Tinymight 2
#1
Καλησπέρα σε όλους κ όλες... Χρησιμοποιώ κάνναβη για ψυχαγωγία 15 χρόνια. Τα πρώτα 7 χρόνια την κάπνιζα τα τελευταία 8 γνώρισα το ατμισμα κ όπως καταλαβαίνετε ερωτεύτηκα.... Θα ήθελα να μου λύσετε κάποιες απορίες όσοι ξέρετε... Τελευταίο απόκτημα davinci iq2.... απογοήτευση.... Καθόλου καλή παραγωγή ατμού... όσοι των έχετε είστε ευχαριστημένοι με την απόδοση του;; Τώρα με το δώρο σκέφτομαι για το Tinymight 2.. λιγάκι αλμυρό αλλά πρέπει να είναι κορυφή...το έχει κάποιος αυτό;;
Απάντηση
#2
(15-12-2022, 17:14 )Πορφυρός Έγραψε: Καλησπέρα σε όλους κ όλες... Χρησιμοποιώ κάνναβη για ψυχαγωγία 15 χρόνια. Τα πρώτα 7 χρόνια την κάπνιζα τα τελευταία 8 γνώρισα το ατμισμα κ όπως καταλαβαίνετε ερωτεύτηκα.... Θα ήθελα να μου λύσετε κάποιες απορίες όσοι ξέρετε... Τελευταίο απόκτημα davinci iq2.... απογοήτευση.... Καθόλου καλή παραγωγή ατμού... όσοι των έχετε είστε ευχαριστημένοι με την απόδοση του;; Τώρα με το δώρο σκέφτομαι για το Tinymight 2.. λιγάκι αλμυρό αλλά πρέπει να είναι κορυφή...το έχει κάποιος αυτό;;

το davinci iq2 το έχω και εγώ , δεν μου έκανε καμια δουλίτσα δεν άτμιζε καν και νόμιζα είναι χαλασμένο , τη δουλεια μου δεν την έκανα και το παρόπλισα , έπειτα πηρα to arizer solo2 που κάτι νιώθεις να ατμίζει και βγάζει καπνό τουλάχιστον , με το davinci άσε κλάμα νόμιζα είναι ελαττωματικό .

συγνώμη το davinci miqro έχω τώρα που το κοίταξα , δεν μου άτμισε ποτε
Απάντηση
#3
Γειά σου Φώντα! Έχω κ το micro.... ακριβώς όπως το είπες... Νόμιζα πώς ήταν ελαττωματικό...για κάποιο λόγο νόμιζα πώς το iq2 ,θα ήταν σαν το pax3... Τίποτα... Στους 200 βαθμούς κ ρουφάς αέρα με πολύ λίγο ατμό. Μεγάλος θάλαμος κ στο κεφάλι τίποτα....Από arizer έχω των air 2 καλό βαπόρι άλλα από την στιγμή που πείρα το omivap titanium XL νομίζω πως κανένα session βαπόρι δεν θα με ικανοποιεί πλέον...
Απάντηση
#4
(17-12-2022, 23:25 )Πορφυρός Έγραψε: Γειά σου Φώντα! Έχω κ το micro.... ακριβώς όπως το είπες... Νόμιζα πώς ήταν ελαττωματικό...για κάποιο λόγο νόμιζα πώς το iq2 ,θα ήταν σαν το pax3... Τίποτα... Στους 200 βαθμούς κ ρουφάς αέρα με πολύ λίγο ατμό. Μεγάλος θάλαμος κ στο κεφάλι τίποτα....Από arizer έχω των air 2 καλό βαπόρι άλλα από την στιγμή που πείρα το omivap titanium XL νομίζω πως κανένα session βαπόρι δεν θα με ικανοποιεί πλέον...

έχω και το vapcap titanium αλλα έχω να το χρησιμοποιήσω χρόνια , ελπίζω να  μπορέσω να κόψω το τσιγάρο τέλος του χρόνου όπως το έβαλα στόχο και να σχολούμε μονο με το ατμισμα , άτιμη η νικοτίνη όμως δεν σε αφήνει εύκολα να ξεφύγεις .

το solo 2 που έχω είναι σαφώς πολύ καλύτερο από το davinci αλλα και πάλι νιώθω ότι δεν είναι ικανοποιητικό , πέρα από τις πρώτες τσουρες μετά τίποτα έως ένα κάψιμο .

δοκίμασα να ατμίζω και καπνό με το solo 2 για να τη νικοτίνη αλλα σε φέρνει τρελό βηχα.
Απάντηση
#5
Σου εύχομαι να το κόψεις Φώντα μου. Κ εμένα δεν με ικανοποιεί απόλυτα ο air...το omivap είναι από τ αγαπημένα βαπόρια απλά με έχει κουράσει ο αναπτήρας... έχω βάλει στο μάτι το TinyMight 2. Είναι ακριβουλη  αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ...
Απάντηση
#6
(18-12-2022, 20:26 )Πορφυρός Έγραψε: Σου εύχομαι να το κόψεις Φώντα μου. Κ εμένα δεν με ικανοποιεί απόλυτα ο air...το omivap είναι από τ αγαπημένα βαπόρια απλά με έχει κουράσει ο αναπτήρας... έχω βάλει στο μάτι το TinyMight 2. Είναι ακριβουλη  αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ...

εάν με το καλο το πάρεις πες μας εντυπώσεις .
Απάντηση
#7
Εννοείται....
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)