[Indoor] Οκτώβρης 2022 - Acapulco, Amnesia, White Widow (LED 268W)
#48
(26-01-2023, 20:28 )Sugar Man Έγραψε:
(25-01-2023, 19:36 )Skouboy Έγραψε: Ωραία πράγματα φίλε μου καλοπιωτα να είναι όλα καλο τέλος και με τα υπόλοιπα

Κάπου μου διαφεύγει το μέγεθος που μεγάλωσες αυτά τα ωραία 4 φυτακια πόσο είναι η τέντα σου;

Ευχαριστώ  Cool

1,2μ Χ 0,6μ (1,6μ ύψος) είναι η τέντα. Τσέκαρε στο νήμα "Πιστοποίηση" αν θες, έχω αναλυτικά τον εξοπλισμό.

Κρίμα που έπρεπε να πάρεις μικρότερη τέντα πάντως, μακάρι να είχα κι εγώ χώρο για 1,2Χ1,2.

Κάλες καλλιέργειες κι απο εδώ  Wink

Είναι ωραία βρε φίλε η μεγάλη τέντα βγάζεις το χόρτο που θες για όλη την χρονιά 

Κάποτε έπαιζα και σε χώρο 1.50×1.50×2 

Αλλά είχα λάμπες mh+hps και έκαιγα 1200 watt + ανεμιστήρες εξαερισμους αφυγραντήρες άγγιζα τα 1500 καθώς για να λειτουργήσουν αυτές οι λάμπες θέλουν τροφοδοτικό και τραβάει και αυτό λίγο 

Να είσαι σίγουρους πως τώρα που ξεκίνησα με λεντ θέλω να δω κάποια αποτελέσματα αν πάνε καλά όπως τα υπολογίζω θα ξανά γυρίσω μετά το καλοκαίρι με μια τέτοια τέντα και έναν τρελό φωτισμό σε λεντ και θα γίνει χαμός 

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ελπίζω να ξεκινήσεις και άλλα φυτά και όχι τώρα που έβγαλες το μέλι να μας χαθείς εδώ να τα λέμε να βλέπουμε ωραία φυτά και ωραίες φούντες
The plant's are  life  Big Grin Heart
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οκτώβρης 2022 - Acapulco, Amnesia, White Widow (LED 268W) - από Skouboy - 26-01-2023, 21:57

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)