[Indoor] Αυτόματα barney seeds&fastbuds
#40
(14-11-2022, 00:45 )Peacenlove4420 Έγραψε: Καλησπέρα χώρισα μάγκες και μαγκισες μετά από 3 χρόνια και πήγε με τον πρώην της γκόμενο που την βαρουσε ,, είπε ότι είμαι ο καλύτερος άνθρωπος το έχει μετανιώσει,νιώθει βρώμικη και ότι δεν μου αξίζει αυτό θα θέλε να ξανά είμαστε μαζί,,,, η αλήθεια είναι ότι ρουτινιασαμε πολυ γιατί μέναμε μαζί απτην αρχή αλλά την αγαπάω και πιστεύω ότι με αγαπάει,,,,δύσκολες καταστάσεις ,,,,, κορίτσια δε βαράμε ούτε με τριαντάφυλλο παρεπιπτόντως ,,, Ήθελα να πω και γώ τον πόνο μου καπου συγχωρέστε με ,,Ας περασουμε στα κορίτσια που δεν θα με προδώσουν ποτέ ,,μιας που τα βγαλα για πότισμα ήπιαν 2μιση λίτρα νερό τα δυο μεγαλύτερα το μικρό δεν ποτίστηκε  έκανα και αναγκαστική αποφυλλοση  γιατί τα πράγματα είναι ασφυκτικά στη τεντα ,,κάηκαν τα πάνω πάνω φύλλα απτό φως ανέβασα τις λάμπες και αφαιρέσα τα καμμένα φύλλα.Για την ιστορία είμαστε στη 3η βδομάδα ανθοφορίας .

Undecided

πάνω στο καλό σε χώρισε η τύπισσα , αστην να πάει στο καλο και να μην ξανά ασχοληθείς μαζι της , καλα να περνάς .
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Αυτόματα barney seeds&fastbuds - από Φώντας - 30-11-2022, 18:15

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)