[Indoor] Αυτόματα barney seeds&fastbuds
#69
Καλησπερίζω την ομάδα καπνίζοντας amnesia haze με φιλτρακι πάντα όταν καπνίζω μόνος ,, 3η μου εσωτερική καλλιέργεια ,,ειπα να βάλω αυτόματα λόγο χρόνου αλλά τελικά μου πήραν 110 μέρες.Τις τελευταίες μέρες μπούχτισα είναι η αλήθεια γιατί κόλλησα κορονοιο ήμουν όλη μέρα σπίτι και οι μυρωδιές ήταν πολύ έντονες.Συνολικά πήρα 110 γραμμάρια πάνω κάτω καθαρο προϊόν ,πιο αναλυτικά το wedding cake αν και μου φαινόταν ότι είχε να δώσει μου έδωσε περιπου 30γραμμάρια ήταν πολύ ελαφρυα η φούντα από γεύση πικάντικη θα έλεγα και μαστουρα πολυ απαλή δεν το άφησα να κάτσει βέβαια και στο βάζο το κάπνισα όλο τις πρώτες μέρες ,το white widow το οποίο υπερστρεσαριστικε μου έδωσε 23 γραμμάρια ακριβώς λίγες φούντες αλλά ψωμομενες μυρωδιά πολύ amsterdamικη θα έλεγα όπως και γεύση δυνατή μαστουρα ότι πρέπει πριν τον απογευματινό καφέ και τέλος το amnesia haze επιτυχημένο τοπαρισμα πολύ ψηλό φυτό έφτασε το 1,40 σε υψος μου έδωσε 60 γραμμάρια ακριβώς οι κορυφές του ψωμομενες τα χαμηλά όλα αεράτα από μυρωδιά λεμονιζει και από γεύση σου δίνει αυτή τη φρεσκάδα ,μαστουρα πολύ ανεβαστικη για όλες τις ώρες τις ημέρες αλλά μετά το 3ο τσιγάρο σε στέλνει για ύπνο.Πολύ τριμα το οποίο το έβαλα κατάψυξη για 30 λεπτά και το πέρασα από σίτα,επανέλαβα τη διαδικασία 2 φορές κράτησα μόνο το περασμένο από σίτα και τα υπόλοιπο σε σακούλα μαζί με τα αλλά φύλλα των δέντρων και θα χρησιμοποιηθούν σαν φυτό χώμα στην επόμενη καλλιέργεια.Ευχαριστημένος γενικότερα πήρα 1γραμαριο στο κάθε βατ χονδρικά οι λάμπες αυτές των 1,5 ευρώ η κάθε μια μου έβγαλαν 2ο συνεχόμενο grow.Έμαθα πολλά και απτό grow αλλά και απτην ομάδα εννοείται και θα συνεχίσουμε να μαθαίνουμε .Τα καλύτερα εύχομαι σε όλους και το εννοώ.Λευτεριά σε όλα τα λουλούδια αυτού του πλανήτη .

Big Grin


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
           
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Αυτόματα barney seeds&fastbuds - από Peacenlove4420 - 05-02-2023, 15:52

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)