Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
Heart 
Καλή χρονιά σε όλους,στον καθέναν -μια από εσάς ξεχωριστά  Heart  ! Και πάντα με υγεία !
Εγώ έχω να κάνω χρήση εδώ κ δεν ξέρω πόσο καιρό ..λόγο της υγείας μου .... Sad 
Ο έκανα μόσχευμα στο κόκκαλό μου (στην πτέρνα για την ακρίβεια) έγινε σμπαράλια και μου έβαλαν από έναν άλλον ανθρωπο κόκκάλο έτσι χοντρικά ...Και μου είπε ο γιατρός μου,επειδή τον ρώτησα στα ίσα αν υπάρχει πρόβλημα επειδή πίνω χόρτο σαν αράπης ...Μου είπε να κάνω υπομονή μέχρι να δέσει ...μέχρι σήμερα έκανα υπομονή χωρίς να πίνω ...Ναι υπάρχει κάποια διαφορά..Ας μείνει σε μένα αυτή η γνώμη της διαφοράς όμως ...Μέσα στο ενάμιση χρόνο ας ήπια και τρία μονούρια μόνος μου έξω στο μπαλκόνι μου ...Την είδα αμαρέτι κανονικότατα ύστερα από τόσο καιρό...που εμένα κάποτε δεν με έπιανε ένα τζι στο τσιγάρο κάποτε...Στην κρίση του καθενός είναι το συγκεκριμένο άθλημα...Βασικά πιστεύω ότι όλα είναι μέσα στο μυαλό μας....Και ας μην ρίχνουμε το φταίξιμο στα προβλήματά μας σε αυτό συγκεκριμένα..
Άλλωστε στην ζωή τα προβλήματα υπάρχουνε για να λύνονται ...! Και οι νόμοι υπάρχουνε για να παραβιάζονται Wink  !
Καλή χρονιά σε όλους μας  Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart  ! Μου είπε η μάνα μου μια μέρα----'ολο μαλακίες είσαι Big Grin  Και της απάντησα από μαλακία βγήκε και το παιδί Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin  ! Τι να κάνουμε Big Grin Big Grin Big Grin  !
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από 7LEAF - 06-01-2022, 04:12

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)