[Indoor] Πρώτη φορά αυτόματα(Blueberry,Amnesia,Northern lights CBD)
#8
@pasas25  Απο άποψη αισθητικής θα έλεγα οτι θα μου άρεσε να ανοίγω την τέντα και να βλέπω τα φυτά να στέκουν καμαρωτά-καμαρωτά σαν χριστουγεννιάτικα δέντρα Smoke20 θυμάμαι την πρώτη φορά που έβαλα , αυτόματο pinneaple

express , και το είχα αφήσει ελεύθερα να μεγαλώσει , ήτανε πολυ όμορφο οπτικά. Ειχε γινει δεντρο!

Απο την άλλη  , αν θέλεις να σου δώσει παραπάνω ποσότητα το φυτο , ένα λύγισμα θα χρειαστεί να του κάνεις και ας είναι αυτόματο.
Εμπειρικα μιλώντας , ενα φυτό αυτόματο στη φάση που το έχεις εσυ τώρα και έχεις τέλεια ανάπτυξη για τις πρώτες 2 βδομάδες , και 'οπως φαινεται θα συνεχίσεις να έχεις ,  μπορείς να το λυγίσεις Άνετα.


9 αυτόματα που έχω βάλει και πηγαίνανε τρένο όπως τα δικά σου , τους έκανα σίγουρα λυγισμα την 2-3

βδομαδα  , και στην 4η -5η βδομαδα που μπαίνανε προάνθιση γινότανε 3πλάσια. Σε καναδυό ακόμα κ οι κορυφές μου

έχουν σπάσει  επάνω στο λύγισμα και δεν καταλάβανε χριστό.

Οπότε αν με ρωτάς αν αντέχουν , αντέχουν . Σε σωστό περιβάλλον όπως τα έχεις ναι. googlare low stress training είναι πανευκολο να το κάνεις.
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite. 
Smoke17
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Πρώτη φορά αυτόματα(Blueberry,Amnesia,Northern lights CBD) - από prasinos - 28-09-2022, 21:36

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)