Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
Γεια σε όλους τους διαχειριστές και σε όλα τα μέλη του φόρουμ gr-420
Κύριε τρομπέτα σας συγχαίρω όλους τον καθένα ξεχωριστά για την τακτοποίηση της σελίδας !
Πολύ ωραία δείχνει η σωστή σειρά σε όλα όσα κάνατε !
Ακόμα προσπαθώ να προσαρμοστώ με τις καινουριες τις αλλαγές σας ...Διαβάζω την κάθε ανακοίνωση πολύ προσεκτικά για να προσαρμοστώ κ πάλι σε έναν καινούριο κόσμο Wink .!
Και βέβαια έχω όλες τις εικόνες από τις προηγούμενες τις καλλιέργειες μου ....δλδ από την 2017 και από τις 2020 ....
Απλά μου έμεινε να διαβάσω κ πάλι τους κανονισμούς κ τις αλλαγές ...επειδή πηγαίνω κάπου σαν το γκαβοπούλι στο πουθενά σε μια καινούρια πορεία αδιάβαστος..Ευχαριστώ πολύ για το καλοσώρισμα !
Να ξέρετε ότι με χαροποιεί πολύ η παρέα σας κ μου λείψατε όλοι σας !
Φέτος δεν ρίσκαρα να καλλιεργήσω κ είμαι ακόμα φουλ από φούντες Cool  ...Η  αλήθεια είναι ότι θέλω να εμπλουτίσω και να ξεκουράσω την καβάντζα μου για 1 χρονιά ...! Από του χρόνου πιστεύω να σας εκπλήξω κ πάλι με τα λουλούδια μου Heart  !
Καλές καλλιέργειες να έχετε φίλοι μου με ικανοποιητικά αποτελέσματα ! Λατρεύω κ σέβομαι την κάθε προσπάθεια του κάθε ατόμου εδώ μέσα !
Επειδή είμαι σίγουρος ότι έχω χάσει πολλά επεισόδια θα ήθελα περισσότερη πληροφόρηση σε ότι δεν έχω κάνει ακόμα με τον λογαριασμό μου!
Ευχαριστώ κ πάλι από τα βάθη της καρδιάς μου που με δέχεστε στην όμορφη αυτήν την παρέα σας Heart  !
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από 7LEAF - 26-06-2021, 22:51

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)