Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
(06-06-2021, 19:15 )Sativaas Έγραψε: Ρουκ εγώ πάλι δεν νομίζω πως φταίει η βαρεμάρα η ότι μάθαμε να μεγαλώνουμε φυτά

Εγώ θα έλεγα ότι πολύ δεν μπορούν να απαντήσουν σε κάποιο θέμα γιατί δεν έχουν την πιστοποίηση (όπως εγώ)

Επίσης οταν ο tzorge και κάθε tzorge ανέβαζε ένα θέμα που δεν είναι επιστημονικά αποδεδειγμενο  υπήρχε επίκριση  και ειρωνεία από τον illustrator (τουλάχιστον όπως καταλαβαίνω εγώ τον γραπτώ του λόγο)

Οπότε ο κάθε εγώ που δεν είναι επιστήμονας θα το σκεφτεί και 2 και 3 φορές για να απαντήσει σε κάποιο ποστ εάν μπορεί
Ναι εχεισ δικιο
Αλλα μηπωσ γιαυτο δεν εφυγε ο illustrator ?
Οχι εφυγε διαγραφηκε
Επισησ ειναι κοινωσ γνωστο οτι οταν ενα νημα παρει μια ροη με 3-4 απαντησεισ,οτι ο καθενασ λεει την γνωμη του,χωρισ να ειναι υπευθυνοσ,για την αποφαση που θα παρει αυτοσ που χρειαζετε μια απαντηση
Επισησ εχει τονιστει πολλεσ φορεσ οτι δεν μενουμε μονο σε 2-3 γνωμεσ

Γιατι ακομα και η πιστοποιηση να υπαρχει σε κατι ,αν εγω στην προσπαθεια μου να αντιγραψω,αυτο το κατι με πιστοποιηση,εκανα καποια μαλακια στην αντιγραφη,θα εβγαζα ακυρη την πιστοποιηση?
Ετσι για μενα αν κατι που κανει ο τζωρτσ ή εσυ,δουλεψει σε εσασ αυτο ειναι πιστοποιηση,τουλαχιστον εφαμιλη με τισ αλλεσ αν οχι καλυτερη
Γιατι εσυ απο εμενα ή εγω απο εσενα,δεν εχουμε κατι να κερδισουμε,ενω οι πιστοποιαδεσ,ξερω και εγω νομιζεισ ρε φιλε?

Για τον 
@tzorge
+1 απο μενα που σηκωνει ξανα τα παλια του νηματα
Και για τον
@Sativaas
+1 που αν μη τι αλλο ειναι εδω,και παντα οποτε λεει γνωμη του,ειναι γνωμη που την υπολογιζεισ σοβαρα,
ΚΑΙ στην καλιεργεια αλλα
ΚΑΙ οπωσ εδω τωρα
Κοινωσ οι γενικεσ γνωμεσ του σατιβα ειναι χρησιμεσ στο φορουμ (κατα την δικη μου τουλαχιστον αποψι)
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από Roukounas - 06-06-2021, 20:30

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)