[Outdoor] Αυτόματα Μπαλκόνι με ακραία δεσίματα - Σεζόν 22' Fastbuds- sporadiko.gr
#36
δεν εδωσαν γραμαρια ο,τι βλεπεις στις φωτο δωσανε γιατι τρωγανε κατω απο 12 ωρες ηλιο την ημερα, θελεις ολη μερα να τα βαραει ο ηλιος για εξω, ο,τι λιπανση και να τα δωσεις
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#37
Ναι οκ σίγουρο αυτό.. Γευστικά πως ήταν?
Hookah  Leaf
Απάντηση
#38
η γευση ειναι κατι υποκειμενικο γι αυτο το αποφευγω να αναφερομαι συγκεκριμενα, ολα νοστιμα ειναι και ολα εχουν κατι ιδιαιτερο να πουν, το marketing που κανουν στα σπορια με τις γευσεις που λενε πολλες φορες δεν εχει καμια σχεση με τον εκαστοτε φαινοτυπο που εχεις μπροστα σου

Το να λες ξερω γω οτι το ταδε φυτο εχει γευση φραουλα (λεμε τωρα..) μετα ο αλλος που θα βγαλει το ιδιο φυτο θα σου λεει γευση λεμονι ξερω γω, εντελως υποκειμενικο
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#39
Σαφώς κ έχεις δίκιο... Απλά ρε παιδί μου με τα biobizz που έχω ξανακάνει έχουν μια πιο απαλή γεύση στον λαιμό κ πιο γλυκιά (αν κ μυρίζουν έντονα). Ενώ πιο παλιά με advanced που είχα μεγαλώσει κάποια ήταν αισθητή η διαφορά.. Πιο έντονο χτύπημα στον λαιμό αν μπορώ να το θέσω έτσι κ από γεύση δεν σου ερχοντουσαν όλα τα αρώματα
Hookah  Leaf
Απάντηση
#40
αυτη η διαφορα ειναι αισθητη παντα. Με οποιοδηποτε λιπασμα αλατων οπως η AN που αναφερεις η ο Ρεμο στην περιπτωση μου πανω κατω αυτο το αποτελεσμα φερνουν

Γι αυτο φημιζεται η biobizz πιο πολυ
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#41
Χμμ οκκ ευχαριστώ πολύ. Μελλοντικά θα κάνω ένα νήμα με φώτο κ γευσιγνωσια ανάμεσα τους
Hookah  Leaf
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)