Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
(18-02-2022, 00:30 )UltraRunner Έγραψε: @trompetas
Παίζεις κάνα παιχνίδι τώρα? Εγώ την βγάζω με divinity original sin 2 de, έχω ξετρελαθεί πάλι καλά που μου είχε ξεφύγει τόσο καιρό!


Καλημερες @UltraRunner καλα ναι απο παιχνιδια εχω ανοιξει αρκετα μετωπα, εχουμε και λεμε

OlliOlli world, φανταστικο skate / platformer μοναδικο Indie παιχνιδακι ειμαι καπου στα μισα και το προχωραω (single player)

Project Zomboid (steam) λιωνουμε με την παρεα εχουμε και server το παιχνιδι δεν υπαρχει, ειναι survival με zombie φτιαγμενο σε java και εχει μεσα να κανεις και grow! hash! και ολα τα καλα https://steamcommunity.com/workshop/file...1703604612 (παρε μια ιδεα του Mod)

Μετα εκλεισα το Netflix γι αυτο το μηνα και αντι αυτου ανοιξα το Uplay+ παιζω λιγο farcry6 και το αλλο με τα ποδηλατα/snowboard Riders republic της Ubisoft, ουτε να με πληρωναν για τη διαφημιση χαχαχ Big Grin

Αυτα προς το παρων, αναμενονται και το Μαρτιο καποιες κυκλοφοριες που μ ενδιαφερουν να παιξω απο Nintendo

Το divinity 2 ειναι τεραστιο game και ενα απο τα καλυτερα στο ειδος
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από trompetas - 18-02-2022, 12:25

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 Επισκέπτης (ες)