[Indoor] sativa - panama - 45 εκ. χ 45 εκ.
#1
Ξεκινώ να γράφω αυτο το κεφάλαιο έχοντας καπνίσει μια γέρη τζούρα northern lights απο το μικρό κ κάπως εύθραστο bong , η γυάλινη αυτή κατασκευή που ειναι κολλημένη με tape για να μην διαλυθεί σε κομμάτια.

Το πρωτο που έχω στην κατοχή μου εδω κ μερικά χρόνια..χρησιμοποιημένο αραιά κ που..
Τις τελευταίες μέρες συστηματικά ομως λόγω της διακοπής του τσιγάρου.
Εχει ωραίο ανέβασμα το bong, το είχα αδικήσει Smoke4


Εβαλα σατιβα πρώτη φορά..100% σατιβα λεέι κ θέλει να την μεγαλώσει σε τέντα 45χ45χ120 εκ Tongue Tongue 

Η δοκιμή ειναι που μετράει κ ο πειραματισμός!

Πάμε έκτο γρου γέρα Tongue 

Ας αναλύσουμε τα πράγματα να δούμε το πώς θα πορευτούμε..

τεντα 45χ45χ120 εκ
φώτα 2 sirius astir 35watt έκαστο. θα χρησιμοποιηθούν μεχρι να έρθει το νεο led panel 120watt
εξαερισμός ac infinity

ανεμιστήρας , υγραντήρας παιζουν.

το ποιο value for money ειναι ομως ο ψηφιακος ρυθμιστής υγρασίας. κανει αυτό που πρέπει να κανει..
προσωπικά μου έλυσε τα χερια , ειδίκα το πρώτο 10 ημερο  όπου η ανεβασμένη υγρασία είναι απαραίτητη.

Λοιπόν ο σπόρος ειναι panama apo ace seed ,

μπήκε για 12 ωρες περιπου σε ενα ποτήρι με νερο για να μαλακώσει το τσοφλι του.
Επειτα μπηκε κατευθείαν στο χωμα. Χώμα lightmix biobizz το οποιο είχε ήδη πρόποτιστει με ψεκαστηρι πάντα νερακι με root juice biobizz.

Χώσιμο στην τεντα κ λειτουργεία μονο το  1 σιριους στους 20 ποντους περιπου. καλλυμενο το ποτηράκι μεενα σακουλακι απο πανω του για να κραταει ζεστη κ υγρασια. εξαερισμός δεν λειτουργεί ακόμα.

κ τσουπ 2 Νοεμβρη εσκασε μυτη! ελαφρή ψέκασμα με το ψεκαστήρι καθε 2 μερες περιπου

σημερα ειναι 10 ημερων κ τώρα εγινε ενα καπως καλό ποτισμα. περιπου 100 μλ. απονερα δεν εβγαλε καν.

προσοχη στο παραπότισμα Tongue

Αυτά προς το παρών..ο χρόνος ειναι με το μέρος μας οποτε ας το διασκεδάσουμε, γιατί περί αυτού πρόκειτε Smoke20

κατσε να θυμηθώ πως ανεβάζουμε τις φώτο Cool 


Smoke20 Smoke20 Smoke20 Smoke20 Smoke20 Smoke20

                   
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite. 
Smoke17
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
sativa - panama - 45 εκ. χ 45 εκ. - από prasinos - 11-11-2021, 22:37

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)