Τα παιδια που έχουν ανάγκη την κάνναβη για να θεραπευτούν
#17
xaxaxaxa είσαι ωραίος,αλλά σκέψου το όπως το θέτω,είναι και αυτό μορφή "βίας" αν το σκεφτείς..
εννοείται ρε πώς είμαι μαζί σου στο ότι είναι "μεγάλη ιατρική υπόθεση" η κάνναβη,αλλά έχει δρόμο
μπροστά της μέχρι να μάθει ο πολύς κόσμος για τις ευεργετικές της ιδιότητες..
καρκίνο δεν πιστεύω ότι θεραπεύει,αλλά σίγουρα μπορεί να σε οδηγήσει στην ίαση..έχει διαφορά το θεραπεύει όμως από το δημιουργεί τις συνθήκες
για ίαση..και μόνο ότι επηρεάζει τον ψυχολογικό παράγοντα και την όρεξη,είναι από μόνα τους ενδείξεις ότι βοηθάει..
αλλά τα πάντα σε συνδυασμό με την ιατρική γνώμη σε τόσο σοβαρά θέματα και όχι προσωπικές διαγνώσεις και θεραπείες,ακόμη και όταν είσαι
γνώστης του θέματος..
θέλω και εγώ όλος ο κόσμος να μάθει αυτό το βοτάνι,αλλά υπεύθυνα  και σωστά για να μην μπορούν να βρουν λάθη στη χρήση του(πέρα από τις προσωπικές επιπτώσεις οι οποίες δεν αφορούν και κανέναν άλλο πέρα από τον εαυτό μας)..
τέλος ελπίζω το πρόβλημα σου να είναι είτε υπό έλεγχο είτε ιάσιμο και να μην σου δημιουργεί σοβαρά προβλήματα..
υ.γ: ωραίο θα ήταν ένα κουλουράκι.. :d
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Τα παιδια που έχουν ανάγκη την κάνναβη για να θεραπευτούν - από cannaboy - 20-02-2015, 19:23

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)