[Outdoor] Mephisto Genetics, RQS, WeedSeedsExpress ημερολογιο εξωτερικης
#30
Καλησπερα παιδια, ενα μικρο update:
-Ημερα 42-
Ολα τα κοριτσια ειναι εξω με ηλιο κατακουτελο απο τις 8:30 μεχρι τις 6:30-7 (το οποιο μειωνεται σιγα σιγα) αυτες τις μερες ειχα και ενα μικρο θεμα με τον αερα καθως εριξε 2 κοπελιτσες αλλα δεν ειχαμε καποια απωλεια ευτυχως

Τα gelato(5λιτρη πλαστικη γλαστρα και τα δυο με 80/20 κοκο περλιτη) πανε μια χαρα ,το ερμαφροδητο συνηλθε δεν εχω δει ουτε μπανανα ουτε κατι σε παπαρι να πεταει αλλα εχω το νου μου συνεχεια. Το αλλο ειναι λιγο μεγαλυτερο και εχει πιο χοντρα παπαδακια παντως και μπηκαν στη δευτερη φαση της ανθοφοριας.
hermie:        
good one:            
Το HubbaBubbaHaze (7λιτρη κοκο80/20) εχει απλωθει και εχει πολλες κορυφες (τα χουμε πει αυτα) αλλα μπαινει κι αυτο σε πρηξιμο, δυστυχως ομως τα ροζ τριχακια σταματανε να ειναι ροζ.
       
Το Girl Scout Cookies (7λιτρη κοκο80/20) παει εξαιρετικα εχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ φροστ και εχει ηδη χοντρα παπαδακια. πολυ εντυπωσιακο φυτο πραγματικα, παροτι επρεπε να του κανω κανα LST αλλα βαριομουν..
       
Το ghost toof (7λιτρη κοκο80/20): εχει τα πιο χοντρα παπαδακια απο ολα (βεβαια μπηκε πρωτο σε ανθοφορια και τωρα στο δευτερο σταδιο της) Πολυ ομορφη μυρωδια και εντονη , φαση εχω τα 5 κοριτσια στο ιδιο μπαλκονι και το Ghost toof μυριζει πιο εντονα απο ολα .
               
Εξισου καλα παει κι αυτο στο μισολιτρο πλαστικο ποτηρι, 33 εκατοστα με μια χοντρη κορυφουλα εντονα αρωματα φρουτων αυτο πλησιαζει στη συγκομιδη.

Fugue State(7λιτρη κοκο80/20): Περιεργο φυτακι και δυσκολο, μια πινει παρα πολυ νερο μια πολυ λιγο, δν μπορω να καταλαβω αν θελει μεγαλα EC η οχι και αν ναι ποτε τα θελει. Μυριζει αρκετα ωραια παντως σαν αμνιζια Tongue
       

Chemdawging(1) : (5λιτρη πλαστικη γλαστρα 80/20) μερα 17 για το μικρο εδω και μεγαλωνει μια χαρα(οχι ακραια γιατι το χω μονιμα εξω οποτε λιγοτερες απο 10 ωρες φωτος! για συγκριση και ενα Californian Snow απο fastbuds (γενικα δεν μαρεσουν τα γενετικα αυτης της εταιριας, πολλες αποτυχιες και οχι μονο απο δικα μου λαθη προφανως) το οποιο μεγαλωνει υπερβολικα αργα. Το chemdawging ειναι 7 μερες νεοτερο και εβγαλε πρωτο γωνατα και εχει καλυψει περισσοτερο χωρο στη γλαστρα με τα φυλλα του.
           


Τελος Τρωφες:
(GHE TRIPACK) Ph : 6.1 EC: 1450μS
2 ml/l Bloom
1.1 ml/l Micro
0.4 ml/l Gro
0.5 ml/l Bio Bloom (amino acids)
2ml/l Diamond Nectar(fulvic acid)


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
   
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Mephisto Genetics, RQS, WeedSeedsExpress ημερολογιο εξωτερικης - από Treenoded - 11-09-2020, 13:51

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)