Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
#83
(15-05-2021, 20:35 )trompetas Έγραψε: @Roukounas  Έσπασες επισήμως το ρεκορ του μεγαλυτερου νήματος που έχει περάσει απο τη κοινότητα ως προς το περιεχόμενο που μπήκε απο 1 χρήστη σε 2 ποστς.
Ουτε copy paste ουτε τετοια κολπα, καθαρα δικο σου περιεχομενο.
Μιλαμε η αναλυση σου ξεπερασε καθε προηγουμενο. ΕΥΓΕ
Οποια μετριοπαθη σταση και να κρατησω,μπορω να πω οτι εστησα ενα καλο setup τεντασ και το βλεπω απο τα νουμερα που πιανω σε θερμοκρασια και υγρασια(μια δυο λεπτομερειεσ εχω μονο να λυσω με το mist και πιστευω μεσοβδομαδα να το ξεπεταξω και αυτο)
Εχω τισ τιμεσ που ζηταω απο τα μηχανηματα οσον αφορα θερμ.-υγρ. αν και για θερμοκρασια ειναι νωρισ ακομα,αλλα ξερω και απο περσι οτι και να ανεβει η θερμοκρασια θα ειμαι καλα
Οπωσ ξερεισ @Τρομπετα
καλυτερα απο μενα πολλοι φιλοι εδω εχουν προβληματα με θερμοκρασια και υγρασια και ειπα να βοηθησω
Αλλα το κυριοτερο να βγουν μερικα νεα ατομα,πιο εξυπνα και μορφωμενα απο μενα και πανω στισ ιδεεσ μου και στισ πατεντεσ μου,να σκεφτουν κατι καλυτερο πιο ευκολο πιο γρηγορο και ευχαριστωσ να τουσ αντιγραψω και εγω μετα
Ουτωσ ή αλλωσ γιαυτο δεν υπαρχει το φορουμ?
Πιστευω για ολα υπαρχει λυση ακομα και με ιδιοκατασκευεσ,αρκει να αγαπαμε αυτο που κανουμε,και να βαζουμε το μυαλο μασ να σκεφτεται
Ευχαριστω και σενα τρομπετασ για τα καλα σου λογια και την συνενωση
Επισησ δεν ξεχασα να ευχαριστησω τον @Treenoded κατι που θα το κανω στο νημα οταν ολοκληρωθει με τισ 2 λεπτομεριεσ του mist
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από Roukounas - 15-05-2021, 21:01

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)