[Indoor] Αυτόματα barney seeds&fastbuds
#68
Τη καλησπέρα μου σε όλους το τελευταίο ποστ που κάνω με τα φυτα όσο είναι στις γλάστρες ,,107 μέρες για το amnesia αλλά οι κρύσταλλοι δεν λένε να κεχριμπαρισουν θα πέσει ψαλίδι όμως σήμερα κ ας μην είναι έτοιμα τα χαμηλά φουντια ,με έχουν μπουκώσει αυτές οι έντονες μυρωδιές σε φάση κάποιες στιγμές να μην νιώθω καθόλου καλά δεν μου κάνει καν όρεξη να πιω,Αλβανό πίνω για να  φανταστείτε αυτή τη στιγμή,είμαι για πιο κλασσικά πράγματα θέλω να μυρίζω και να γεύομαι τη χασισιλα ,η επόμενη ποικιλία θα ναι σίγουρα κάτι απλό ούτε cake ούτε white widow ούτε make ούτε lake   Tongue . Να περασουμε πάλι στα δικά μας τα φυτά είναι απότιστα κάμοια βδομάδα θα κοπούν και θα κρεμαστούν ανάποδα κόβοντας πρώτα τα fan leaves.Γενικότερα έχω να πω οτι υπάρχουν κάποια στάνταρ για να μεγαλώσεις τα φυτά σου αλλά δεν είναι απόλυτο αυτό προσαρμόζεσαι ανάλογα με τις συνθήκες που υπαρχουν στον χώρο σου. Θα ανεβάσω ακόμα ένα ποστ για να αναφέρω τους αριθμούς της συγκομιδής .*μπροστά απτό amnesia είναι το wedding cake .


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
   
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Αυτόματα barney seeds&fastbuds - από Peacenlove4420 - 11-01-2023, 20:00

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)