[Outdoor] Φωτοπεριοδου τον Αυγουστο+Ερωτησεις...Chocolope-Purple Haze++++
#12
Rainbow 
Που ειστε ρεεεεε, καιρο εχω να ριξω update εδωωω         77η Μερα, αυριο 12η Βδομαδα

Απαλαχτηκα λοιπον απο καμπιες, ψεκαζω ανα τακτα διαστηματα ολο το χωρο γυρω με βακιλο και εντομοκτονα
Χαιρομαι που δν τα ψεκασα ποτε τα κοριτσια κ οι φουντες ειναι καθαρες Big Grin

Τρωνεε πολυ φαγητοοοο
Για του χρονου θα ετοιμασω ενα τουμπανο υποστρωμα για να μην τα εχω στα υψη τα λιπασματα κ φευγουν τα μπουκαλια οπως τωρα...

Grow 5ml/Lt
Bloom 5ml/Lt
Big Bud 2ml/Lt  (Σημερα ηταν η τελευταια φορα που εριξα απο BigBud)                    Και θελουν αυξηση...

Σε καθε ποτισμα ριχνω λιπασμα
Μου τελειωσαν τα μπουκαλια τωρα, ελπιζω να την παλεψουν μεχρι το ΣΚ που θα τους φερω τα καινουρια

Εκτος απο prunning που εκανα σε ολα, νομιζω επρεπε να κοψω τα τερμα κατω κλαδια, για να παει ακομα πιο πολυ πανω... τι λετε;;


Sour Diesel  Ωραιο, δυνατο, σταθερο φυτακι, μου ζηταει φαγητο βεβαια, αλλα δν εχω να του δωσω τωρα ρε γαμωτοο, ελπιζω να κανει υπομονη Big Grin

       


Purple Haze  Εχει κατι... παπαρεες αυτοοο Big Grin  Big Grin   Εχει αρχισει κ γερνει απτο βαροος!  Αλλα δν εχει γινει μωβ γαμω, θα γινει ποτε;; Ξερει κανεις;;

           


Chocolope  Πολυ σφιχτοιι παπαδεες

       


Blue Dream  Ειναι το λιγοτερο φορτωμενο, αλλα απο ποιοτητα πρεπει να ειναι πολυ ψηλαα

       


Ολα εχουν πολλη κολλαα, και καλες μυρωδιες δυνατες
Το NL ειναι για πεταμα, δν εχει φουντα γεματο τριχες ειναι, οτι εχει πανω τελος παντων θα το κανω brownies
Υ.Γ. Την αλλη βδομαδα θα ανεβασω φωτογραφιαρες
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Φωτοπεριοδου τον Αυγουστο+Ερωτησεις...Chocolope-Purple Haze++++ - από hazeakias - 27-10-2020, 21:17

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)