Περί φόρουμ..
#1
Είχα κάποια χρόνια να μπω διότι έκανα οικογένεια μωράκι κλπ κλπ..  
Κ όσο να είναι δεν είχα χρόνο για πολλά.. 
Υπήρχαν τόσες πληροφορίες μαζεμενες.. Υπήρχαν άτομα που πραγματικά ήταν δάσκαλοι..
Που πήγαν όλα αυτά?
Βρηκα κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που συνηθισα.. 
Μπορεί κ να μου αρέσει δεν ξέρω θα δείξει στην πορεία.. Απλά είχα την απορία γιατί εξαφανιστηκαν κ τα νήματα κ κάποια άτομα βαρομετρα σε αυτό το φόρουμ..
Hookah  Leaf
Απάντηση
#2
Γενικα ειχε χασει τη ροη που ειχε μαζι με τη ζημια που επαθε η πλατφορμα με τις φωτο και γινανε ριζικες αλλαγες ωστε να μπορεσει να διατηρηθει ο σκοπος για τον οποιο υπαρχει η κοινοτητα, η καλλιεργεια και τα ημερολογια των χρηστων.


Οι πληροφοριες ακομα υπαρχουν, χωρις φωτογραφιες ομως και δυστυχως ειναι ανενεργα νηματα.

Ο κοσμος ερχεται και φευγει, φευγουν παλαιοτερες γενιες ερχονται οι νεοτερες, η επιστρεφουν παλιοι κατα καιρους για ενα "γεια" , ο καθε ενας εχει εναν λογο

Οσο εχουμε ορεξη να δειχνουμε τις προσπαθειες μας η κοινοτητα θα υπαρχει, μακάρι να γίνει και κάποια αναβάθμιση που λέγαμε αλλά πρέπει να υπάρξει λίγο περισσότερο ενδιαφέρον απο τον κόσμο γιατι υπάρχει και το αντίστοιχο κόστος της υποδομής...τα χρονια περασαν τα φορουμς δεν ειναι τοσο πια της μοδας οσο τα social media η τα γκρουπς μεσα σε αυτα

Οι πληροφοριες που καποιοι γραψανε με τοσο κοπο δυστυχως πρεπει να ανανεωθουν με καινουργια αρθρα τα οποια δυστυχως κανενας δεν εχει αναπτυξει οπως κανανε οι παλιοι, ελπιζουμε στους νεους χρηστες βεβαια που ισως ειναι πιο ορεξατοι και μπορουν να δειξουν τους νεους τροπους καλλιεργειας που εχουν ξεπεραστει απο το "παλιακο" συστημα που έιχαμε όταν πρωτοβγήκε η κοινότητα (δεν υπηρχαν led, δεν υπηρχαν autopots, η τα σημερινα genetics)

Στο μεταξυ δωστε πονο, δειξτε ημερολογια, ειναι το μοναδικο κοινο σημειο αναφορας οπου εκφραζουμε τη τρελα μας και ξεφευγουμε λιγο απο τα καθημερινα διαβαζοντας τις προσπαθειες οσων τις δειχνουν, πάντοτε με την αυτονόητη ασφάλεια που παρέχεται μέσω της πλατφόρμας όλα αυτά τα χρόνια
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#3
Δεν ήξερα ότι υπήρξε πλήγμα στο φόρουμ.. Ελπίζω να είναι όλα καλά πλέον..
Κ φυσικά όσο μπορώ θα βοηθήσω από την πλευρά μου.. Κάποια τα είχα αποθηκευμένα.. Ότι site κ πηγή έβρισκα τα αποθηκευα οπότε θα κάνω μια προσπάθεια να τα βρω στους σκληρούς μου ώστε να υπάρξουν κ με την νέα τάξη πραγμάτων..
Βεβαια δεν μπορώ να πω ότι δεν μου λείπουν τα παλιά άτομα (χωρίς να θέλω να προσβαλω όλα τα νέα παιδιά) που είχαν άπειρες γνώσεις,μεράκι κ ενδιαφέρον για το χομπι μας.. Θυμάμαι ακόμα ένα ένα τα άτομα.. Είχαμε αναπτύξει πολύ καλές φιλίες.. Τέλος πάντων μην πλατιάζω.. Εδώ είμαστε να την ξανά κάνουμε μια όμορφη παρέα
Hookah  Leaf
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)