Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CBD και αντικαταθλιπτικά
καλησπέρα παιδιά.. νέο μέλος στο forum..!! ονομάζομαι Aκης και είμαι 25 

έχω αγχώδης διαταρχή με κρίσης πανικού και περνώ αντικαταθλιπτικό ladose και xanax σε καθημερινή βάση... το θέμα είναι ότι παλεύω εδώ και 1 χρόνο να κόψω το xanax και δεν μπορώ με τίποτα... έχω χάσει εντελώς το μυαλό μου έτσι ξεκίνησα και πήρα ένα λάδι CBD με την ελπίδα μήπως δω αποτέλεσμα.. το cbd oil ήτανε το elixinol 300 mg CBD/30ml
ξεκίνησα με 2 σταγόνες πρωί βραδυ και μέσα σε 1 ώρα αφού έπαιρνα το λάδι αυτό χλόμιαζα ολόκληρος ζαλιζόμουνα απίστευτα... έχανα εντελώς τον κόσμο... μου είπανε ότι παθαίνω υπογλυκαιμία... όσο και να έτρωγα δεν μπορούσα να συνέλθω.. μούδιαζα ολόκληρος... και είχα τάση λιποθυμίας.. όμως δεν ξέρω αν αυτό  ήτανε όντως υπογλυκαιμία η κρίση πανικού... δεν μπορώ να το ξεχωρίσω.... Undecided 

το έλεγα σε γιατρούς και μου λέγανε είναι επικίνδυνο αυτό το λάδι να μην το περνώ και άλλες τέτοιες ηλιθιότητες... μιας και δεν είναι κανεις γιατρός στην ελλάδα ενημερωμένος....! μονο ένας νευρολόγος που είχα πάει μου είπε θα με βοηθήσει στον ιδιοπαθή τρόμο που έχω αλλα μου έγραψε xanax... 

επειδή λέει είναι πιο σίγουρο το φάρμακο αυτό παρα το cbd... έτσι με έκανε να είμαι εθισμένος στο xanax και να μην μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό...  δεν περνώ πολύ ένα χαπάκι 0.5 την ημερα πρωί-βραδυ από μισό.. 

το πιο περιεργο ομως ειναι πως οταν ατμιζα τα enecta σε ηλεκτρονικο 20mg/10ml εκανα 2-3 ml την ημερα απο αυτο...  αλλα δεν ειχα καπιο θεμα με αυτο... ισα ισα μου εδιοχνε εντελως το ανχος και ημουν πολυ καλα...! αλλα καπιες μερες ειχα εντονες κεφαλαλγιες..... δεν ξερω τι να κανω.. κανει να ατμιζω cbd me τα φαρμακα? γιατι εχω ακουσει οτι ανεβαζει τα επιπεδα της σεροτονινης... και σε συνδιασμο με αντικαταθλιπτικα με τρομαζει η ιδεα....
Απάντηση

ads by gr420info

Μηνύματα στο Θέμα
CBD και αντικαταθλιπτικά - από akis1 - 09-10-2018, 03:16 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)