
αλλά στην ουσία και απλά σκέτα ημίτονα σε αυτές τις συχνότητες να τους δίνεις έχει το ίδιο αποτέλεσμα

αλλά αργότερα.. αργότερα αυτά Smile
ειδα ωραιος, εσυ εισαι σε αλλο επίπεδο βεβαια, μιλαμε για τρελα κοψίματα παλια ελιωνα με psy αλλα τωρα το αποφευγω :-d... για τις συχνότητες παλι πρεπει να το εξηγησετε λιγο γιατί δεν σκαμπάζω μια.
λα μινόρε θέλουν τα φυτά μας ,
το μινόρε της αυγής :p
(16-01-2015, 16:51 )drunken monk Έγραψε: [ -> ]το μινόρε της αυγής :p
κλαψούρισμα Wink
κόψτε τα αρσενικά μπροστά στα θηλυκά . βρίστε τα και απειλείστε τα υπόλοιπα θηλυκά

μας τρελανες
και ο ήχος από το ψαλίδι που ανοιγοκλείνει τα τρελαίνει . για αυτό εάν έχετε πολλά φυτά και κόβετε ένα ένα θα δείτε ότι το τελευταίο θα είναι και το ποιο τρελό μετά από τόσο ψαλίδισμα που άκουσε . τρελά ψυχολογικά προβλήματα θα έχει και θα τα βγάλει όλα σε κρύσταλλο .

ariana

τελικά η γιαγιά μου που μου έλεγε να να μιλάς στα λουλούδιακαι να τα ακουμπας γιατί καταλαβαινουν είχε δίκιο?
(12-02-2018, 20:53 )ariana Έγραψε: [ -> ]τελικά η γιαγιά μου που μου έλεγε να να μιλάς στα λουλούδιακαι να τα ακουμπας γιατί καταλαβαινουν είχε δίκιο?

και εμενα η γιαγια τα ιδια ελεγε και νομιζα οτι της τα σκαει το ζαχαρο...
εγώ όλη μέρα βαράω σακεντελιες ridden conwerter στο σπίτι στο ηχοσυστημα 2000 βατ ελπίζω να γίνουν φουλ στον κρύσταλλο
@διας 1994 ελιωσα Tongue
τελικα βοηθησε η μουσικη σου και τα watt της στους κρυσταλους;
για να ξερουμε και εμεις