Northern Lights 5 x Haze (Sensi Seeds)
#9
(02-12-2018, 19:08 )vromoskylo Έγραψε: εγώ έχω μια ερώτηση διαολινα η τρύπες σου τι μέγεθος είχαν ,η κότισια και η παπισια πόσο καιρό χωνεμενη και τι ποσότητα εβαζες στο λακο και τη ποσότητα από τι κουνέλισία πόσες ώρες ηλιοφάνεια και τελευταία ορεινό μέρος η καμπισιο,
ε νοείται πως εάν θες και έχεις την ευγενής καλοσύνη μου απαντάς ευχαριστώ ότι και να επιλεξεις

οι λακκοι ηταν οσο μεγαλυτεροι μπορεσα
γιατι ολο το μερος εχει πετρα και υπαρχουν και σημεια που εσκαβα και εβρισκα απο κατω τον ταφο του ινδου :d
,μιλαμε για πλακες πετρινες..οποτε πηγαινα παρα κατω..
μην φανταστεις ομως οτι εγιναν μεγαλες,μισο μετρο βαθος ,ε και οσο μια μεγαλη γλαστρα περιμετρικα.
ομως τα φυτα,οπως και να χει,θα βρουν τροπο να απλωθουν,μην σε ανησυχει.
δεν μετρουσα ποσοτητες,εριχνα οτι ειχα,οσο ειχα και φτυαριζα και σκεπαζα και ξανα και ξανα,μεχρι να ερθει η ωρα να τα βαλω.
οι κοτισιες και παπισιες κουτσουλιες,ηταν οι περυσινες που εχαν καθαρισει και ειχα φυλαξει.
κουνελισια,οσο εχεις,ριχνε,μονο καλο κανει και αφρατευει και το χωμα.
ηλιοφανεια,ναι,ηταν τα μοναδικα φυτα που ειχαν τον περισσοτερο ηλιο,απο τις 7 το πρωι,μεχρι τουλαχιστον τις 6 το απογευμα,αλλα θα πηγαιναν καλα και με λιγοτερο.
το μερος ειναι καμπισιο κοντα σε θαλασσα,αλλα ομως σου ειπα,με πολυ πετρα, και (γκρρρ)πευκα.
περισσοτερο απ ολα ,με δυσκολευουν τα πευκα.
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
Northern Lights 5 x Haze (Sensi Seeds) - από diaolina - 24-11-2018, 00:55
RE: Northern Lights 5 x Haze (Sensi Seeds) - από diaolina - 02-12-2018, 21:20

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)