Κανναβη και αγχος
#8
το μόνο άγχος που νομίζω είχα στην ζωή μου , ήταν όταν τελείωνε το βάζο . μετά έκανα φίλους καλούς και μου έφυγε και αυτό .
δεν θα κολλούσα τόσο πολύ στις αναλογίες cbd , γιατί πιστεύω και η ελάχιστη περιεκτικότητα  σε γιατρεύει έτσι και αλλιώς .
τα μεγάλα ποσοστά μπορούμε να τα χρησιμοποιούμε και να τα ψάχνουμε για το είδος τις μαστούρας , την δύναμη  , την διάρκεια ,κλπ . . στην φαρμακευτική και το 1% πιστεύω είναι υπεραρκετό .
σαν να ψάχνουμε ποιο φρούτο έχει την περισσότερη c  και όσο ψάχνουμε δεν στύβουμε ένα λεμόνι , αλλά ψάχνουμε το ακτινίδιο , . το σώμα μας δεν χρειάζεται υπερκατανάλωση σούπερ τροφών , αλλά να ΄μην του λείπουν τα βασικά  , .

το μυαλό μας ,.... θέλει φίλους και αγάπη

σκέψου μόνο (ο καθένας μας ) ,από πόσα άλλα σπερματοζωάρια ( εκατομμύρια νομίζω είναι  ) κατάφερες εσύ να νικήσεις όλα τα άλλα και να μπεις πρώτος στο ωάριο και να γίνεις ύπαρξη .
νίκησες μόνος σου σχεδόν μια χώρα και τώρα μου λες , έχεις άγχος ? θα τα βάλεις μόνος σου με όλον τον πλανήτη αυτήν την φορά ?
ας έχουμε την αίσθηση του νικητή , γιατί μετά από τέτοια μάχη μόνο αυτό έχει πια σημασία , να πάρουμε το τρόπαιο και αυτό είναι φυσικά η ζωή ,. νικήσαμε ήδη , τώρα μόνο να ανασαίνουμε χρειάζεται και αυτό γίνετε και μόνο του  . αλίμονο στα σπερματοζωάρια που δεν είχαν ούτε την ευκαιρία να πολεμήσουν , γιατί βγήκαν σε μια στιγμή μαλακίας ή φορούσε προφυλακτικό , ή είχε σπιράλ , ή έπαιρνε αντισυλληπτικά , ή δεν ήταν κατάλληλη η μέρα , ή δεν ήταν γόνιμο το ωάριο και τζάμπα η μάχη και η προσμονή ,  βάλε πόσα δις από τα αρχίδια του πατέρα σου δεν είχαν την ευκαιρία καν , και πόσα την δύναμή σου . και τώρα μου λες έχεις άγχος ?
τράβα μια μαλακία , δες τον εαυτό σου όταν χύσεις πως ήσουνα , σκέψου πόσο τυχερός ήσουνα , ε και αν όλα αυτά δεν σε έπεισαν ...... άναψε και ένα μπάφο και ας έχει και λίγο παραπάνω thc και φιλοσόφησε το , .δεν είναι τυχαίο που λέμε     φτιάχτηκα .. και όχι χαλάστηκα .
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
Κανναβη και αγχος - από Special - 27-04-2015, 19:34
RE: Κανναβη και αγχος - από Special - 28-04-2015, 14:23
RE: Κανναβη και αγχος - από pokemon - 28-04-2015, 20:14
RE: Κανναβη και αγχος - από xasikliks - 29-04-2015, 09:24
RE: Κανναβη και αγχος - από Special - 29-04-2015, 19:00
RE: Κανναβη και αγχος - από Special - 02-05-2015, 23:30
RE: Κανναβη και αγχος - από xasikliks - 16-05-2015, 14:49
RE: Κανναβη και αγχος - από Special - 17-05-2015, 15:01
RE: Κανναβη και αγχος - από xasikliks - 18-05-2015, 09:05
RE: Κανναβη και αγχος - από xasikliks - 18-05-2015, 09:09

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)