Ανταλλαγή και δωρεά σπορών/ποικιλιων Κάνναβης.
#71
(20-12-2016, 19:55 )xasikliks Έγραψε: οι λευκορωσσίδες έχουν γεμίσει βουνά .

μου μεινανε λιγοτερες απο 6 απο αυτες που με ειχες δωσει γινανε χαρβεστ πριν κανα 3 βδομαδες αλλα τωρα τα βαζα τελειωνουν και μολις αρχισε να κουραρει λιγο, πολυ ωραια και ανθεκτικα φυτα.

εβιβες με μια ρωσσιδα απο του καπετανιου που σκαει επι τοπου, φοβεροι οι φαινοτυποι παιδια βγηκανε 3-4 διαφορετικοι στο συνολο, να στε και οι 2 σας καλα :d ,και σας ευχαριστω που ειχα την τυχη να δοκιμασω απο το breed σου.  Heart  much love



...no homo...
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#72
καλησπερα σε ολους. εχω κατι σπορια regular landrace λιβανεζικα απο realseedcompany. τα ειχα αγορασει οκτωβρη πανω στην καυλα που εχω για landrace αλλα δεν τα εβαλα γιατι φοβηθηκα μην τα σκατωσω ως απειρος και προτιμηθηκαν σκανκ .θα χαιρομουν να δωθουν στα χερια "μαστορα" κυριως για ουtdoor κατασταση. θα ενδιαφερομουν επισης για ανταλλαγη με ελληνικα σπορια
Απάντηση
#73
μάστορα στείλε μου ένα τρόπο να μιλήσουμε να σου δώσω στοιχεία!
Απάντηση
#74
Καλησπέρα σε ολι την ομάδα ,θέλω να κάνω μια ανταλλαγή ,εχω 3 σπόρους Super lemon haze θηλυκός, και 3 σπόρους  Northern Lights Automatic και θα ήθελα να ανταλλάξω με άλλες ποικιλίες. Σας ευχαριστώ
Απάντηση
#75
Καλισπερα,εχο 3 σπορουσ super lemon haze θηλυκα και 3 σπορουσ northem lights automatic θελω να κανο ανταλλαγη με αλλα  σπορια δινατα .
Απάντηση
#76
(08-12-2020, 02:12 )Ντουλάπας Έγραψε: Έχω μία τετράδα απο το +Speed Auto της Sweets Seeds φρέσκια φρέσκια και διατηρημένη στο ψυγείο εδώ και 2 μήνες περίπου. Τα προηγούμενα που έβαλα έσκασαν σε 2-3 μέρες

Θέλω για το επόμενο μου γκρόου να παίξω με φωτοπεριόδου αυτήν την φορά, κάποιο κλασσικό εγγυημένο στρειν ή αν υπάρχει κάποιος αδερφός που έχει τον λεγόμενο "έλληνα"
που σαν πιτσιρικάς που είμαι δεν έχω δοκιμάσει!

Συνάντηση στην καμάρα για ανταλλαγή είμαι μέσα Big Grin

Καλιμερα,Αθηνα εισαι ? θελεισ να κανουμε αταλλαγη ?
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)