[Outdoor] Αυτόματα Μπαλκόνι με ακραία δεσίματα - Σεζόν 22' Fastbuds- sporadiko.gr
#9
O λόγος που κάνω το ακραίο LST είναι κυρίως γιατι δε θελω να παρει υψος απο το μπαλκονι μου.
Εχω ενα χτιστο τοιχακι κατω απο το καγκελο το οποιο ειναι περιπου ενα μετρο, πανω απο το τσιμεντρο ξεκιναει το καγκελο οπου φαινεται απο γειτονες η δουλεια, δεν πρεπει σε καμια περιπτωση τα φυτα να γινουν πανω απο 1 μετρο σε υψος.

Τα αυτόματα τώρα τα μαθαίνω για να ειμαι ειλικρινης και ο λογος που τα επελεξα φετος ειναι γιατι εχω οργανωσει harvest εξωτερικης 3 φορες . Τελη Ιουνιου - Τελη Αυγουστου και Σεπτεμβρη-Οκτωβρη

Το φ/π θα γινει τερας και δεν ειμαι να περνω ρισκα με μεγαλα φυτα. Ολα εχουν το νοημα τους και τη λογικη τους, θελω κοντα και απλωμενα φυτα και οχι ψηλα λογω του οτι αυτη ειναι η δυνατοτητα που εχω στο μπαλκονι σα τον ηλιο δεν εχει οσες τεντες και να γεμισουμε

Τα δεσίματα που βλεπεις ειναι και πειραματισμοί παράλληλα

Αν ειναι θα το δοκιμασω αυτο που προτεινεις σε αυτο που σκαει τωρα. Στο τριτο γονατο θα ξεκινησει το δεσιμο, εχει 2 μερες που εσκασε το Banana Purple Punch, φωτος Παρασκευη
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Αυτόματα Μπαλκόνι - Σεζόν 22' Fastbuds- sporadiko.gr - από trompetas - 24-05-2022, 07:24

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)